• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NOWE FORUM - problemy
Proszę o zgłaszanie problemów z funkcjonowaniem forum oraz niedociągnięć (co się dzieje, w jakich okolicznościach itp.).

Będziemy starać się możliwie szybko rozwiązywać wszelkie niedociągnięcia które tutaj wymienicie.

UWAGA: żeby sprawdzić wprowadzone zmiany zalecam odświeżyć pamięć podręczną przeglądarki (CTRL + F5).

Odpowiedz
- Mimo otrzymania prywatnej wiadomości na górze strony i tak widnieje "Nie masz wiadomości"
- Tag [hide] najwyraźniej nie działa, podobnie jak opcje ogień czy cień ale tego raczej i tak nikt nie będzie używać.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Mimo otrzymania prywatnej wiadomości na górze strony i tak widnieje "Nie masz wiadomości"

Przetestowałem, działa prawidłowo.
Sprawdź czy po przelogowaniu się nadal masz taki problem.

Odpowiedz
Niestety nic się nie zmieniło.

Odpowiedz
Hm... zamiast kuleczek pokazujacych status uzytkownika jest czerowny krzyzyk :(
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):- Mimo otrzymania prywatnej wiadomości na górze strony i tak widnieje "Nie masz wiadomości"

poprawione

Hitch napisał(a):Hm... zamiast kuleczek pokazujacych status uzytkownika jest czerowny krzyzyk :(

poprawione

Odpowiedz
forum usilnie twierdzi, że nie przeczytałem ostatnich postów z tematu o Avatarze w Filmach Zagranicznych, mimo iż przeczytałem, przysięgam :) po prostu ciągle mam zapaloną lampkę, że są nowe posty. w sumie nic poważnego, ale irytujące, ktoś ma jeszcze ten problem?

EDIT: ok, już zrozumiał, że przeczytałem - musiałem kliknąć na nazwę tematu a nie na "przejdź do ostatniego posta". niemniej to i tak powinno się chyba poprawić więc zgłaszam :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
Ja! Mnie wybierz. U mnie uparty był Test i O Stronie. Udało się pokonać, ale bronili się do końca ;P.

Odpowiedz
forum bardzo uparcie twerdzi, że nie przeczytałem postu Danusa, informując o tym na głównej, choć w "postach od ostatniej wizyty" oznaczony jest jako przeczytany.

ok, chodziło o inny wątek, który się nie wyświetlał w dziale "posty od ostaniej wizyty" :P potrafi to byc czasem mylące...
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
nie wiem czy to błąd, ale wchodzę dziś, a tu taki zonk - nowe forum; loguję się i....nie ma nowych postów :|
nie róbcie mi tak więcej - w ogóle co się stało z pięknym fioletem?

PS. też nie błąd, ale szare literki na szarym tle, z szarymi ramkami - ja się nie mogę połapać, gdzie jest jakiś mniejszy napis
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Linki mają dokładnie taki sam odcień jak reszta tekstu. Wiem że można zrobić dopisek (kliknij TUTAJ), ale po co, jak wystarczy trochę inny kolor? (Poza tym czasami się wrzuca jakieś bonusy do tekstu).
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
Poprawione.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Tag [hide] najwyraźniej nie działa, podobnie jak opcje ogień czy cień ale tego raczej i tak nikt nie będzie używać

"Ogień" i "cień" to pozostałość z epoki IE, niezgodna ze standardami.

Tag [hide] funkcjonuje prawidłowo.
Zasada działania jest taka, że tekstu opatrzonego tym tagiem nie mogą czytać osoby, które nie odpowiedziały jeszcze w danym temacie. Zerknij tutaj.

Odpowiedz
Cytat:Poprawione.
Jeśli masz na myśli linki to nadal mają ten sam kolor

EDIT
Poprawka, jednak jest OK. Poniższe F5 (bez ctrl) pomogło.

Odpowiedz
UWAGA: żeby sprawdzić wprowadzone zmiany zalecam odświeżyć pamięć podręczną przeglądarki (CTRL + F5).

Odpowiedz
wysyłanie prywatnych wiadomości szwankuje - tzn wiadomości dochodzą, ale nie pokazuje mi nic, że mam nieprzeczytaną wiadomość, ciągle jest "nie masz nowych wiadomości".

ps. chyba pobiłem rekord w powtarzaniu jednego wyrazu w jednym zdaniu :)

Odpowiedz
U mnie to już działa. Usuń ciasteczka, zaloguj się raz jeszcze i spróbuj ponownie.

Odpowiedz
dlaczego nie ma emotów w szybkiej odpowiedzi?

Odpowiedz
dzięki Mierzwiak.

Odpowiedz
nexus napisał(a):dlaczego nie ma emotów w szybkiej odpowiedzi?

[Wszystkie emotikony]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon