NASZE PLAKATY
Tomashec - plakaty bardzo stylowe i zadbane (grafika wektorowa sie klania), ale czy filmowe? sam nie wiem. tak czy siak, naprawde fajna, rzetelna robota.

Mierzwiak - plakat Silent Hill przypomina wszystko tylko nie Silent Hill:) gdybys chociaz wyeksponowal Marie Bello albo Connie Nielsen, to jeszcze bym przyjal, ale tego paszczura zdzierzyc nie moge. pomijam fakt, ze Silent Hill to hardkorowy horror, a nie sesja do paryskiego zurnala.

Odpowiedz
To miało być przedstawienie postaci a nie klimatu, zresztą w SH2 nie chodzi tylko o hardkorowy horror :P Chociaż masz rację, muszę mu nadać nieco silenthillowości.

Bello albo Nieslen jako Maria? Chyba z krzesła spadłeś 8)

Odpowiedz
Tomash, drugi plakat do Defensorow Prawa jest wyrabany w kosmos. :)

Odpowiedz
świetne plakaty Tomaska! ech, lata 80... (ten drugi chyba wyglądałby lepiej bez srebrnej ramki)

Odpowiedz
Zgadzam się co do tej ramki. Ramka out! :)

Odpowiedz
troche sie nad nia zastanawialem i faktycznie chyba troche pstrokato:) w przyszlosci beda plakaty z innymi bohaterami tej produkcji:)
w ogole dzieki:)

Odpowiedz
tomashec rzadzi! klimat.
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
[Obrazek: montecassinoposterkw4.th.jpg]

Odpowiedz
Twoje? Respect. Tylko zmień tytuł (nie odważa się tego nazwać czcionką, bo to pewnie czcionka nie jest ;)), bo trzeba się nieźle wczytywać.

Odpowiedz
dobra, wektorowa robota. jakie zdjecie wykorzystales do narysowania bestii?

kilka uwag:

- maksymalnie nieczytelny tytul;
- brakuje mi czegos w gornej czesci plakatu. proponowalbym wstawic ogolocone z lisci galezie. cos jak na zdjeciu ponizej;
- na moje oko pysk zwierzecia ciut za blisko krawedzi (daj mu troche powietrza po prawej:));
- bialo-czerwona szarfa na ramieniu bestii - to jakis symbol walk powstanczych? armia krajowa?:)

[Obrazek: pkpys2.th.jpg]

EDIT:

fotka przedstawia fragment poznanskiego dworca z perspektywy mostu teatralnego.

Odpowiedz
Drugie podejście do Silent Hill:

[Obrazek: sh2pz6.th.jpg]

Odpowiedz
@ Mental

Podkładka pod likantropa to ilustracja znaleziona w sieci, opactwo to trasowana fotka. Nie pracowałem nad kompozycją, szczegółami, nie obrabiałem tego w żadnym sofcie bitmapowym. To tylko szybki szkic i pretekst do odkurzenia tabletu:)

Jeśli chodzi o przestrzeń u góry - miała być czysta, tak jak i zbocze góry.
Tytuł pierwotnie miał zlewać się z ilustracją bardziej, ale na tym etapie (szkic) ręczne dzierganie literek nie ma sensu:)

Jeśli chodzi o opaskę...Wilkołaki walczące w polskich szeregach i siejące pogrom podczas jednego z trudniejszych oblężeń IIWŚ. Słabo?;)

Odpowiedz
Mental napisał(a):[Obrazek: pkpys2.th.jpg]

EDIT:

fotka przedstawia fragment poznanskiego dworca z perspektywy mostu teatralnego.

Half Life 2, Half Life 2, Half Life 2 .... Niezłe zdjęcie Mental. :)
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
[Obrazek: celaposterle3.th.jpg]

Odpowiedz
Glut napisał(a):Niezłe zdjęcie Mental. :)

robilem lepsze:) np. to jest calkiem zajebiste:

[Obrazek: paralotniarzos1.th.jpg]

ale nie porowokuj mnie wiecej, bo to nie temat o fotach tylko o plakatach:)

D'mooN:

sam rysowales czy umiescilem w IL i uzyles jako kalki? ide o zaklad, ze rysowales sam, ale tytulu juz nie umiales narysowac, wiec zrobiles go na kompie:)

EDIT

fotka z dedykacja dla Eorath, bo ponoc lubi czajace sie koty:) zrobilem ja na miescie jakies dwa miechy temu na lekkim zoomie. ow zupelnie obcy i bezkarnie walesajacy sie kocur pozwolil mi podejsc do siebie na odleglosc 20 centymetrow.

[Obrazek: kotcq3.th.jpg]

Odpowiedz
Mental napisał(a):sam rysowales czy umiescilem w IL i uzyles jako kalki? ide o zaklad, ze rysowales sam, ale tytulu juz nie umiales narysowac, wiec zrobiles go na kompie:)

Nie umiałem, literki mnie przerastają...:)

A tak serio, to całość (poza info na dole) jest autorska.

Odpowiedz
Mental napisał(a):fotka z dedykacja dla Eorath, bo ponoc lubi czajace sie koty:) zrobilem ja na miescie jakies dwa miechy temu na lekkim zoomie. ow zupelnie obcy i bezkarnie walesajacy sie kocur pozwolil mi podejsc do siebie na odleglosc 20 centymetrow.

[Obrazek: kotcq3.th.jpg]

Ojej :) Czuję się wzruszona i owszem lubię. Widocznie mu się spodobałeś, skoro pozwolił Ci podejść tak blisko. W domu rodziców niedawno czarny wielki kocur przyniósł w prezencie szczura ;)
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
[Obrazek: kluczeviaplakat2qb0.th.jpg]

Odpowiedz
ot taki okazyjny dżołk w dwóch odsłonach
[Obrazek: buttonposterco8.th.jpg][Obrazek: buttonposter2ml6.th.jpg]

i takie pomysły mnie naszły - może to bardziej w stylu impresji niż pełnoprawnego plakatu (szczególnie wobec dzisiejszych, krzykliwych posterów), ale jako taki myślę też się sprawdzają :)
[Obrazek: tdtessrk0.th.jpg][Obrazek: tdtess2fk4.th.jpg]
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefi, ten pierwszy projekt TDTESS najlepszy (kolorystyka!) tylko trzeba to było zrobić w formacie tradycyjnego plakatu, wtedy prezentowałby się znacznie lepiej.

Mój plakat Public Enemies został zdjęty z deviantart:(

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon