NASZE filmy
Założę się, że prawie każde z was próbowało eksperymentować z kamerą - w różne sposoby. O niektórych nie chcę słyszeć, o innych usłyszę z przyjemnością - chyba wszyscy inni też. Jeśli skleciliście kiedyś jakiś filmik, pochwalcie się. Wiem, że przynajmniej Mental ma co pokazywać. :) A cała reszta?

Na zachętę - zacznę. Pierwszy raz miałem kamerę i program do montażu w ręce - ręce bez rękawiczki na 15-stopniowym mrozie, dlatego obraz nie jest zbyt stabilny. :) No ale jest jak jest.

Zamieszczajcie to, co sami nakręciliście!

Odpowiedz
Ja kręcę dużo, ale swoich dzieł nie mam- są w "klubie" dla którego kręcę :) Pierwsze doświadczenie z "kamerą" to film o warszawskiej Starówce na szkolny konkurs. Nie miałem jeszcze wtedy kamery i pożyczyłem od kumpla aparat i nim nakręciłem film. Przy montażu okazało się, że nie mam dość dużo sekwencji z kamienicami, więc "przerobiłem" dziedziniec Zamku Królewskiego na kamienice :) Nikt się nie zorientował :) Od tego czasu robiłem kilka montaży na zlecenia kolegów.

Ostatni mój występ w roli operatora był w czasie etiudy. Nie wyszło za dobrze, bo się nie dogadałem z panią reżyser :), ale zawsze coś. To mam, ale ze względu na życzenie aktora, nie mogę udostępnić.

I moje największe: montaż kolejnej etiudy, w której też zagrałem. Jeszcze nie skończyłem, ale jak skończę, to będę mógł udostępnić.

A co do tematu: Mental planuje film akcji... też kiedyś chciałem, ale nie znalazłem ludzi chętnych do pomocy :( Teraz przymierzam sie do thrillera w stylu "Psychozy" :) Zacznę od krótkiej etiudki, do której niedługo będę robił storyboard. Jeżeli wyjdzie mi etiuda, to pomyślę o czymś dłuższym :)

Odpowiedz
military napisał(a):Na zachętę - zacznę(...)

Mocno alternatywne, interesujące ale efekt psują właśnie drgania kamery, może warto by było zainwestować w rękawiczki :wink: . Ale jak to mówi mój kumpel jak coś spierd***: pierwsze śliwki robaczywki:)

Ale czepianie się wykonania to zagrywka nie na miejscu w kontekście tego co zaraz zobaczycie...

Przed wami nowa definicja wpadki wykonawczej , efekt parogodzinnej beztroskiej zabawy z kamerą, kartą telewizyjną i programem do obróbki. No i wspaniałe aktorstwo w moim wykonaniu (ten w czarnym) :wink: : W roli Złego mój kuzyn, ja odpowiadam jeszcze za kamerę, montaż i porażające (d)efekty specjalne
MEKSYKAńSKA MASAKRA PIłą DO CIęCIA METALU

Odpowiedz
Efekt specjalny wyszedł świetnie! Aczkolwiek mogłeś kawałek szyi zostawić - chyba nie wyciął jej dokładnie wzdłuż ubrania? :P W ogóle to jak to zrobiliście?

Odpowiedz
Poczekaj na siedmiopłytowe wydanie DVD i analizę Adiego :wink:

Czysto poklatkowa robota. Na pierwotnym ujęciu skaczę jak pajac z podwiniętą nogawką i rękawem. Potem po zgraniu tego tanią kartą telewizyjną, w każdej klatce usuwałem co było do usunięcia za tło biorąc obraz przed pojawieniem się postaci. A wycinałem wzdłuż ubrania bo tak było najłatwiej, w ogóle widać, że brakowało mi cierpliwości i jak najszybciej chciałem zobaczyć gotowe dzieło :) Tak na marginesie to rzecz ma już co najmniej sześć lat.
Edit:
Teraz zauważyłem, że jest data na początku, pięć lat 8)

Odpowiedz

W wielu kręgach film cieszy się sporym uznaniem. Aktorzy są z daleka rozpoznawani na ulicach pewnego miasteczka :D

Odpowiedz
Eeee, no dobra skoro wszyscy to wszyscy:

Krótki film, właściwie chyba pierwszy film jaki nakręciliśmy z kumplami, co później zmontowałem. Całość jest w sumie śmieszna prawdopodobnie tylko dla nas, bo tak na dobrą sprawę jest bez sensu. Tutaj link:

Aha, przygotowujemy teraz film (a właściwie prawdopodobnie będą to 3 filmy w jednym), o nazwie "Krótkie historie powodujące wymioty" (tytuł roboczy). Będzie to w sumie "dzieło" pełnometrażowe inspirowane filmami typu "Martwica Mózgu". Każda historia będzie kręcona przez kogoś innego.

Pierwsza (moja) jest zatytułowana "Ty zaraz zginiesz - ja już nie żyję". Druga - "Bebechy na ganku". Trzecia "Kolekcjoner jelit".

Jeszcze i tak o tym usłyszycie :D Na razie są to plany, ja sam dzisiaj zabieram się za pisanie scenariusza do mojej historii, a kręcenie, zważywszy, że chcemy nakręcić to dobrze, prawdopodobnie zajmie nam "trochę" czasu.

Ten filmik "Ej ty" został nakręcony chyba rok - dwa lata temu.

Milord - "Komornika" nie zrozumiałem :D
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Cytat:Milord - "Komornika" nie zrozumiałem
Ekipa podczas zdjęć trzeźwa nie była, więc może stąd ten specyficzny klimat :twisted:
A chodziło o to że komornik przyszedł i tv zabrał...

Odpowiedz
Mush Room napisał(a):Pierwsza (moja) jest zatytułowana "Ty zaraz zginiesz - ja już nie żyję". Druga - "Bebechy na ganku". Trzecia "Kolekcjoner jelit".
Już mi się podoba :D

Odpowiedz
Mush Room - ja czekam na kolejne..
Milord - sorry.. ale prymitywne, żulowskie i głupie :twisted:

Odpowiedz
Cytat:Milord - sorry.. ale prymitywne, żulowskie i głupie
I właśnie takie miało być, a więc pełen sukces :)

Odpowiedz
Milord napisał(a):I właśnie takie miało być, a więc pełen sukces :)

Po tytule myślałem, że będzie to jakaś satyra polskiego 'Komornika'. Jednak chyba nie o to chodziło w twoim filmie ;-)

Odpowiedz
Kurcze kiedyś ze znajomymi mieliśmy kamere i kręciliśmy mnóstwo różnych etiudek oczywiście były to czyste improwizacje, chociaż pare było całkiem udanych :D kręcenie filmów to zajebista sprawa
"Cztery ściany cztery kąty, a w tej pustce ty sam...piąty"

Odpowiedz
Jeśli masz IQ ponad 10 to nie oglądaj tego! :D

Plakat w wersji tymczasowej/nie przedstawia klimatu i jest słabo zrobiony/
[Obrazek: plakat.jpg]

Mój debiut reżyserski. Mojego rodzeństwa debiut aktorski.

Nakręcony słabym aparatem cyfrowym więc nic nie widać.

Dałem KMF jako producenta bo nie wiedziałem co dać. Zrobiłem też logo /brzydkie/. Jeśli będziecie się wstydzić to usunę ;-)

Tytuł: Sen, Gatunek: Dramat, Thriller, Badziewie

Do obejrzenia na:

http://www.urbaniec.pl/sen/

Odpowiedz
Fahny filmik. Podoba mi się :D Ma klimacik. Plakat rzeczywiście nie pasuje do filmu, ale pomijając to to i tak jest 100x lepszy od plakatu świadka koronnego :roll:

Odpowiedz
raistlin86 napisał(a):Plakat rzeczywiście nie pasuje do filmu, ale pomijając to to i tak jest 100x lepszy od plakatu świadka koronnego :roll:

Dzięki za miłe słowa. Nad nowym plakatem pracuję ale niestety nie zrobiłem w czasie 'kręcenia filmu' zdjęć w dobrej jakości a screeny z filmu się nie nadają. Pomyślę jednak nad czymś klimatowym bez zdjęć :-)

Pracuję nad nowym scenariuszem z 2 kobitkami ;-)

Ktoś jeszcze oglądał? Bo widzę, że zwiększyła się liczba wejść. Chciałbym usłyszeć jak na mnie najeżdżacie :-)

Odpowiedz
Fajna zdjęcia, ale całość produkcji trąci Lynchem, więc, sorry, ale mi się nie podobało :(

Dwie uwagi:
- na końcu filmu powinno być "wystąpili" a nie "występują"
- strona z filmem ma tytuł "Bez Nazwy 1".

Brawa za realizację jednak :)

Odpowiedz
Miało być ala Lynch. Więc sukces! :wink:

Odpowiedz
Wprawdzie nie moje dzielo, tylko znajomych znajomych z Gdanska, ale mysle, ze mozna sprobowac rozpropagowac. ;)
Oto Pan Maska:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-848345206966033350

Odpowiedz
SEN: świetne, co za klimat na początku!
Jedyne zastrzeżenie mam do muzyki. Gdybyś użył muzyki z Silent Hill, byłoby genialnie.

PAN MASKA: :lol: Boskie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon