NOWE FORUM
(15-10-2012, 11:58)Danus napisał(a): Niby jest nic, ale już kolejny raz pan(celowo z małej) Krzanowski rejestruje się na forum i mnie obraża.

Może odrzuciłeś jego zalety kiedyś, tam gdzieś? :)
A może mu dziewczę odbiłeś? :)
Może znęcałeś nad nim kiedyś na koloniach? :)

Przyczyny mogą być różne.

Czekaj... a może "obraziłeś" jego ulubiony film. Są tacy, co stają w obronie "obrażanych" filmów.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Krzanowski? Coś mi mówi to nazwisko...
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(15-10-2012, 11:54)shamar napisał(a): To jest nic. Na FW lecą lepsze teksty. Np. o Żydach i paleniu w piecu.

Daj linka, chce się pośmiać :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Nie, takie teksty są dosyć szybko blokowane i trzeba mieć farta, żeby na takie rodzynki trafić :) Wiele jest tematów, w których jedno pod drugim są wpisy treści "Ten wpis został zablokowany ze względu na jego niezgodność z regulaminem" i tak pół strony czasem. Czasem otwierający temat wpis jest zablokowany, a wtedy nawet nie można zobaczyć co kto więcej tam napisał. A administracja tego nie usunie, bo ma to w dupie :P
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer.

Odpowiedz
No właśnie. Od cholery poblokowano ale ja ostatnio dowiedziałem się o swoim pochodzeniu :

"Smierdzisz mi na ,,polskiego zyda,, bo nawet nie masz szacunku dla jezyka polskiego szm.ato ... Moj dziadek walczyl zeby takie gnojostwo jak ty moglo swobodnie pisac w jezyku polskim, a ty gn.oju smiesz mowic , ze masz to w dupie. To ja mam ciebie w du.pie. Tacy jak ty nadaja sie jedynie do pieca ..."

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Najczęściej dyskusje są typu "Oceniasz Harrego Pottera i Spider-Mana na 10/10, Twoja zdanie się nie liczy.", tu jest fajny temat do pośmiania -> http://www.filmweb.pl/film/Skazani+na+Shawshank-1994-1048/discussion/Paranoja,1913817

A tu świetny przykład trollowania i różnych reakcji. Najlepsze pierwsze odpowiedzi :) -> http://www.filmweb.pl/film/W%C5%9Bciek%C5%82e+psy-1992-11843/discussion/Ten+film+podobnie+jak+i+inne+tego+typu+oraz+brutalne+gry+komputerowe,1895453

Nie mogę obecnie nic ciekawszego znaleźć. Dla informacji: w skali FW te dyskuzje są naprawdę kulturalne i pełne szacunku :)
- Are you an idiot?

Odpowiedz
Takie coś to chyba podchodzi pod paragraf, nie? W końcu się tyle pluły te PełO o mowie nienawiści...hihi.

"Zgadlem jestes jeb... zydem. Dla mnie zyd zawsze bedzie sie pisac z malej litery.
Was idzie wyczuc z kilometra smi.ecie ... Na moje mozesz to nawet zglosic do samej Hilary Clinton lichwiarzu. Dziwie sie, ze jeszcze was tam nikt nie odstrzelil bo predzej czy pozniej ktos zrobi z wami porzadek w tym kraju ..."

Odpowiedz
Daj linka, chcę poczytać :)
- Are you an idiot?

Odpowiedz
Ale tam nic więcej nie ma. Trochę go zgnoiłem i tyle.

Odpowiedz
Do sądu za wyzwiska w necie. Danus poczuł się jak celebryt. :D
Democracy has nothing to do with freedom. Democracy is a soft variant of communism, and rarely in the history of ideas has it been taken for anything else.

Odpowiedz
widmo

Wyzwiska, wyzwiskami, tu chodzi o zasady.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Jakie zasady? Wysoki sądzie, on przezywał mnie w internecie? Skończmy z mową nienawiści? Danus, wykaż więcej klasy i rozumu od swojego przeciwnika. Straszenie sądami zostaw frajerom lub ewentualnie poważnym kwestiom, w których nie dojdziesz swoich racji normalnie.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
To nie są zwykle wyzwiska tyko pomawianie, ale ok, kończę temat:)
Najwyżej go jeszcze raz zbanuję, jak się pojawi i ewentualnie ban na IP:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz

Danus, nie bierz do bani - kup kozika i przejedz kolesiowi po nerkach ;)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon