NOWOŚCI NA STRONIE
Plus te ikonki ocen są jak dla mnie totalnie nieczytelne - zawsze muszę się chwilę zastanowić zanim dotrze do mnie, że to nie ciemniejszy kolor jest znacznikiem oceny, tylko na odwrót ;)
deus vult

Odpowiedz
Dobrze, że chociaż forum jakoś się trzyma. I wolę poczytać opnie tutaj niż na stronie. Bo strona KMFu to teraz jeden wielki misz-masz. Napaćkane tam wszystkiego na głównej jak na obrazie szalonego malarza, który domalowuje ciągle coś do swojego obrazu nie wiedząc kiedy skończyć. Jednym słowem TRAGEDIA. "Nie o taką stronę KMFu my walczylim" :(

Odpowiedz
Moniko, tylko czemu tak rzadko się wypowiadasz? :(

Odpowiedz
Dużo czytam forum będąc niezalogowana. :) Może kiedyś nadrobię.

Odpowiedz
Jak dla mnie to jest miks. Nadal publikuje na głównej kilka osób, których zdanie i filmowe obeznanie cenię, jak np. Pisula-GAMART, Jalowski, Fortuna-MOTODUF (który niestety miał chyba dość libertarian na forum i nas opuścił) i pare innych osób ze starej ekipy. Ale sporo rzeczy publikowanych przez nową redakcje jest właśnie takie jakoś..."lekkie". Pozbawione charakteru i wybijajacej się treści. Nawet newsy filmowe da się napisać z humorem czy pazurem, a tutaj mamy takie suche, formułkowate wpisy na nabijanie lajków.
It's not exactly a normal world, is it?

Odpowiedz
Niestety jak wyżej. KMF poszedł z duchem czasu, niestety w złą stronę, bo coraz bardziej zaczyna przypominać naEkranie.

Odpowiedz
(07-03-2017, 14:48)Monika napisał(a): Nienawidzę waszej nowej odsłony. :( Przykro mi.

Nie ty jedna.
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
http://film.org.pl/krotkie-spiecie/viral-bbc-news-a-gdyby-wywiadu-udzielala-mama-105071/

Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy ktokolwiek czuwa tam u was nad tym co trafia na stronę i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że nie.

Odpowiedz
Zajrzałem i zacząłem się zastanawiać na jaką właściwie stronę wszedłem...
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
Nawet pomijając, że ten "artykuł" jest na stronie filmowej to cholera, kto to napisał? Moje wypociny na blogu w gimnazjum miały więcej sensu niż "to coś".

Odpowiedz
I tak należy zauważyć ogólną poprawę staffu na stronie bo był okres gdy nie dało się czytać nowych recek i artykułów. Co do samej idei newsowej nie kumam jej w kontekście co wyraziłem jakiś czas temu w tym temacie i na stronie.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon