NASZE filmy
(25-09-2016, 19:26)Crov napisał(a): Z technicznych rzeczy: czym to krecisz? Bo wydaje mi sie, ze wideo ma wiecej niż 25 klatek na sekunde (albo przeslone niewlasciwie ustawiona), przez co wyglada bardziej amatorsko niz powinien. Dbaj też o horyzont (by nie byl krzywo) i kadrowanie ogolnie, bo czesto kadry są krzywe, ale nie w taki sposob, ze wyglada to jakbys robił to umyślnie (np. dutch angle), tylko w taki, jakbys krecil to na szybko. A np. kolo 1:38 twarze pozasłaniane, w kadrze duzo jest rzeczy i w sumie nie wiadomo, co ma byc widoczne. Wyglada to nie dziwnie czy sennie, a niechlujnie troche IMO.
tuż przed pierwszymi zdjęciami mój filmowiec, z niezłą lustrzanką i ogólnie fotograf (co by też lepsze kadry ustawiał) mnie wystawił, a że wszystko było gotowe, aktorzy poprzyjeżdżali, ja zdeterminowany to zapadła decyzja - kręcimy telefonem. oczywiście też nie było przez to statywu ani nikogo, kto chociaż trochę się znał na zdjęciach, tak że wszystk było robione na czuja. a ciągnąc dalej temat - samsung galaxy s7, wspomagany jakimś radzieckim statywem, którego nie można było rozłożyć :)

Odpowiedz
smackey. Ja bym się z tobą popierdolił, bo jest o co. Tak serio - jest potencjał ale nieco pióro zeszło z linii. Tak pokrótce.
loading podpis...

Odpowiedz
Jak zawsze w Polskim kinie dźwięk do dupy. ;) Co do innych aspektów to nic mądrego nie napiszę bo film ociera się o nie moje klimaty ja lubię konkret a nie lynchowską grę umysłową i z całego filmu najbardziej skupiłem na tym czy robaki uciekną z michy...Jeden prawie spierdolił. O nim zróbcie sequel. :D
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Interesujące filmy Crova. Dobry poziom techniczny i merytoryczny. Charyzma twórcy na poziomie przyzwoitym i dająca nadzieję na kolejnego youtubowego kaznodzieję ze stutysięczną armią oczarowanych widzów. Najbardziej przypadł mi do gustu filmik z podrywaniem, podstawioną policjantką i zabójczym owocem. Niech żyje zdrowe odżywianie i parazabójczy absurd!

Odpowiedz
:)

(07-11-2016, 12:07)Dżarosław napisał(a): Charyzma twórcy na poziomie przyzwoitym
Uff. Dzięki ;)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Daily vlogi są ostatnio modne, więc trzasnąłem na kanale własnego vloga. Taki miniserial, webserial, który ma sześć odcinków. Mocny spontan, bo jak zobaczycie we vlogu - jestem dość zabiegany. Jak kogoś rozbawi to polecam jednak oglądac po kolei, od 1 odcinka do 6, wtedy mysle, ze wypada to lepiej. ;)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgSR_3AHX3bjjWeA2fcHK6uGO6PCqioaH

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Wideo 
Wziąłem udział w produkcji krótkiego filmu o Henryku Sławiku. Mocno zapomniana postać związana z II wojną światową. Może kogoś zainteresuje. Mile widziane również opinie o samym filmie.

srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Witam nazywam się Artur Tokajuk i z zawodu jestem muzykiem,akwarystą morskim.Jakiś czas temu kupiłem sobie aparat Canon 60d + stary vintage obiektyw Helios 44-2.Moim celem jest zrealizowanie teledysku na którym wystąpię wraz z moim zespołem.Tutaj moje 1 kręcenie i montowanie video do waszej oceny [Obrazek: greensmile.gif] 

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be 

Każda uwaga się przyda [Obrazek: greenwink.gif]

Odpowiedz
Nie do końca mojego autorstwa, bo za montaż odpowiada mój telefon:

Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Muzyka z "The Last of Us" :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Bo w Anglii pełno porośniętych mchem ruder bez szyb w oknach i zagrzybionych pojebów, którzy chcą cię zagryźć na śmierć :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz

hej koledzy. chciałbym pokazać wam mój film (3 chyba, który tutaj wrzucam). wasza krytyka zawsze całkiem sporo mi dawała, tak że poproszę również o kilka opinii. dziękuję z góry :)

Odpowiedz
Yyyy...

Będzie sequel? Bo jak nie, to o dupę rozbic taka fabuła.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Coś czuję, że będę tego żałował, ale jakby co tutaj mój krótki film/dokument o berlińskiej artystce. Informuję, że miałem na to wszystko 4 dni i dalej uczę, więc proszę bardzo o Waszą wyrozumiałość i mam nadzieję, że komuś się spodoba:

Arahan

Odpowiedz
To jest ten filmik który miał 800 MB i nie wiedziałeś gdzie go wrzucić? Myślałem, że wrzucasz coś w pełnym metrażu, a nie 3 minuty :D
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Spoko. Nie wiem czy nie mogło być nawet odrobinę dłuższe, szczególnie, że podsumowanie najsłabsze "dramaturgicznie". Skoro w pierwszej części przygotowuje te prace, w drugiej jedzie na ten market to trzecia, w której gra średni cover jakoś słabo mi dopełnia całość. W ogóle to szkoda, że marketu nie ma więcej, bo to najciekawsze miejsce, dużo się dzieje, ujęcie na od dołu na prace było obiecujące. Technicznie jest, mam wrażenie, lepiej niż w wielu tu wrzucanych filmikach. Fajnie, że się pobawiłeś w szukanie, wiadomo niczego odkrywczego, ale jednak "jakichś" kadrów, ruchów kamery. Szkoda, że trochę przy tym uwydatniasz braki sprzętowe (?), warsztatowe (?). Mam na myśli głównie nieustabilizowany obraz w pierwszym i innych ujęciach. Zoomy wyglądają z kolei na totalnie zbędne (np. ten na pracę w pierwszej części wygląda niepotrzebnie bardziej amatorsko niż powinien). Podobnie chyba drugie ujęcie (na okno pracowni z okna) wydaje się za długie. Ta przebitka dźwiękowa z ujęcia, jak artystka odjeżdża rowerem jest z czego? Bo nie z marketu, nie?

Ogólnie lepsze niż Interstellar :P, szkoda, że zabrakło trochę warsztatu i pomysłu na zakończenie. Zatęskniłem trochę za Berlinem.;)

Odpowiedz
Jak lubisz takie ujęcia przez okno (a nawet przez dwa okna) to zainwestuj te kilkanaście ojro w regulowany filtr polaryzacyjny. Odpowiednio go ustawiając "wycinasz" odbicia od szyb i będzie widać co filmujesz. No chyba, że taki był zamysł.

Odpowiedz
Dziękuję za obszerne komentarze. To już spieszę z wyjaśnieniami :)
Filmik jest częścią kilku krótkometrażówek, gdzie motywem przewodnim miało być "Sąsiedzi" . To miały być dokumenty i najdłuższe niż 3-4 minuty. Dlatego też filmowego materiału miałem z ponad godzinę, ale musiałem wiadomo wszystko wybierać. Targu miałem więcej, ale w ostateczności postanowiłem pozostać bardziej intymnie bliżej bohaterki.
Cały sprzęt nie mój, pożyczony i pierwszego dnia facet, który mi go wydał zapomniał dodać szyny do statywu :/ Dlatego też widać tę różnicę, ktora nie była zamierzona. A niestety miałem tylko trzy dni kręcenia i jeden dzień montażu, a więc musiałem skorzystać z ujęć z ręki.
Scena na rowerze to jest przed pracownią artystki. Ogólnie zamysł był taki:
1. Obserwujemy artystkę (sąsiadkę) przy pracy.
2. Jedzie na targ.
3. Na targu nikt prac nie kupuje.
4. Wraca do pracowni.
5. Nie poddaje się tworzy dalej.

Nie wiem na ile mi to się udało?

Tak, tak oryginalnie ten filmik ma 800MB :)
Arahan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon