• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NOWE FORUM - problemy
czy jest mozliwosc "odznaczenia jako czytane" dzialow? do niektoych w ogole nie zagladam (film a gry, film a komiks)a nie chce mi sie wchodzic do kazdego dzialu i odfajkowac.

Odpowiedz
Na stronie głównej jest link "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane" - po lewej, między spisem działów a tabelą z informacjami o forum.

Ten sam link jest po prawej stronie, poniżej wyników wyszukiwania "Zobacz posty od ostatniej wizyty".

Odpowiedz
tomashec napisał(a):czy jest mozliwosc "odznaczenia jako czytane" dzialow? do niektoych w ogole nie zagladam (film a gry, film a komiks)a nie chce mi sie wchodzic do kazdego dzialu i odfajkowac.
Możesz też zrobić coś innego. Wchodzisz do danego działu, pod listą tematów klikasz na "zaznacz wszystkie tematy" a po lewej wciskasz "ignoruj zaznaczone tematy". Można też oczywiście zrobić tak z pojedynczymi tematami.

Odpowiedz
Dziękuję.

Odpowiedz
D'mooN napisał(a):Obecnie o usunięciu każdego posta użytkownicy są informowani za pomocą e-maila
Właśnie mam na ten temat pytanie. Parę tygodni temu przy okazji jakichś porządków na forum wyleciał jeden mój bezużyteczny post. Dostałem o tym zawiadomienie na maila. Czy to znaczy, że kiedy po zakończeniu Avtaka ten temat zostanie zlikwidowany, skrzynkę zapcha mi 500 maili o usunięciu postów? Dodam, że w profilu nie widzę możliwości ustawienia/wyłączenia takiej opcji.

Odpowiedz
Bez obaw, nic takiego się nie stanie.

Odpowiedz
wchodzę dzisiaj na forum po dniu nieobecności i wyświetla mi się info o tym, że "za dużo mam postów nieprzeczytanych, wobec czego zostawiono tylko te z ostatnich 3 dni"; oczywiście miałem zaległości tylko z ostatniej doby, więc dziwaczna to wiadomość
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
No need to worry, no need to panic. Najwidoczniej ilość Twoich nieprzeczytanych postów w ciągu doby przekroczyła 150. Postaram się dopasować to do aktualnego ruchu na forum.

Odpowiedz
chyba coś się spieprzyło z dymkami w sekcji Kto jest na Forum. Pokazuje mi że jestem na forum od 52 godzin a łącznie 19,4 godziny. Rzecz dotyczy wszystkich userów. Taki wujo3czwórki siedzi np od 248,8 godzin. Powinniście przyznać mu medal za siłę woli i milość do forum :)

Wadliwe statystyki pozostają na stałe bo nieobecni userzy w profilu nadal mają tą anomalię obecną.

Odpowiedz
Wujo to jeszcze nic, widziałeś ile ja siedzę na forum? :wink:
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ktoś już o tym wspominał, ale problem ciągle jest. Kolo 15:00 bylem na forum. Wracam teraz (22:00) i usunęło mi 147 nieczytanych postów, bo jakoby za długo nie wchodziłem. Niech ktoś zwiększy limit. :)
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Ja mam 1419 nieprzeczytanych postów, a czytam regularnie :P
[Obrazek: http://www.sloganizer.net/en/image,Eorath,blue,white.png]
From ghoulies and ghosties
And long-leggedy beasties
And things that go bump in the night,
Good Lord, deliver us!

Odpowiedz
Może dlatego że masz modka?
Bodie: He's a cold motherfucker.
Poot: It's a cold world Bodie.
Bodie: Thought you said it was getting warmer.
Poot: The world goin' one way, people another yo'.

Odpowiedz
Zauważyłem dość częsty przypadek: gdy przeglądam nowe posty, oznaczone na głównej stronie forum żółtą ikonką, po wyjściu z nich i powrocie do głónego menu, tematy z tymi postami (niektóre) wciąż pozostają oznaczone jako nieprzeczytane.
Pomaga wtedy dopiero opcja "Oznacz wszystkie fora jako przeczytane".

Odpowiedz
Na liście postów nieprzeczytanych można kliknąć przy takim tematcie na fioletową ikonkę. Zaprowadzi ona do pierwszego nieprzeczytanego posta w danym wątku.
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałem.

Odpowiedz
Solo napisał(a):Zauważyłem dość częsty przypadek: gdy przeglądam nowe posty, oznaczone na głównej stronie forum żółtą ikonką, po wyjściu z nich i powrocie do głónego menu, tematy z tymi postami (niektóre) wciąż pozostają oznaczone jako nieprzeczytane.
Prawdopodobnie są jakieś nieprzeczytane posty na przedostatniej stronie danego tematu.

Odpowiedz
To jest jakiś trop. Sądziłem, że przeczytanie ostatniego posta załatwia sprawę.

Odpowiedz
Mierzwiak napisał(a):Prawdopodobnie są jakieś nieprzeczytane posty na przedostatniej stronie danego tematu.
Dlatego też wskazałem najprostszą drogę do nieprzeczytanych postów (fioletowa ikonka na stronie nieprzeczytanych).
Klub OFILMIE | Podcast filmowy Radio Ofilmie

Odpowiedz
Mam kolejne pytanie: dlaczego usunięto prawie wszystkie posty w temacie AVTAKa?
Nie zajmowały przecież duzo miejsca na serwerze, ani też nie generowały dodatkowego ruchu, a warto było sobie czasami tam zerknąć, chocby żeby zobaczyć jakie filmy/postacie/aktorzy już byli.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon