• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NOWE FORUM - problemy
Ja odświeżyłem, przelogowałem, usunąłem cookies i nadal Bruce. Trzyma się dziad.

Odpowiedz
(12-05-2017, 11:44)Lawrence napisał(a): Przede wszystkim kolor czerwony jest zbyt agresywny, zbyt rzuca się w oczy i u niektórych może powodować nerwicę. Coś bardziej łagodzącego by się przydało.

Tak jak Twój albo mój avatar?
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
(12-05-2017, 11:44)Lawrence napisał(a): może powodować nerwicę. Coś bardziej łagodzącego by się przydało.
Nie wystarczą twoje posty pełne ciepła i miłości? :)

Może i coś jest na rzeczy, military też miał czerwony avatar.

Odpowiedz
(12-05-2017, 11:45)Mierzwiak napisał(a):
(12-05-2017, 11:38)Phil napisał(a): Zauważyliście, że Mierzwiak ostatnio marudzi bardzo w duchu Gieferga? Moim zdaniem Mierzwiak to Gieferg, a Gieferg to Szpeku. Zbanować.
[Obrazek: giphy.gif]

Grievous miał rację - jesteś Gunnem! Zbanować.

Odpowiedz
(12-05-2017, 11:47)Dr Strangelove napisał(a):
(12-05-2017, 11:44)Lawrence napisał(a): Przede wszystkim kolor czerwony jest zbyt agresywny, zbyt rzuca się w oczy i u niektórych może powodować nerwicę. Coś bardziej łagodzącego by się przydało.

Tak jak Twój albo mój avatar?

Touché. Tyle, że mój avatar nie jest czysto czerwony i ma ładną kompozcyję, plus nie koncentruję się przy nim na bokach. W tym tle postać jest za mała, zaś wszędzie, po bokach mam wielką czerwień, zupełnie jakby się winda w "Lśnieniu" otworzyła.
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Pójdźmy na kompromis - ty zmienisz awatar na Daisy Ridley, desjudi zmieni tło.

Odpowiedz
(12-05-2017, 11:48)Mierzwiak napisał(a): Może i coś jest na rzeczy, military też miał czerwony avatar.

A właśnie, gdzie military? Gdzie jest Mefisto, gdzie są wszyscy? :/
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Military odszedł, bo Mierzwiak mu dokuczał. Mefisto odszedł, bo widział za dużo fanserwisu w twoich postach.

Odpowiedz
Militarny na miesiąc usiadł na ławce tylko, może zapomniał że już minęło :) zaraz mu przypomnę!
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz
Nowe tło rzeczywiście słabe. :/

Odpowiedz
Albo ja jestem tępy albo z forum coś jest nie tak. Wchodzę w FILMY ZAGRANICZNE. Przy Ridleyu na pierwszym miejscu jest "Blade Runner", wchodzę, by dać opinię - "Wątek nie istnieje".

Spróbowałem na obu przeglądarkach i dupa blada.

?

Odpowiedz
Pisałem tam o wrażeniach z wersji UHD, Corn mi odpisał i temat zniknął. Nikt go nie usunął bo w historii działań moderatorów nic na ten temat nie ma a jak sam zauważyłeś temat zdaje się istnieć ale tak naprawdę go nie ma :(

Odpowiedz
Temat Schrodingera?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Odzyskałem zapis audio z tamtego tematu, ciężko zrozumieć ale brzmi coś jakby "liberate tuteme ex inferis", może by ktoś się kopsnął na drugą stronę i sprawdził o co kamanycz.

Odpowiedz
Od listopada mam nowy komputer. Z Windowsem 10 (wcześniej był 7). Po tej przesiadce bardzo źle mi się pisze tutaj posty. Tekst wyświetla się drobnym maczkiem, tak jak to w tej chwili widać, zamiast w normalnej, standardowej wielkości, jak u innych. Udało mi się odkryć, że aby tekst był normalny, muszę go zaznaczyć i nacisnąć "usuń formatowanie", ale to jest robota głupiego. Co mam zrobić, żeby po prostu pisać i nie zaznaczać za każdym razem jakiejś opcji w menu?

Odpowiedz
Witam i przepraszam jeśli piszę w niewłaściwym temacie. Niedawno zarejestrowałem moje konto na forum, przyszła wiadomość na maila, wszystko niby ok, ale gdy chcę wejść w swój profil lub dodać avatar wyskakuje mi to:

"Nie masz uprawnień, aby przeglądać tę stronę. Możliwe powody takiej sytuacji:
Twoje konto może być zawieszone lub zablokowane.
Możesz nie mieć uprawnień do oglądania tej strony.
Twoje konto może być nieaktywne lub moderowane. (Prześlij ponownie kod aktywacyjny)
Odwiedzono tę stronę wpisując jej adres bezpośrednio w pasek adresu przeglądarki zamiast użyć odpowiedniego formularza lub odnośnika."

Opcja z przesłaniem ponownie kodu aktywacyjnego nie działa. Ktoś, coś?

Odpowiedz
Po 10 postach możesz dodać.

Odpowiedz
under chyba nie mial avka to sobie ugh tez poradzi :)
Shine on You Crazy Diamond

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon