Na co do kina w 2017
Gieferg napisał(a):No i Power Rangers może, ale Spider-Man nie może? Słabe jaja :)
Power Rangersi nie mają CGI kostiumu!
A może mają? Cholera ich wie.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

RIP Star Wars
1977 - 2005 (+ 2016)

Odpowiedz
Nie mają i dobrze! huehue ;)
Od cgi kostiumów jest marvel i niech na tym się skończy :)

Odpowiedz
Ja w 2017 roku na pewno będę w kinie na tych filmach.

- Kong: Skull Island
- Wolverine
- Guardians of The Galaxy 2
- Fast & Furious 8
- Pirates of Caribbean: Dead Men Tell No Tales
- Transformers: The Last Knight
- Spider-Man: Homecoming
- Alien: Covenant
- Thor: Ragnarok
- Wonder Woman
- Justice League
- Blade Runner 2
- LEGO Batman
- Dunkirk
- Star Wars VIII rzecz jasna
- Power Rangers
- The Mummy
- War of the Planet of the Apes

Układałem tak jak przychodziły mi do głowy, bez żadnej określonej kolejności.

Oczywiście wypisywałem tak na szybko i możliwe, że coś pominąłem, więc na liście wyląduje pewnie jeszcze kilka tytułów, albo dopiero z jakiś czas zobaczę zwiastun jakiegoś filmu i mnie zaciekawi to też może się wybiorę.
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Zapomniałem o 'Planecie Małp' ;O
Obowiązkowa wizyta w kinie.
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(23-09-2016, 13:50)Gieferg napisał(a): To kto jest w końcu królem potworów? :P

Amerykańskim - Kong. ;)

(23-09-2016, 13:50)Gieferg napisał(a): Serio? Nolan? Daj spokój.

Serio. Bardziej czekam na nowy, świeży film Nolana po prawie trzech latach od ostatniego, niż na sto pięćdziesiątą adaptację komiksu, których wychodzi ostatnio na pęczki i zaczynam odczuwać lekki przesyt. Poza tym, ostatnie filmy Nolana (jego najsłabsze) to: TDKR - 7/10, Interstellar - 7-8/10.

(23-09-2016, 13:50)Gieferg napisał(a): No i Power Rangers może, ale Spider-Man nie może? Słabe jaja :)

Power Rangers lubiłem w dzieciństwie i chętnie zobaczę jak ich przedstawią w filmowej wersji po tylu latach. No, ale, wszystko zależeć będzie od tego co pokażą trailery i jakie będą recenzje i opinie na forum.

Spider-Man definitywnie nie wchodzi w grę jeśli chodzi o kino. Bardzo lubiłem pierwsze dwa filmy Raimiego (ale na żadnym nie byłem w kinie, choć na dwójkę chciałem iść) i mimo wielkich ograniczeń jakie miałem w 2007 roku, poszedłem na trójkę, którą masa recenzji opisywała jako najlepszą część. Dostałem najgorszą, strasznie się rozczarowując. Potem reboot, który po kinie wydawał mi się okej (nie tak dobry jak SM1-2, ale trochę lepszy od trójki), aby z czasem totalnie mnie od siebie odrzucił. Wszystko co związane z TASM2, od samego początku, odrzucało mnie jeszcze bardziej i dałem mu szanse tylko dlatego, że miałem wejście na film za darmo. Third strike i łatka "nie idę na kolejny film do kina choćbym miał za darmo" dopóki postać ta nie zrehabilituje się w moich oczach. Może bym tę łatkę odkleił, gdyby Homecoming zapowiadał się naprawdę zajebiście, ale póki co - jeszcze młodszy Peter, obsada, to jak wprowadzono go do MCU - praktycznie nic mi się w nim nie podoba.

Odpowiedz
Juby napisał(a):Spider-Man definitywnie nie wchodzi w grę jeśli chodzi o kino

Sratypierdaty.
Będą dobre zwiastuny/recenzje/opinie na KMF i pójdziesz :P

A co do Nolana - ostatniego do tej pory nie widziałem, Dunkierka ma szansę ze względu na tematykę, ale na chwilę obecną to dla mnie jest 50/50.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Nie sratypierdaty. Film na pewno obejrzę, bo to część MCU, ale kino odpada i koniec (poczekam na przystępną wersję w sklepiku). Już Piraci 5 mają większe szanse żebym się przeszedł do kina, choć po nijakiej czwórce (której nigdy nie powtórzyłem) całkowicie straciłem zainteresowanie tą serią i poza pół godzinnym fragmentem DMC w telewizji rok temu, nie widziałem żadnej części od maja 2011 roku. :P

A co do Nolana - obejrzyj w końcu Interstellar, może ci się spodoba bardziej od jego dwóch poprzednich filmów.

Odpowiedz
Na pewno:
- Obcy (obowiązkowo)
- Blade Runner (obowiązkowo)
- Gwiezdne wojny (obowiązkowo)
- Lego Batman (syn mnie zapewne zmusi)
- Trainspotting 2 (obowiązkowo)

Może (w zależności od recenzji i opinii):
- Piraci z Karaibów (Czwórka była po prostu nędzna)
- Valerian (s-f to s-f)
- God Particle (s-f to s-f)
- The Snowman (zobaczymy)
- Life (s-f to s-f)
- Dunkierka (trudno powiedzieć, ale zainteresowanie jest)
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
Cytat:A co do Nolana - obejrzyj w końcu Interstellar

Widziałem końcówkę, znam całą fabułę & szkoda mi trzech godzin.

Odpowiedz
Obejrzałeś końcówkę filmu, którego nie oglądałeś? :P

Odpowiedz
Owszem, ponieważ i tak nie planowałem oglądać, a pisali, że jest wybitnie durna. Po niej tym bardziej nie mam ochoty.

Odpowiedz
Wracając do listy filmów, na które ma zamiar się udać do kina, to zapomniałem wspomnieć o najważniejszym.

Czyli o tym:
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Jak ci to w Polsce puszczą. A w to wątpię.

Odpowiedz
(24-09-2016, 18:49)Gieferg napisał(a): Jak ci to w Polsce puszczą. A w to wątpię.

Zawsze można mieć nadzieję ;)

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
A nikt nie wybiera się na Greya? :)
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
A co, głupio ci się przyznać, że się wybierasz? :)

Odpowiedz
(23-09-2016, 23:02)Dr Strangelove napisał(a): - Valerian (s-f to s-f)
- God Particle (s-f to s-f)
- Life (s-f to s-f)

Ad. 1
Time-traveling agent Valerian is sent to investigate a galactic empire, along with his partner Laureline.

Francuski film na podstawie komiksu, reżyseria Luc Besson, Cara Delevingne w jednej z głównych ról, Rihanna w obsadzie, ale poza tym E. Hawke, C. Owen, R. Hauer. W roli tytułowej Dane DeHaan (Niesamowity Spider-Man 2 jako Green Goblin).

Dokładniejszy opis (tl,dr: meh):

Ad. 2
A shocking discovery forces a team of astronauts aboard a space station to fight for survival while their reality has been altered.

Reż. Julius Onah (gość nie nakręcił wcześniej niczego pełnometrażowego poza słabiutkim "The Girl Is in Trouble" z Alicją Bachledą-Curuś) ale produkuje JJ Abrams i wg wstępnych doniesień ma się to-to dziać w uniwersum Cloverfield.

Film ma mieć premierę również na ekranach IMAX.

Dokładniejszy opis (potencjalnie zawiera spoiler):

Ad. 3
The six-member crew of the International Space Station are tasked with studying a sample from Mars that may be the first proof of extra-terrestrial life, which proves more intelligent than ever expected.

Reż. Daniel Espinosa (jak nie kojarzycie z Safe House z Denzelem W. w 2012 to nie kojarzycie), obsada: R. Ferguson, J. Gyllenhaal, R. Reynolds

Premiera filmu została przesunięta o dwa miesiące ze względu na BO, ponieważ producenci obawiali się konkurencji ze strony... Power Rangers. W związku z tym nie wiem, czy należy się spodziewać "ambitnego" kina sf, choć zarys fabularny mógłby na to wskazywać.

Nie ma za co:P

Co do wizyty w kinie to ewentualnie God Particle można by zaliczyć, gdyby zebrał naprawdę dobre recenzje. Ten pierwszy film aż krzyczy "Jupiter Ascending", a ludzie od "Life" boją się "Power Rangers" - to wystarczy, abym nie dał im moich pieniędzy:P

Odpowiedz
O.o Też zapomniałem o T2 w 3D. Jeśli w końcu wyznaczą jakąś datę premiery i trafi do Polski, to wskakuje na pierwsze miejsce na liście.

@Gieferg - tak czy siak, chyba lepiej mieć na pierwszym miejscu nowy film Nolana (I still believe in Chris) niż ósme Star Warsy po TFA. ;) A poza tym, skoro się wyśmiewasz z mojego #1, to pochwal się, który film z twojej listy jest największym must see przyszłego roku.

Odpowiedz
Na 100% (na czerwono najbardziej oczekiwane premiery):
- Assassin's Creed (światowa premiera w grudniu tego roku, ale w Polsce dopiero w styczniu)
- Wolverine 3
- John Wick: Chapter Two
- Kong: Skull Island
- Fast 8
- Guardians of the Galaxy Vol. 2
- Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
- Wonder Woman
- The Mummy
- Kingsman: The Golden Circle
- Dunkirk
- Spider-Man: Homecoming
- Alien: Covenant
- Blade Runner 2
- Thor: Ragnarok
- Justice League
- Star Wars: Episode VIII

Biorę pod uwagę:
- LEGO Batman- jak będą seanse z napisami to jestem na 100%. Jak nie, to członek im w odbytnicę.
- The Dark Tower- o ile trailery ssać nie będą i zdążę nadrobić co najmniej z dwie-trzy powieści.
- Baby Driver- nowa komedia Edgara Wrighta. O ile film będzie zapowiadał się dobrze, a dystrybutor nie zwali z premierą, to raczej się przejdę.
- Power Rangers- zależy od trailerów.
- King Arthur: Legend of the Sword- trailer ssał, ale nie skreślam jeszcze.
- Ghost in the Shell- jeżeli przycisnę serial to może mi się zechce.
- Baywatch- muszę zobaczyć trailer.
- Transformers: The Last Knight - tak na złość światu :P
- War for the Planet of the Apes- raczej pewniak, ale z drugiej strony na dwójkę też miałem iść, a w końcu nie poszedłem.
- Jumanji- raczej spore "może". Trailer potrzebny.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Assassin's Creed - zależnie od recenzji
The Lego Batman Movie - jeśli do czasu premiery obejrzę "Lego Przygodę"
John Wick 2 - niezależnie od recenzji, must see
Wolverine - must see dla Jackmana
Strażnicy Galaktyki 2 - must see
Szybcy i Wściekli 8 - zależnie od recenzji i zwiastunów
Baywatch - jeśli będę miał czas
Kingsman 2 - zależnie od zwiastunów
Wonder Woman - zależnie od recenzji
Planeta Małp - must see
Piraci z Karaibów 5 - tutaj jestem sceptycznie nastawiony, chyba mój najmniej oczekiwany film
Spider-Man: Homecoming - must see
Dunkirk - must see, bo braku seansu "Interstellar" żałowałem jak nigdy
Blade Runner 2 - jeśli do premiery obejrzę oryginał
Justice League - zależnie od recenzji
Thor: Ragnarok - must see
The Masterpiece - z szacunku do "The Room" must see
Star Wars VIII - must see

9/18 filmów obowiązkowych, drugiej połowy całej na pewno nie zaliczę.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon