• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NOWE FORUM - problemy
ale nie ma obok okna z wiadomością

btw mam wrażenie że forum działa szybciej niż przedtem

Odpowiedz
A potrzebujesz ich tam?

Odpowiedz
w sumie niewiele piszę więc na dłuższą metę nie są mi mocno potrzebne w przeciwieństwie do jasnej skóry typu subsilver, ale mogłyby być :wink:

mam też trochę bardziej konstruktywną uwagę :smile: proponuję wyłączyć z Konfiguracja => Pisania tematu => Czas ważności postu/tematu co zapobiegnie przyszłej aferze ze znikającymi postami :grin: przy okazji w tym samym miejscu jest coś takiego jak "Podgląd tematu" którego włączenie umożliwi podgląd bodajże 12 ostatnich postów w przypadku pisania wiadomości z normalnego okna (nie szybkiej odpowiedzi)

Poza tym można by właczyć możliwość wybrania płci w profilu

Odpowiedz
Słuszne uwagi.
Włączone.

Odpowiedz
u mnie wiadomości się pojawiają, ale nie dostaję nic na meila o nadejściu tychże (choć mam zaznaczone w profilu)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ja mam taki problem, że mimo zaznaczenia opcji "Śledź odpowiedzi w tym temacie" i opcji "Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach" w profilu, nie dostaję na maila powiadomienia, że w śledzonym temacie pojawiły się nowe posty.
| Pereant qui ante nos nostra dixerunt |

Odpowiedz
Też mam parę drobnych uwag. Mnie się całkiem ten nowy sznyt podoba, choć tylko wizualnie, bo na razie jeszcze dość ciężko się w tym poruszam. Ale prędzej czy później się przyzwyczaję, chociaż oczywiście szkoda niepowtarzalnego starego stylu. No i logo świetnie pomyślane, a dokładnie ten "dymek".
Bardzo dobrze też, że aktualne posty pojawiają się na stronie głównej z informacją "Dzisiaj", a nie z bieżącą datą. Wcześniej, kiedy chciałem przejrzeć forum bez logowania, szukanie dzisiejszych postów po datach było mocno uciążliwe. I info, w jakim temacie pojawił się ostatni post, też jest całkiem przydatne.

Zbędne natomiast wydają mi się informacje, które pojawiają się po zalogowaniu: "Nieczytanych tematów: 3" i "Nieczytanych postów: 127". Upakowane są tak ciasno w tych polach po prawej, że powstaje mało czytelny mętlik. Nieczytelnie jest też na samym dole. Nie wiem, kogo może interesować setka nicków osób, które były ostatnio na forum, ale szkoda, że nie dało się tego umieścić osobno, tak aby prowadził do nich odsyłacz "Osoby obecne na forum w ciągu ostatnich 24 godzin". A tak w tym natłoku giną praktyczniejsze informacje, jak lista użytkowników obecnych w tej chwili na stronie.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):u mnie wiadomości się pojawiają, ale nie dostaję nic na meila o nadejściu tychże (choć mam zaznaczone w profilu)

Battonsson napisał(a):Ja mam taki problem, że mimo zaznaczenia opcji "Śledź odpowiedzi w tym temacie" i opcji "Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach" w profilu, nie dostaję na maila powiadomienia, że w śledzonym temacie pojawiły się nowe posty.

Poprawione.

Cass napisał(a):Nieczytelnie jest też na samym dole. Nie wiem, kogo może interesować setka nicków osób, które były ostatnio na forum, ale szkoda, że nie dało się tego umieścić osobno, tak aby prowadził do nich odsyłacz "Osoby obecne na forum w ciągu ostatnich 24 godzin".

Wyświetlanie tej informacji można wyłączyć w Preferencjach (po prawej stronie pod tabelą z listą działów).

Odpowiedz
Zrobione.
[Sorry, byłem zbyt leniwy, aby zajrzeć, co kryje się pod Preferencjami]

Odpowiedz
styl subsilver mi niedziała :evil:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
Nie działa, bo nie powinien. Forum ma na razie jeden, domyślny styl.

Odpowiedz
Mimo iż mam to odchaczone w właściwościach profilu nie dostaję na Maila powiadomień, ani o nowej wiadomości prywatnej, ani o odpowiedziach w tematach w których się wypowiadałem ostatnio. Jedyne co do mnie przychodzi to ,że mod lub admin usunął mojego posta.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Poprawione.

UWAGA: Włączenie opcji powiadamiania na GG automatycznie dezaktywuje wysyłanie maili.

Odpowiedz
czasem gdy wejść do danego tematu od razu na konkretną stronę, a nie na pierwszą, to pozostaje on potem nieprzeczytany

Odpowiedz
Przy każdym nieczytanym poście jest informacja (w prawym dolnym rogu: 'Nieczytany post').

Odpowiedz
to chyba nie o to chodzi, bo dzieje się tak też, gdy nowe posty są właśnie tylko na tej stronie, przez którą wszedłem - po czym, gdy potem wchodzę przez pierwszą stronę tematu (gdzie przecież nowych postów brak), dopiero wtedy odznacza, jako przeczytany

Odpowiedz
Tak, wiem. Spam.
Zajmiemy się tym:)

Odpowiedz
Problem - http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3450 i http://forum-kmf.fc.pl/viewtopic.php?t=3451 - czyli dziur w zabezpieczeniach :F
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.

Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier

Odpowiedz
Znów mnie wylogowuje. Było dobrze i przestało. Nie usuwałem cookies, ani żadnych takich.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Działy "James Bond" oraz "Star Wars" zostały zlikwidowane 8) Cieszyły się najmniejszą popularnością, tematów w nich było bardzo niewiele, ale żeby zachować dyskusje dla potomnych wspomniane tematy zostały poprzenoszone do odpowiednich działów (sondy, filmy zagraniczne, ciekawostki).

A propos ciekawostek - dział o nich i o wpadkach został włączony, jako subforum, do dyskusji ogólnych 8)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon