Mortal Kombat
Ja jak ogrywałem grę, to nei wiedziałem, czym on strzela - to sznurowadło nie wzięło się znikąd, zważywszy jaką pozę wtedy przyjmuje. Fajny jest ten wunsz, to było zaskoczenie dla mnie w filmie, poza tym - wunsz z ręki to wtf, ale już zdzieranie skóry z twarzy i zianie ogniem to luzik, normalka dla nindży?:)

Odpowiedz
MK to najlepsza ekranizacja gry jaka do tej pory powstała (obok Prince of Persia), wszystkie zmiany względem oryginału były dla mnie do przyjęcia (tłukłem wtedy dzień w dzień w MKI i II), czego już niestety nie da się powiedzieć o koncertowo spieprzonym sequelu. Jak dla mnie nie ma sensu się teraz pod to podłączać - zrobić porządny reboot i tyle. Jeśli jednak okaże się, że postawią na jakieś późniejsze postacie niż ekipa z MK i MK2 - nie jestem zainteresowany. Jedyną z późniejszych gier serii, w jaką miałem ochotę grać była wracająca do klasycznych korzeni dziewiątka.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
(20-11-2016, 17:37)military napisał(a): Ja jak ogrywałem grę, to nei wiedziałem, czym on strzela - to sznurowadło nie wzięło się znikąd, zważywszy jaką pozę wtedy przyjmuje. Fajny jest ten wunsz, to było zaskoczenie dla mnie w filmie, poza tym - wunsz z ręki to wtf, ale już zdzieranie skóry z twarzy i zianie ogniem to luzik, normalka dla nindży?:)

Tak, bo Scorpion to plagiat Ghost Ridera :) Zawsze mnie ciekawiło czemu Marvel ich nie pozwał.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Chociaż nie lubię forumowej kliszy pt. "Kategoria wiekowa" ,ale tym razem może wypadałoby zrobić Mortal Kombat z eRką i wyrywaniem kręgosłupów itd.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
A co się stało z tym trailerem MK "na poważnie", który kiedyś był i wyglądał jakby chcieć właśnie Mortala z eRką zrobić? Czy to w ogóle miało być filmem kiedykolwiek czy ktoś zrobił tylko jakiś fan-trailer? Wiecie, o czym mówię, nie? Była tam scena w pokoju przesłuchań z Sonją.

Odpowiedz
Przeczytaj ten temat od początku a się dowiesz. :]
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ktoś się obudził... Aż dziw, że jeszce nie wpadł na fanowskie trailery, zmontowane z wiadomo czego.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
(26-11-2016, 01:23)SonnyCrockett napisał(a): Przeczytaj ten temat od początku a się dowiesz. :]

Aż tak mnie tamten trailer nie interesuje, jak ktoś podlinkuje konkretnego posta albo zechce napisać z głowy o co tam chodziło, to przeczytam. Pamiętam tylko, że wyglądało to na jakąś niezależną niskobudżetówkę.

Odpowiedz
No powstał sobie fan-trailer. Warner się nim zainteresował i zaangażował jego reżysera do produkcji internetowego serialu "Mortal Kombat Legacy". Miało to chyba w jakiś sposób prowadzić do kinowej wersji, ale nie za bardzo to wypaliło. Facet teraz spełnia się jako serialowy reżyser (nakręcił chyba kilka odcinków "Agents of S.H.I.E.L.D."), a Warner postanowił pociągnąć kinową wersję w innym kierunku, z Jamesem Wanem jako producentem.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Dziękować.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości