Muzyka z trailerów

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Man of Steel i muzyka w tym drugim zwiastunie troszkę przypomina Gladiatora ale mimo wszystko świetnie pasuje do tych scen.

Odpowiedz
No bo pierwszy kawałek to "Elegy" z Gladiatora, drugi to "Storm" z Elizabeth: The Golden Age.

Odpowiedz
Damn you, trailer music! Nie wyobrażam sobie, żeby tego motywu od 1:07 miało nie być w filmie :(

Odpowiedz
A spotkałeś się kiedyś z motywem, żeby był? Konkretniej chodzi mi o typowe utwory kupowane pod trailery, reklamy. A tam jest napisane czyj to utwór i... masz odpowiedź ;)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No przecież właśnie to napisałem... nie jest to muzyka z filmu, a jest tak świetna, że będzie mi jej w filmie brakować.

Odpowiedz
Świetna?! Lololol, toż to generic crap ze szkoły Hansa Zimmera :P Sorry, ale Shore'a stać na więcej. Swoją drogą mam nadzieję, że w drugiej części to udowodni, bo pierwszy "Hobbit" to w większości leniwie przerobione motywy z trylogii.

Odpowiedz
(22-06-2013, 07:47)Mierzwiak napisał(a): No przecież właśnie to napisałem...

Napisałeś, że sobie nie wyobrażasz, że nie będzie ale dobrze wiesz, że nie będzie. Zresztą , nie Ty pierwszy (i zapewne nie pierwszy raz) i nie ostatni przełknąłeś pigułkę "to się nadaje do filmu a nie będzie" ;)

Ja to zawsze powtarzam, że mogliby się dogadać i chociaż dodawać te utwory, jako bonusy, do OSTów.

(22-06-2013, 13:35)Albertino napisał(a): Świetna?! Lololol, toż to generic crap ze szkoły Hansa Zimmera :P Sorry, ale Shore'a stać na więcej.

Panie spostrzegawczy, czytałeś 2,3 powyższe posty? To możesz sobie odpowiedzieć co ma wspólnego muzyka Audiomachinę z muzą Shore'a.

Odpowiedz
Czytałem, no i? Nie ma nic wspólnego - pierwsza jest gówniana, druga to pierwszoligowe hollywoodzkie kompozytorstwo.

Wydaje mi się, że - jak zwykle - to ty czegoś nie zrozumiałeś, whatever :)

Odpowiedz
Rzeczywiście :(

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon