Mother! (2017) reż. Darren Aronofsky
Ciekawe czy muzyka z Inwazji Porywaczy Ciał ma jakieś odzwierciedlenie w filmie :)
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Ponoć pełen trailer - 80 sekund - będzie jedynym dla tego filmu. Paramount boi się spoilerów, dlatego przyspieszona premiera w USA, u nas jak był listopad tak jest :/

Odpowiedz
[Obrazek: DGKLY-MVYAA58F-.jpg]

Odpowiedz
Cudny plakacik.

Rozumiem, że Aronofsky broni tajemnic filmu, ale jak przekładają date premiery z tego powodu nawet...to co tam jest w tym scenariuszu skoro bronią go lepiej niż ludzie HBO skryptow GoT.

Napisałem do dystrybutora z Polski z zapytaniem czy data napewno nie ulegnie zmianie, zobaczymy czy w ogóle odpowiedzą.

Odpowiedz
(01-08-2017, 20:05)Kuba napisał(a): Cudny plakacik.

Rozumiem, że Aronofsky broni tajemnic filmu, ale jak przekładają date premiery z tego powodu nawet...to co tam jest w tym scenariuszu skoro bronią go lepiej niż ludzie HBO skryptow GoT.

Napisałem do dystrybutora z Polski z zapytaniem czy data napewno nie ulegnie zmianie, zobaczymy czy w ogóle odpowiedzą.

Najśmieszniejsze jest, że więcej o fabule można zgadnąć z detali na plakatach niż z jedynej tylko wypowiedzi Aronofsky'ego o filmie :)

Odpowiedz

pełny trailer

Odpowiedz
Ładne, ładne, czekam, tylko, że ja Edowi Harrisowi z takim uśmieszkiem to bym za cholerę drzwi nie otworzył, powiedziałbym, że sorry, ale sama pana twarz aż krzyczy, że zaraz zaczną się gwałty, morderstwa i obudzą się jakieś piekielne moce :p

Odpowiedz
Ciary, oby to był powrót w wielkim stylu, bo Noego nie mogłem zdzierżyć i nie wytrwałem do końca :P Jeśli podtrzyma klimat Black Swan i podkręci śrubę z naciskiem na mega horror- thriller to czeka nas nie lada jazda.
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Bomba! Ciekawe o co tu będzie chodzić, pachnie jakimś pokręconym kultem.

Pfeiffer, Pfeiffer, Pfeiffer <3

Jest i nowy plakat:

[Obrazek: Tx4Wbn7.jpg]

Odpowiedz
No całkiem spoko, ale trailer pokazuje zbyt dużo jak dla mnie . Pachnie mi tutaj jakimś twistem na miarę

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Trailer super. Edowi i ekipie chodzi chyba o Bardema a. Lawrenc faktycznie jest postronną ofiarą.
Fajny, mroczny klimat. Świetne zdjęcia. Coś czuję, że muzyka Johannssena będzie idealnie pasować do tego filmu.

Polski dystrybutor posłuchał głos ludu i przełożył date premiery z 11 listopada na

Odpowiedz
Po trailerze wygląda na to, że opis filmu, który swego czasu pojawił się w internecie, może okazać się prawdziwy:
Tak czy inaczej, czekam, bo zwiastun świetny. Miło będzie ponownie zobaczyć Aronofsky'ego w takich klimatach.

Odpowiedz
(08-08-2017, 06:21)simek napisał(a): tylko, że ja Edowi Harrisowi z takim uśmieszkiem to bym za cholerę drzwi nie otworzył
:D
To samo pomyślałem.
Trailer słabiutki, wygląda jak bardzo generyczny trailer jakiegoś horroru, ale...
No reżyser mam nadzieję tylko sobie z nas robi jaja i cały film będzie na poziomie.
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
(08-08-2017, 08:40)Kuba napisał(a): Trailer super. Edowi i ekipie chodzi chyba o Bardema a. Lawrenc faktycznie jest postronną ofiarą.
Fajny, mroczny klimat. Świetne zdjęcia. Coś czuję, że muzyka Johannssena będzie idealnie pasować do tego filmu.

Polski dystrybutor posłuchał głos ludu i przełożył date premiery z 11 listopada na

No pogięło ich chyba. Do tej pory to już wszystko zaspoilerowane będzie i jeszcze pewnie nawet kopia online. Eh, Polska.

Odpowiedz
Ja tam w sumie i tak nie wchodzę na zagraniczne fora więc spoilery powinny mnie ominąć, ale jednak straszna szkoda, że na tak intrygujący film trzeba czekać tak długo.
Przynajmniej listopad u nas w kinie zapowiada się nadzwyczaj ciekawie.

Odpowiedz
Oscar Javiera dostał upgrade we Francji :D

[Obrazek: DGyBsIjXcAED4l5.jpg]

Odpowiedz
Ze strony Filmstarts.de: Poeta (Javier Bardem) i jego żona (Jennifer Lawrence) zostaja zaskoczeni wizyta nieznajomych w swoim wiktoriańskim domu na wsi: mezczyzna (Ed Harris), a nieco później jego żona (Michelle Pfeiffer) staja przy drzwiach domu, po czym poeta proponuje im pozostac na dluzej. Po pozornie niezapowiedzianym pojawieniu się synów pary (Domhnall i Brian Gleeson), dochodzi do gwałtownej klotni, w której jeden z braci zabija brata. Dramatyczne zajscie wyzwala w poecie kreatywna moc. Pisze on pisze ksiazke, która staje sie niesamowitym sukcesem - zdobywa prestiżową nagrodę i wygrywa konkurs, które daja mu status kultowego pisarza. Tymczastem żona artysty, ktora jest w ciazy, nekana jest przez jego fanow. Staja sie oni coraz bardziej agresywni ...

Odpowiedz
(10-08-2017, 19:23)lalique21 napisał(a): Ze strony Filmstarts.de: Poeta (Javier Bardem) i jego żona (Jennifer Lawrence) zostaja zaskoczeni wizyta nieznajomych w swoim wiktoriańskim domu na wsi: mezczyzna (Ed Harris), a nieco później jego żona (Michelle Pfeiffer) staja przy drzwiach domu, po czym poeta proponuje im pozostac na dluzej. Po pozornie niezapowiedzianym pojawieniu się synów pary (Domhnall i Brian Gleeson), dochodzi do gwałtownej klotni, w której jeden z braci zabija brata. Dramatyczne zajscie wyzwala w poecie kreatywna moc. Pisze on pisze ksiazke, która staje sie niesamowitym sukcesem - zdobywa prestiżową nagrodę i wygrywa konkurs, które daja mu status kultowego pisarza. Tymczastem żona artysty, ktora jest w ciazy, nekana jest przez jego fanow. Staja sie oni coraz bardziej agresywni ...

Widze, że z ffilmwebu ten opis trafił i tu. Radzę ukryć pod spoilerami bo najpewniej jest to na prawde opis części fabuły

Odpowiedz
Opis spoilerowy, ale jeśli uważnie przeanalizować trailer to nie jest on szczególnie zaskakujący.

Odpowiedz
Czy ktos czyta twittera Darrena Arafonsky'ego?
Rezyser zacheca, by z plakatow filmowych odkrywac Easter eggs, czyli ukryte smaczki.
Zdradzaja one fabule filmu. Dociekliwa osoba ulozy odkryte tam symbole jak puzzle w calosc ukladanki. Zacznijmy od zapalniczki na plakacie Bardena. Tajemniczy symbol to zodiakalne ryby. Lawrence wyglada jak pierwsza martka Ewa w raju Eden í w prawym dolnym rogu dostec mozna ten sam symbol zodiakalnych ryb.
W trailerze, gdy znajduje zdjecie meza w bagazu, na torbie nieznajomego jest identyczny symbol.
W kielichu kwiatu w lewym dolnym roku znajduje sie cos na sztalt szkatulki. W trailerze gdy kobieta maluje sciane, zyrandol ma identyczny ksztalt.
Pytanie, kto wie czym jest zolty proszek, ktory pije rozstrzesiona kobieta? Musuje w szklance.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon