• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mel Gibson
Przypomniala mi sie najlepsza rola Mela Gibsona, jest nie do poznania:

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Na festiwalu w Karlowych Warach Mel dostał nagrodę za całokształt twórczości, w ramach bonusu uścisnął dłoń która obaliła komunę ;)
[Obrazek: comment_57PTOyUTUgcfrnEDxz0xoEgpFE5zFyMJ.jpg]

Odpowiedz
Mel zrobil sobie zabki, jest teraz taki ladny, amerykancki - mowie wam, Mel jeszcze wroci na salony <ok>
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Słowiańska, pulchna przaśność vs Australijski brąz :)
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Mel, why ;C?

Odpowiedz
Cytat:Mel zrobil sobie zabki, jest teraz taki ladny, amerykancki - mowie wam, Mel jeszcze wroci na salony <ok>

I nakręci melodramat o mośkach-gejach w ramach przeprosin? Nieeee :)

Odpowiedz
Mel Gibson napisał(a):my heart goes out to the poor guy
Hm.

Odpowiedz
Melowi faja mięknie? Oby nie :)

Odpowiedz
E tam, może liczy na to, że spiknie się z paroma "odrzuconymi" i razem będą w stanie finansować sobie filmy.:)

Odpowiedz
[Obrazek: 10559782_565591753546742_507211330032622...5d88a6ffb3]

Padłem:D

Odpowiedz
Oto do czego prowadzi religia w szkolach!!!!!11111111 Mel ma na sumieniu dzieci!!!!1111111

[Obrazek: 58849_by_reinevan_piekielni_pl.jpg?1396014048]

A pewnie te same dzieciaki nie beda robily nic z takiego Robocopa czy Aliena :).

Odpowiedz
Mel dopakował w barach. Podobno do roli w Najlepszym Filmie Który Jeszcze Nie Powstał, czyli historycznym fresku o nordyckich podbojach!

[Obrazek: 0398703.jpg]

[Obrazek: 0398704.jpg]

Odpowiedz
Mel, jak zawsze, nieziemsko podniecający:)
"Ludzie biorą mnie za intelektualistę. Chyba dlatego, że noszę okulary" /Woody Allen/

http://www.babkafilmowa.blogspot.com/

Odpowiedz
"I am politically incorrect, that's true. Political correctness to me is just intellectual terrorism. I find that really scary, and I won't be intimidated into changing my mind. Everyone isn't going to love you all the time" - Film Review, styczen 1997

Mel, I love you so much :)

Odpowiedz
Zdjęcia i cytat to esencja męskości :)
uwielbiam kolesia, matko jak ja bym chciał, żeby on znów był na topie. Zasługuje na to. Mam nadzieję, że RDJ z którym Mel się przyjaźni mocno lobbuje na jego korzyść.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Mel wróci na top tylko wtedy gdy złoży hołd myckowy pod ścianą płaczu w Izraelu. Inaczej - zapomnij :)

Odpowiedz
Tak sobie pomyslalem dzisiaj z rana drapiac sie po jajach...gdyby NCFOM powstal rok temu i zamiast TLJ role szeryfa gralby Mel, to myslicie, ze bylby deszcz Oscarow, czy nie byloby nawet nominacji?

Odpowiedz
Na pewno ostatnie 15 minut byłyby lepsze.

Odpowiedz
http://deadline.com/2014/11/mel-gibson-and-andrew-garfield-circling-hacksaw-ridge-1201290454/

Mel! Co on kurna robi? Garfield-pacyfista na wojnie, to nie jest temat na jego film.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości