• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mel Gibson
Kluski, zamiast sie denerwowac to po prostu napisz recenzje, co Ci na serduchu leży o filmie, i już. :) Podejrzewam, ze des przyjalby tekst dobrej jakości nawet jakbys okreslil swoja recenzje mianem polemiki i z drugim tekstem i polecial bardziej swiatopogladowo, jak Ci zalezy.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Ale co ma wspólnego "Pasja" z "Pokłosiem"? Chyba tylko po to, aby bawić się w jakieś głupie podziały, że "prawa strona" ma "Pasję", a "lewa strona" ma "Pokłosie". To co jeszcze, prawa strona ma "Hacksaw Ridge", a lewa "Idę"?

Z "Pasją" jest jeszcze ten problem, że sam Mel Gibson zrobił odpowiedni szum wokół tego filmu i jego własnej religijności. Toż przecież mówił w wywiadach jak to się przed kręceniem modlił itd. Aż chce się wspomnieć tę opowieść o malarzu, który postanowił namalować obraz Boga. A, że był on bardzo religijny to malował ten obraz na klęczkach. Aż pewnego dnia Bóg przemówił z obrazu: "Ty nie maluj mnie na klęczkach, ale maluj mnie dobrze!".
I Des mądrze zauważa i krytykuje, że Gibson skupił się głównie na męce Jezusa. I jest tu pewien paradoks, gdyż akurat dla Chrześcijan od męki i cierpienia Jezusa, ważniejszy jest motyw zmartwychwstania, ba przecież na tym opiera się ta religia. A oglądając "Pasję" można odnieść wrażenie, że najważniejszym elementem jest cierpienie.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
(08-11-2016, 00:52)Kluski napisał(a): A Ty chcesz odpokutować za post z homofobii? ;) :*

Nie, mowie po prostu jak sie sprawy maja. Spojrz jakie "prawilne" teksty Des wrzuca na strone:

http://film.org.pl/a/vhs-a/vhs-cobra-36602/

<wstydnis>
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
A ja bardzo lubiłem tę akcję Bucho, a samemu daleko mi do prawackich rzeczy. Jest jeden szambotemat, to nie mieszajmy wszystkiego do ideologii. Gdyż wedle takiego rozumowania i patrząc po poglądach, to wy prawicowcy macie "Smoleńsk" i "Bitwę pod Wiedniem", a my lewicowcy i liberałowie mamy filmy Oliviera Stone'a :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Miki Rurk mówi, że Mel kręci genialne filmy i że widział "Apocalypto" kilkanaście razy. Poza tym Holly to zbiorowisko zawistnych buców i kij im w krzyż, a Mel to "spoko gość":

Odpowiedz
Recenzja "Pasji"
Początek: "To jest zły film." I w tym miejscu skończyłem czytać. Mam jakieś dziwne wrażenie, że to będzie tekst pisany ze strony anty-klerykalnej więc szkoda mojego czasu. Po ponad 11 latach ktoś odkrywa, że "dobry", uważany za dobry ogólnie film jest... zły? Ahaaaa....

PS - a Miki Rurke to ruski menel ;)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jezus Maria, Mickey. Co się stało chłopie? :(
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Kapitalny ten film :)
Gość w tle wsiada do samochodu, widać jakiś kawałek śmietnika, strasznie wyglądający Mickey klnie do kamery jaki Mel jest kozak, słychać dźwięk odpalanego silnika...
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Boskie:

Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz
Byłoby mega :D
http://www.cosmicbooknews.com/content/mel-gibson-says-iron-man-4-would-be-fun-direct
Cigarettes and coffee, man. That's a combination.

Odpowiedz
Mel zmienił zdanie, gdyby Marvel doszedł z nim do kompromisu w kwestii konwencji jaką oni przyjęli w MCU, a jego stylem, to chętnie by wyreżyserował Iron Mana 4.

No ale do tego nie dojdzie, bo to byłaby powtórka z Wrighta ;D

Odpowiedz
A Mel już wcześniej nie mówił, że mógłby wziąć się za Iron Mana 4? Z Downeyem Jr. się kumpluje, więc mogliby razem zrobić coś dobrego.

Odpowiedz
To Robert mówił kiedyś, że zajebiście by było gdyby Mel wyreżyserował czwórkę.

Odpowiedz
Są kumplami, to mogą sobie gadać i fantazjować w wywiadach, ale przecież Melowi tak daleko od grzecznego, mainstreamowego blockbustera jak Marvelowi do męskiego, bezkompromisowego, brutalnego kina, które kręci Mel. Jeszcze gdyby robił pierwszy film jakiejś innej postaci to ok, ale IM4 będzie celować w 1,5-2 mld $ dochodu, tam się żaden charakterystyczny reżyser nie nadaje.
Już prędzej ten Almodovar zrobi sequel Deadpoola.

Odpowiedz
Odkąd Branagh nakręcił Thora to generalnie nic bardziej niewyobrażalnego się nie stanie.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
HAHAHAHAHA... Zaorał. Jakiś wywiad jest chyba w HR

Mel says napisał(a):What do you think when people say I won't see a Mel Gibson movie?
Mel: "I was on live television one time, and Anderson Cooper said, 'People actually booed when the credits on your film came up at the beginning of the movie.' And I said, 'The credits aren't at the beginning of the film.' So he's full of shit." | Oscars Roundtables
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Wkurza mnie, że THR nie wrzuca od razu całości, ale na pocieszenie klip z Melem <3

Odpowiedz
[Obrazek: Mad-Max.gif]
61 lat ;)

Odpowiedz

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości