Moja skromna twórczość
(09-01-2013, 18:09)vast napisał(a): @Crov
zapewne użył czegoś w stylu East West Symphonic Orchestra [...], dodam jeszcze ze kosztuje to nieziemskie pieniądze.

Dobrze trafiłeś i wcale nie są to nieziemskie pieniądze. Jeżeli kogoś na takie coś stać to 250$ nie jest kosmiczną kwotą ;)

(09-01-2013, 18:03)Crov napisał(a): Możesz coś napisać krótko, o tym jak to robisz? Sample, rozumiem, tak? Jakieś free, czy własne? I jakim programem coś takiego robisz? Interesowało mnie to od jakiegos czasu, a nie moglem trafic na zaden biginers gajd dla poczatkujacych, zeby mi ten proces dobrze wytlumaczyl.

Tak jak napisałem wyżej jest to EWQL wersja GOLD - jest to wtyczka vst, którą odpalam za pomocą programu Fruity Loops Studio. Bardzo przydatnym narzędziem pracy jest kontroler midi - dla mnie bez niego byłoby mi bardzo ciężko cokolwiek skomponować, ponieważ potrafię grać na instrumentach klawiszowych, a układanie bloków na tzw. "patternach" myszą od komputera jest bardzo nie wygodną opcją. Teraz zostaje kwestia wyobraźni i umiejętności dobierania dźwięków, tak by powstało coś dobrego ;)

m.trojan, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jan 2013.

Odpowiedz
Muzyka 
kolejna premiera z mojej strony ;)
zapraszam do odsłuchu!

Odpowiedz
Macieju! Jestem pod wrażeniem! Bardzo leży mi twoja muzyka :)

Sam kręcę, tzn nakręciłem jeden dokument, wówczas korzystałem z muzyki na licencji Creative Commons. Marzy mi się nakręcić coś z akcją, ale niestety nie mam czasu zająć się pisaniem scenariuszy - zabrałem się za zdjęcia bo na tym mogę parę groszy dorobić.

Powiedz mi, czy robisz też spokojniejsze utwory, nastrojowe? Możliwe, że będę kręcił ostry dramat na podstawie sztuki teatralnej, w ten czwartek idę na czytanie :) Nie wiem czy będę reżyserował czy tylko operatorem, ale.... mógłby przekonać ludzi żeby stworzyć cały film od zera do końca jak Bóg nakazał :) Ale to nic pewnego ;)

Odpowiedz
(30-01-2013, 01:23)gigacz napisał(a): Powiedz mi, czy robisz też spokojniejsze utwory, nastrojowe?

Odpowiedź brzmi.. tak :)
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to zapraszam na PW :)

Odpowiedz
Jeśli coś kiedyś to się odezwę ;) Zasubskrybowałem cię.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości