• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Michael Mann
manhunter: 7
LA takedown: 5
the last of the mochicans: 8
heat: 9
the insider: 8
ali: 7
collateral: 8
MV: 6

Odpowiedz
Manhunter - 8/10
Heat - 9/10
The Insider - 8,5/10
Ali - 7/10
Collateral - 8/10

Odpowiedz
To jest fantastyczny pomysł na dyskusję (bez cienia ironii) - maksimum treści, zero gadaniny pustej. I wszyscy wiedzą co kto ma na myśli. :)

Odpowiedz
Heat - 10/10
Insider - 9/10
Manhunter - 8/10
Collateral - 8/10
Miami Vice - 6/10

Odpowiedz
Solo napisał(a):The Insider - 5/10

WTF? Niżej się nie dało? :shock:
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
a dlaczego tak nisko oceniacie LA Takedown? Co z tym filmem nie tak?

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):WTF? Niżej się nie dało?

A w czym konkretnie jest problem, to wyjaśnię?

Odpowiedz
w tak niskiej ocenie dla tak dobrego filmu :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Moim zdaniem nie był taki dobry. Dokładnie na 5/10.

Odpowiedz
Luis Cyfer napisał(a):a dlaczego tak nisko oceniacie LA Takedown? Co z tym filmem nie tak?
Wszystko? :) To cienka produkcja telewizyjna. Gdyby nie to, ze to oryginalna wersja Heat to nigdy bym sie nie domyślił, że zrobił to Mann. Szkoda czasu.

W ogóle dobry temat. Widac, ze ludzie chca o czyms pogadac. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
a o czym tu pisać? że Michael Mann to najwybitniejszy z żyjących i nieżyjących reżyserów i że po śmierci jego mózg zostanie zamrożony przez NASA dla przyszłych pokoleń jako niezbity dowód wspięcia się ludzkości na mount everest intelektu?

Odpowiedz
Lepsze to niż nikomu nie przydatne wyliczanki. ;)

Nie powstała żadna dyskusja, a mamy już dwie strony. Pojawia się egzystencjalne pytanie: czy posty wyliczankowe i/lub temat o Michaelu Mannie jest potrzebny? Pisanie o Mannie w samych superlatywach jest nudne i do niczego nie prowadzi, ale... jak sie okazuje bezemocjonalne podejście do jego twórczości też nie sprawia, że ludzie dyskutują. W dupe ten temat. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
dokładnie! topic jest w dupe, z dupy i do dupy i głosuje za jego skasowaniem z bazy danych. o twórczości Manna nie ma co gadać, bo to tak, jakby gadać o biblii albo istocie człowieczeństwa.

Odpowiedz
W świecie coraz bardziej zdominowanym przez komputery postanowiliśmy podejść do tematu profesjonalnie i z uwzględnieniem najnowszych trendów, czytaj: sprowadziliśmy sztukę do postaci liczbowej. Prościej i rzetelniej opisać się jej nie da, a wyniki możemy porównać. Czy to nie cudowne jak obiektywnie wyglądają nasze subiektywne oceny?

Może pobawimy się w statystyki i określenie liczbowe innych cech reżyserii Manna takich jak praca z aktorami, prowadzenie scen akcji, prowadzenie scen dialogowych i zawartość epy w epie? Zróbmy pierwszą i największą bazę statystyczną Michaela Manna! : )

Skoro Mistrz doczekał się własnego tematu, wklejam tu moje skromne dzieło pt. "Kasza Manna":
[Obrazek: mmannth1.jpg]

Odpowiedz
Solo napisał(a):Moim zdaniem nie był taki dobry. Dokładnie na 5/10.
A przez co dokładnie Twoim zdaniem nie był dobry? Jakieś konkretne, źle przedstawione elementy czy po prostu tematyka i forma Ci nie podpadła?

Mierzwiak napisał(a):"Kasza Manna"
Genialne :smile:
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Powiem tak: manniactwo tego forum było jednym z głównych pobudek, dla których dołączyłem do grona dyskutantów. Lubię tego reżysera, bo stanowi swoisty gwarant jakości; każdy jego film mogę ogladać w ciemno. Moje oceny:
Heat - 10/10
Collateral - 8/10
Ostatni Mohikanin - 9/10
Insider - 10/10
Reszty jeszcze nie widziałem.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Skoro Mistrz doczekał się własnego tematu, wklejam tu moje skromne dzieło pt. "Kasza Manna":

Zarabiste, ale byloby lepsze, gdybys zakryl jakos napis 'gryczana'. ;)

Aha:

Thief: 8.5/10
Manhunter: 7.5/10
The Last of the Mohicans: 6/10
Heat: 9/10
The Insider: 9/10
Ali: 7/10
Collateral: 8/10
MV: 8/10

Odpowiedz
na podstawie bieżących ocen wychodzi na to, że Mann to forumowy Bóg. oto dowód na istnienie zjawiska zwanego mannizmem 8)

[Obrazek: mannizm.png]

Odpowiedz
des, zabiłeś mnie:)

Jakuzzi napisał(a):Heat: 9/10

te skandalicznie zaniżoną ocenę da się racjonalnie wytłumaczyć. jakuz oglądał heat kilka lat temu i już nic nie pamięta:)

Odpowiedz
Wyniki satysfakcjonujące, Manhunter i The Last of the Mohicans w pierwszej czwórce.
Jestem z Was dumny:)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon