Monsters
(28-09-2010, 21:07)military napisał(a): Podsumowując: BRAK MI SŁÓW. Co to w ogóle miało być? Nie ma tu żadnej głębi w tej podróży,

Hih, naprawdę nie odnalazłeś w tym filmie jakieś głębi? Spoko, a nawet małego, leciutkiego przesłania wysłanego do odbiorcy? Mhm, może powinieneś jeszcze raz obejrzeć?

Szczerze mówiąc byłem sceptycznie nastawiony do tego obrazu. Początek jest standardowy, dwójka bohaterów, Meksyk, strefa nieznana, relacje, które do siebie ich przybliżają, zieew... Co potem się dzieje? Tak na prawdę nic ciekawego, ludzie byli nastawieni na ataki wielkich stawonogów, które pożerają ludzi, niszczą budynki, pożerają, atakują itd, itp. A w co zamian otrzymali? Wędrówkę dwóch bohaterów przez zakazaną strefę, na której jak się okazuje tytułowe "potwory" tak naprawdę nie mają nic wspólnego z potwornością jaką nadały im mas media i środki masowego przekazu. No więc kto tak naprawdę w tym filmie jest potworem? Reżyser stara się odpowiedzieć na to pytanie. Ot. cały potencjał tego filmu.

Niestety poprzez niski budżet i słabe efekty specjalne ten film ciężko zaliczyć do czołówki. Plus za zdjęcia i przesłanie 7/10
"Apokalipsa nadejdzie, gdy odrzucimy Boga, a zaczniemy wreszcie wierzyć w siebie." - Marilyn Manson
Konto filmweb
Recenzje horrorów i nie tylko

Odpowiedz
Zwiastun Monsters: Dark Continent już dostępny

firo, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Mar 2014.

Odpowiedz
Hmm... ciekawe.

Odpowiedz

Całkiem nieźle to wygląda, nie powiem.
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Ślicznie. Bardzo chciałbym to w kinie zobaczyć, ale nie wiem czy robić sobie nadzieje że będzie.

Odpowiedz
Ja trochę ostrożnie do sequela podchodzę. Jedynka całkiem ładnie wyglądała jak na film zrobiony za kieszonkowe, ale koniec końców była nieco przynudnawa oraz kiepsko zagrana. Dwójka wygląda niby bardziej efektownie, ale coś mi mówi że zwiastun pokazał większość ciekawszych scen, a reszta to będzie filozoficznym pierdololo między żołnierzami, o tym jak to "ludzie są prawdziwymi potworami!" z masą kiepskich dialogów i drętwego aktorstwa...
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Zgadzam się ze wszystkim, ale i tak się nakręciłem...
No może nie zgadzam się z "nieco" :)

Odpowiedz
W wypożyczalniach pojawiła sie druga część

Odpowiedz
Dobry człowieku... za ten cynk dostaniesz tego oto gifa:
[Obrazek: AZVwzj7.gif]

Odpowiedz
[Obrazek: Chuck-Norris-Approves-With-A-Thumbs-Up.gif]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Obejrzałem właśnie antyimigracyjny, lewacki bełkot pod płaszczykiem obyczaju-SF.

4/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(21-09-2016, 22:55)shamar napisał(a): Obejrzałem właśnie antyimigracyjny, lewacki bełkot pod płaszczykiem obyczaju-SF.

4/10

ee, no bez przesady. To, ze ktoś wyraża swoje zdanie na jakiś temat, które jest inne od Twojego to od razu lewacki bełkot? Wymowa trochę antyamerykańska, ale co z tego? Bohaterowie ładni, ładne zdjęcia i kilka fajnych scen.

Reżyser ponoć używał totalnych amatorów z ulicy do ról, poza głównymi bohaterami, a część dialogów jest improwizowana. Efekt, moim zdaniem, jak za takie pieniądze, wyszedł świetny.

W Polsce jakoś nie możemy doczekać się podobnego filmu nawet, na takim poziomie.

Dobrze się to ogląda, lepiej niż niektóre budżetowe molochy bez klimatu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości