NOWOŚCI NA STRONIE
Plus te ikonki ocen są jak dla mnie totalnie nieczytelne - zawsze muszę się chwilę zastanowić zanim dotrze do mnie, że to nie ciemniejszy kolor jest znacznikiem oceny, tylko na odwrót ;)

Odpowiedz
Dobrze, że chociaż forum jakoś się trzyma. I wolę poczytać opnie tutaj niż na stronie. Bo strona KMFu to teraz jeden wielki misz-masz. Napaćkane tam wszystkiego na głównej jak na obrazie szalonego malarza, który domalowuje ciągle coś do swojego obrazu nie wiedząc kiedy skończyć. Jednym słowem TRAGEDIA. "Nie o taką stronę KMFu my walczylim" :(

Odpowiedz
Moniko, tylko czemu tak rzadko się wypowiadasz? :(

Odpowiedz
Dużo czytam forum będąc niezalogowana. :) Może kiedyś nadrobię.

Odpowiedz
Jak dla mnie to jest miks. Nadal publikuje na głównej kilka osób, których zdanie i filmowe obeznanie cenię, jak np. Pisula-GAMART, Jalowski, Fortuna-MOTODUF (który niestety miał chyba dość libertarian na forum i nas opuścił) i pare innych osób ze starej ekipy. Ale sporo rzeczy publikowanych przez nową redakcje jest właśnie takie jakoś..."lekkie". Pozbawione charakteru i wybijajacej się treści. Nawet newsy filmowe da się napisać z humorem czy pazurem, a tutaj mamy takie suche, formułkowate wpisy na nabijanie lajków.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Niestety jak wyżej. KMF poszedł z duchem czasu, niestety w złą stronę, bo coraz bardziej zaczyna przypominać naEkranie.

Odpowiedz
(07-03-2017, 14:48)Monika napisał(a): Nienawidzę waszej nowej odsłony. :( Przykro mi.

Nie ty jedna.
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
http://film.org.pl/krotkie-spiecie/viral-bbc-news-a-gdyby-wywiadu-udzielala-mama-105071/

Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy ktokolwiek czuwa tam u was nad tym co trafia na stronę i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie.

Odpowiedz
Zajrzałem i zacząłem się zastanawiać na jaką właściwie stronę wszedłem...
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

Odpowiedz
Nawet pomijając, że ten "artykuł" jest na stronie filmowej to cholera, kto to napisał? Moje wypociny na blogu w gimnazjum miały więcej sensu niż "to coś".

Odpowiedz
I tak należy zauważyć ogólną poprawę staffu na stronie bo był okres gdy nie dało się czytać nowych recek i artykułów. Co do samej idei newsowej nie kumam jej w kontekście co wyraziłem jakiś czas temu w tym temacie i na stronie.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
http://film.org.pl/a/ranking/biale-meskie-remaki-na-przekor-wszystkim-132987/

To miało być zabawne, czy coś? Podpisany mistrz sucharów, więc pewnie tak.

Odpowiedz
... a tymczasem "Twin Peaks 3" już dawno się skończyło, a agent Cooper wisi sobie na głównej i wisi, jak choinka, którą żal wyrzucić po świętach. :)
"Jedyne, co może uratować śmiertelnie rannego kota, to maleńki łyczek benzyny". 

Odpowiedz
Zmienilbym to tlo, nie zasluguje by byc na glownej.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Poczekajmy jeszcze z miesiąc i wleci Bruce Willis.

Odpowiedz
Nie uważacie, że brak recenzji Ostatniego Jedi to trochę strzał w stopę. Chyba każdy szanujący się serwis już takową ma, a tutaj dalej cisza.
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
FILMOWE ŚWIĘTA NA RÓŻNYCH KONTYNENTACH

W przeciwieństwie do Cichej nocy. Nie tegorocznej polskiej, a amerykańskiej sprzed dwóch lat. Tak żenującego obrazu nie widziałam dawno. Film Jonathana Levine’a włączyłam ze względu na słabość do Josepha Gordona-Levitta. Cicha noc realizuje najgorsze stereotypy o Amerykanach z północy: że w święta trzeba się zjarać, uchlać, obrzygać, zaliczyć ruchanko w kiblu i selfie w opasce z rogami renifera. W kilku miejscach odwołuje się do legendarnego Kevina samego w domu, jednak to za mało, żeby oglądać bez kilku kieliszków wiśniówki. Dlaczego w ogóle wymieniam ten tytuł? Akcja rozgrywa się na tle mniej lub bardziej spektakularnych christmas parties z całym amerykańskim przepychem. Z pobudek kulturoznawczych (z wiśniówką!) obejrzeć można. A kooperacja Joseph Gordon-Levitt–Seth Rogen–Jonathan Levine udała się w Pół na pół.

Serio? XD Brać się za komedię z Sethem Rogenem i narzekać na to, że w filmie jest jaranie i przaśny humor? Przecież wszystkie komedie z Rogenem to "filmy do jarania". Zarzuty też nie do końca się zgadzają, bo tymi stereotypowymi Amerykanami z północy są tam tylko Seth i Anthony Mackie. Joseph Gordon-Levitt gra normalnego gościa. No ale najwyraźniej autorka artykułu spodziewała się świątecznego, family friendly filmu.

Odpowiedz
Heh, już po tym wycinku wiedziałem kto jest autorka.
Najgorsze, najprostsze i najbardziej na odwal się teksty na nowym KMFie.
- I don't advise a haircut, man. All hairdressers are in the employment of the government. Hairs are your aerials. They pick up signals from the cosmos, and transmit them directly into the brain. This is the reason bald-headed men are uptight.
- What absolute twaddle.  

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon