• 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Modyfikacje forum
Czuje się jak stary azjata-samuraj, który przysiągł już nie moderować, ale nie może patrzeć na działania militarego i wydzieliłem wątek o grach z serii PoP. Naprawdę tak trudno było założyć nowy?

Odpowiedz
(11-05-2016, 13:15)Mierzwiak w temacie o Civil War napisał(a): Pozwoliłem sobie zaktualizować pierwszy post o ankietę z ocenami filmu. W ogóle moglibyśmy to częściej praktykować na forum, jak myślicie?

Ja byłbym za tym by do każdego filmu, który miał premierę dorobić taką ankietę. Najlepiej z możliwością zmiany głosu ;)

Oczywiście w miarę czasu i możliwości.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Możliwość zmiany głosu jest kluczowa.
This is not Warcraft in space!

Odpowiedz
Mysle, ze to bardzo dobry pomysl :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Kiedy zmiana tła? Nie chciałbym dopuścić do sytuacji, w której Miszelka mi się opatrzy.
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Dołączam do pytania. Dziś 25 rocznica wejścia na ekrany amerykańskich kin T2. Moja propozycja:

Odpowiedz
@Juby
Lepsze te:
Ogólnie jestem za "Terminatorem" w tle ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Bardzo zacna propozycja.

Osobiście dołączam się do głosów, że przydałoby się naprawić nawigację w tym pasku z prawej strony, gdzie pojawiają się powiadomienia o nowych postach. To trochę bez sensu, że tamte linki prowadzą do pierwszego wpisu w temacie.
.

Odpowiedz
Cimino można by było upamiętnić jakoś.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Może przydałoby się nowe tło na święta? Moje propozycje:

Odpowiedz
Catwoman i Batman Returns już było w tym roku. Jestem za Johnem.

Odpowiedz
Ja też jestem za Johnem ;)
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Popieram.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Skoro Monica Bellucci została Miss Avatara 2016, to jakieś gustowne zdjęcie z wielkimi cycami byłoby miłym akcentem świątecznym :)
Jak ja cię dzieciak rozumiem, hej, usłysz mnie Khamûl mordo,
raz chciałem zrobić replikę Lothlórien, co wyszło? Wyszedł mi Mordor.

Odpowiedz
(05-10-2015, 10:02)Juby napisał(a): [Obrazek: Blade-Runner-2-Director.jpg]

Podawałem już tę piękną tapetę co najmniej dwa razy. No cóż, do trzech razy sztuka. :)

Może ze względu na premierę sequela po 35-latach, jakiś miły admin podmieniłby tło forum na Blade Runnera?

Odpowiedz
Może zmiana tapetki?

Za długo ta Lynchowska czerwień.
"What writer wants to make compromises with story? Story is the only reason you're in it."
David Simon

Odpowiedz
Po miesiącach sugestii użytkowników, widzę że w końcu zdecydowano się na zmianę tła i padło na... screen-shot ze starego mastera Milczenia owiec... Hmm... Czy jakikolwiek admin jest w stanie podać mi powód,.. czemu? Jakie są kryteria wyboru tego tła? Już pomijam fakt, że jest nie najlepsze technicznie (bo stary master, brak ostrości), ale czemu akurat Leckter? Czemu nie wykorzystać okazji, że zaraz mamy początek kulminacji 10-letniego uniwersum Marvela i nie ustawić czegoś z Infinity War (czy dział komiksowy nie jest obecnie najpopularniejszy na forum?).

Serio, wtf? Rzucacie kostką i wstawiacie cokolwiek na pałę?

Odpowiedz
A jest gdzieś w ogóle opcja wyłączenia tych badziewnych teł jak z forów początku XXI w? ;)
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
(13-03-2018, 20:20)Juby napisał(a): czy dział komiksowy nie jest obecnie najpopularniejszy na forum?

Nie jest. Dlatego postuluję ustawić jako tło zdjęcie Jordana Petersona. Ewentualnie Bena Shapiro.
Trakt.tv Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room!

Odpowiedz
10 lat MCU, premiera Avengers, now or never, na nowe tło forum:

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon