• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modyfikacje forum
Może być ciekawie.

Chociaż z drugiej strony nie wiem, czy nie będzie za dużego tłoku pod avkiem...

Odpowiedz
Nie wiem jakie propozycje... ale przynajmniej według mnie liczby postów są dość dobre :wink: choć w sumie mi to obojętne bo do nieśmiertelnego dopiero moje wnuki dobiją :razz:

Te pole jest fajne ale pierwone miały ładnie po jednym wierszu. A tak jak u ciebie wychodzą i troszkę brzydko to wygląda. Może te pola na samym dole dać? Albo słowa "skąd" "posty" itp inną czcionką i po problemie : )

Odpowiedz
Wybaczcie, że dopiero teraz...ale chętnie zobaczyłbym rangę 'Szakal' :smile:

Odpowiedz
Phlogiston2 napisał(a):Chociaż z drugiej strony nie wiem, czy nie będzie za dużego tłoku pod avkiem...

E, bez przesady. Trzy, góra cztery linijki, to jeszcze nie jest aż taki tłok :)
A sam pomysł na nowe pole mi się podoba. Tylko może jego nazwę zmienić, bo jak jakaś mało rozumna istota zobaczy napis "Moje kino to", to prędzej napisze nazwę najczęściej uczęszczanego kina, niż wypisze ulubionych twórców :)

Dobra, może przesadzam ;)

Odpowiedz
Powinna być jedna dodana ranga:

Dutch Schaeffer
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Cytat:obowiązkowe pole pod avatarem - co o tym sądzicie?

Mi się zdaje, że wystarczy to co każdy ma pod postem, jeśli chce to pisze tam ulubione filmy i to chyba działa. Nie widzę potrzeby czegoś takiego, ale jak bedzie to do narzekania będę ostatni bo pomysł sam w sobie nie głupi.

Odpowiedz
desjudi napisał(a):i trzeba tutaj koniecznie coś zmienić
Jak dla mnie to w ogóle usunąć.
22.04.2011

Odpowiedz
Danus napisał(a):Powinna być jedna dodana ranga:
Dutch Schaeffer
Może po prostu Schwarzenegger. :smile:

Odpowiedz
O jestem Szakal, fajnie :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Cass napisał(a):Może po prostu Schwarzenegger.
Nie, zbyt banalne. Musi być Dutch i to dla użytkowników z wielką ilością postów, dla największych kozaków forum:) Przecież Dutch gołymi rękoma pokonał Predatora:P

Odpowiedz
Po tobie spodziewałem się rangi "James Król Świata Cameron"!! W sumie najwyższa ranga - "Król Świata" była by zajefajna : )

Odpowiedz
Albo po prostu James Cameron:)

Odpowiedz
[Obrazek: rangize.jpg]

Odpowiedz
Dwa razy powtarza się Joker. Zamiast drugiego może "Batman"? :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Nie chodzi o to, żebym kiedyś dożył rangi powyżej 16ooo, ale nie podoba mi się - przy tak wysokiej randze - Man with No Name. Wolałbym Vic Mackey, albo Al Swearengen :)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
I w ogole dlaczego po angielsku? ;)

Odpowiedz
Generalnie to kolejność jest dziwna
Yoda < Godzilla?
Lecter < American Psycho?
Vader < Maximus?

I takie tam :) IMO pierwotnie rangi jakoś tam brzmiały jak awans a teraz to tylko inna postać.

Odpowiedz
Rzeczywiście, też zwróciłem uwagę na brak stopniowania rang. Niechże ktoś trochę przysiądzie nad tym i pomyśli, jeśli już koniecznie trzeba zmienić te, które były. Fajnie, że mam rangę Godfather, ale co z tego, kiedy dręczy mnie uczucie, że absolutnie sobie na nią jeszcze nie zasłużylem :)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
zaproponuj kolejność.

powoli dochodze do wniosku, że te rangi są beznadziejne. tak w ogóle.

Odpowiedz
Do tego trzeba głowy tęższej niż moja i bardziej zaawansowanego filmoznawcy. Rangi same w sobie nie są beznadziejne, ale skoro już nie można inaczej to może posegregować rangi wg kolejności powstawania poszczególnych filmów?... Sam już nie wiem ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon