NOWE FORUM
Proszę o opinie i sugestie: co działa, co nie działa. Co jest potrzebne, a co niepotrzebne. Wiem że nie wszystko działa tak, jak trzeba, ale to będziemy poprawiali 8)
Kosmetyczne zmiany będą dokonywane na bieżąco, tak samo jak dodawanie/usuwanie modów.

Od razu uprzedzam – nie będzie możliwości zmiany skóry forum, bo… nie 8) Jest jeden domyślny styl kaemefowy i basta. To ma wyglądać tak, jak wyglądać powinno.

Wielkie dzięki dla D’mooNa za dużą pomoc w odświeżeniu forum i dla Negrina, Duxa i Beo za nieocenione sugestie 8)

Odpowiedz
Miłe zaskoczenie.
Skórka mi się bardzo podoba ;)

Właśnie testuje.

Odpowiedz
Przyłączam się do podziękowań!

Odpowiedz
Dobrze, ze zachowaliscie mozliwosc zmienienia skory, bo ta defaultowa jest tak ciemna, ze nic nie widac. ;)
Dobra, czas zapoznac sie z pozostalymi zmianami.

Odpowiedz
Dla osób które nie miały jeszcze styczności z tym silnikiem forum: nie trzeba już cytować całego postu i edytować treści, wystarczy zaznaczyć odpowiedni fragment w poście osoby X i kliknąć na ikonkę [Obrazek: icon_q.gif] postu którego fragment będziemy cytować - cytat automatycznie wstawi się do pola odpowiedzi :)

Odpowiedz
Dobra, jest problem ze zmiana skory - zmiana nie chce sie zapisac, wciaz jest block.
Ten problem z tego co wiem ma takze Mental.

Aha, nie widze w profilu opcji wylaczenia emotikon. Gdzie to zrobic?

Odpowiedz
No, fajnie, już drugie z moich ulubionych forów mile mnie w tym miesiącu zaskoczyło. Idzie nowe, trzeba podążać za duchem czasu, etc. :) Mi się na razie podoba.

Cytat:...nie trzeba już cytować całego postu i edytować treści, wystarczy zaznaczyć odpowiedni fragment...

Ten "gadżet" to ja już mam od dawna dzięki pluginowi BB-Codes dla Firefoxa. No, ale jak jest, to fajnie :)

EDIT:

desjudi napisał(a):Od razu uprzedzam – nie będzie możliwości zmiany skóry forum, bo… nie 8) Jest jeden domyślny styl kaemefowy i basta. To ma wyglądać tak, jak wyglądać powinno.

Jakuzzi napisał(a):Dobrze, ze zachowaliscie mozliwosc zmienienia skory, bo ta defaultowa jest tak ciemna, ze nic nie widac. ;)
Dobra, czas zapoznac sie z pozostalymi zmianami.

To w końcu jest możliwość, czy nie ma możliwości zmiany skórki? Mi się obecna podoba, ale tak tylko pytam :)
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Ładnie i przejrzyście :) No i SB, gratuluję.

Odpowiedz
BezcelowyAlbatros napisał(a):Ten "gadżet" to ja już mam od dawna dzięki pluginowi BB-Codes dla Firefoxa.
Fajnie że wiedziałem o jego istnieniu :]

Odpowiedz
No, to już wiesz - zainstaluj, duże ułatwienie.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Wygodniejsze, ale wygląd mi nie pasi. Prezentuje się jak 100000000000 innych for w necie. Poprzednie było w pewien sposób... unikalne. Nie dało się podmienić bebechów, a zostawić starą skórę? :)

Odpowiedz
Co mi się od razu w oczy rzuciło a co mi się nie podoba, to to, ze kiedy odpowiadam w wątku nie mam podglądu poprzednich postów w dyskusji. Wiecie, o co mi chodzi? :)

Odpowiedz
Nie ma opcji przejścia do nowych postów w temacie? Z głównej nie widać, gdzie są nowe posty...

Odpowiedz
Zawsze tak jest, że jak jakieś forum zmienia szatę to większości to nie pasuje, potem się przyzwyczają.

Teraz też trzeba będzie się przyzwyczaić.

No i widzę, że można sobie zdjęcia do galerii dodawać. Domyślam się, że niedługo nie będą tam dominować zdjęcia przyrody lecz wydań dvd :)
Quite an experience to live in fear, isn't it?
That's what it is to be a slave.

Odpowiedz
Od razu mówię: pasek przesuwu strony (przy prawej krawędzi ekranu) jest to kitu. W ogóle się nie odróżnia kolorem i nie widać, w którym miejscu go chwycić.

Odpowiedz
Bzyku napisał(a):Zawsze tak jest, że jak jakieś forum zmienia szatę to większości to nie pasuje, potem się przyzwyczają.

Pytanie tylko po co zmieniac szate, skoro stara byla bez zarzutu.
Zmiany mialy dotyczyc silnika forum.
Ta nowa szata jest przede wszystkim za ciemna. Czarno tu jak w tylku, nic nie widac. Ja chce moje subsilver! :)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Ta nowa szata jest przede wszystkim za ciemna. Czarno tu jak w tylku, nic nie widac. Ja chce moje subsilver!
Ok, proponuję dodać jeden (i tylko jeden!) styl: jasny, ale nie żaden subsilver, tylko "negatyw" obecnego, łącznie z proporcjalmi itp. Dla tych którzy (dlaczegoż?! dbajcie o oczy!) wolą jasne.

military napisał(a):Prezentuje się jak 100000000000 innych for w necie. Poprzednie było w pewien sposób... unikalne.
Mam nieśmiałe pytanie: w jaki sposób forum, które miało -- w tej chwili nie pamiętam dokładnie -- z dziesięć różnych skórek, jak nie więcej, mogło być unikalne?

PS. "Forów", błagam.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
wygląd wyśmienity, naprawdę miłe zaskoczenie! :razz:

Odpowiedz
To były dostępne inne skórki? lol

Negrin: for for for for for :)

Odpowiedz
Negrin - jeśli się nie myle, były tylko trzy skórki.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon