Na co do kina w 2016?
Nawet jak filmu nie będzie w Polsce (mam nadzieję, że jednak będzie), to i tak spróbuję się na niego wybrać. ;)

Odpowiedz
Wybierasz się do Chin? :)
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Nie wiem jak mi wyjdzie, ale chciałbym w kinie zobaczyć:

1. The Revenant - bo Leo, Hardy, Alejandro i Lubezki. Chyba najważniejsza premiera 2016 dla mnie.
2. Nienawistna 8 - bo Quentin i świetna obsada.
3. Deadpool - bo komiks z R-ką i Reynolds.
4. Batman v Superman - nie muszę tłumaczyć :)
5. Suicide Squad - bo cholernie mnie ciekawi Leto jako Jocker, a i sam pomysł dobry.
6. Captain America: Civil War - bo oglądam Marvela tak jak on produkuje filmy. Taśmowo.
7. Rouge One: A Star Wars Story - bo niby mnie nie do końca interesuje, ale to wciąż Gwiezdne Wojny
8. Zoolander II - bo uwielbiam część pierwszą, a czasy w jakich żyjemy to kopalnia beki.
9. The Neon Demon - bo Refn i Keanu.
10. Triple 9 - bo obsada, cała.

Na razie tyle. Zobaczymy czy coś dojdzie, ale to jest taka żelazna 10 na 2016.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Chyba nikt nie wymienił jeszcze nowego Herzoga: Queen of the Desert, polska premiera 1. kwietnia.

Odpowiedz
Podobno straszna kiepścizna, przynajmniej sądząc po recenzjach.

Odpowiedz
Ja tam lubię pustynny klimacik, a z Herzogiem mam trochę jak z Allenem: nawet jak gorszy film to i tak przyjemne patrzydło.

Odpowiedz
Jednak Herzogowi wierzę bardziej niż recenzentom, nie widziałem jeszcze kiepścizny w jego wykonaniu, a tematyka jest tu bardzo pod niego, więc nie wiem co miałoby pójść aż tak bardzo nie tak.

Odpowiedz
Ale się wściekłem. W niedzielę obejrzałem Creeda [dvdscr], bo filmu nie było w zapowiedziach w żadnym kinie w moim mieście i ósmego nigdzie nie wyszedł... A wczoraj najbliższe mnie kino dało nowy repertuar, w którym jest Creed od 15 stycznia. :P

Teraz to niech się walą. Film już widziałem, a 15-tego idę na nowego Tarantino.

Odpowiedz
Miałem podobną sytuacją z The Revenant. Na stronie kaliskiego Heliosa jeszcze tydzień temu nie było filmu w zapowiedziach, od tego poniedziałku już jest. A jak dzwoniłem 2 tygodnie temu, to pani mówiła, że filmu raczej nie dostaną. Heh. No ale i tak się przejdę, bo na dużym ekranie zrobi pewnie jeszcze większe wrażenie.

Odpowiedz
To jest podobna sytuacja? Creed był już po premierze, żadne kino go nie grało i nie planowało grać. Obejrzałem już film (2 dni po polskiej premierze), a ten się pojawia teraz, totalnie z dupy.

FML.

Odpowiedz
Creeda nie grają w trzech najbliższych multipleksach, a do tych położonych nieco dalej nie chce mi się specjalnie jechać w sytuacji gdy...

Tak więc wypada z listy.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
A mnie się chciało :P I nie żałuję absolutnie, wspaniale oglądało się ten film w kinie.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Ghostbusters? Srsly? Bo wciąż mam wrażenie, że to będzie tegoroczny "Fantforstik".

Ale ładnie się rozłożyło: czekam z tego na pierwszą piątkę, podczas gdy drugą mam gdzieś.

Odpowiedz
Powyższa lista nie wnosi NICZEGO do tematu, no ale ok :)
Za to TUTAJ ostateczna setka najbardziej oczekiwanych filmów, autorstwa The Film Stage - jest na niej chyba wszystko (oprócz polskich) co padło w tym temacie+wiele więcej, polecam.

Odpowiedz
Wszystko co padło w tym temacie? Nie ma na niej nawet jednego filmu na który czekam XD (z tym, że przeglądałem na szybko), no chyba, że sobie dopiszę do listy Assassins Creed albo drugiego Johna Wicka.

Odpowiedz
@simek
Bardzo fajne zastawienie, o większości filmów nawet wcześniej nie słyszałem ;) Z zarzuconej listy 100 tytułów zaciekawiły mnie:
"Hail, Caesar!" Cohenów, "Silence" (!) Scorsesego, "Lost City of Z" (niedawno czytałem książke z Indiana Jonesem, w której szukali tego miasta, głównie dlatego mnie zainteresował temat), "War Machine" z Pittem, "The Circle", "The Promise", "HHHH", "American Pastoral" z McGregorem oraz "Comancheria" (ciekaw jestem co z tego wyjdzie). Niestety, znając kino w moim mieście, nie będzie mi dane żadnego z tych tytułów obejrzeć na dużym ekranie ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Cytat:"Lost City of Z"
O tym kompletnie nie wiedziałem wcześniej, a to przecież nowy James Gray! Mój ulubiony reżyser spośród tych, o których nigdy nie pamiętam, że istnieją :)

Odpowiedz
Widziałem tylko "Imigrantkę" z jego dorobku, ale dam mu szanse z "Lost City of Z" :)

EDIT
Swoją drogą to chyba dziwne, że Bourne5, który wyjdzie w tym roku wciąż nie ma tytułu ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
nikt nie czeka na Free State of Jones z Matthew McConaughey w marcu???
loading podpis...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon