Ankieta: Chceta seriale wg ameryka
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]

Nagrody Forum KMF - RAULKI 2010
Nie wiem w sumie, nie znam się. Ogólnie na soundtrack użyty w filmie. Chyba.

Odpowiedz
Mefisto pewnie myśli o "Kick Ass" :smile: Ja aby nie robić zamętu ograniczę się wyłącznie do samych ścieżek dźwiękowych (score'ów). Zresztą mam swoich faworytów i akurat ta kategoria nie będzie dla mnie najmniejszym problemem :wink:
/www.filmmusic.pl - me recki 
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
Chyba nie ma zakazu mówienia o tym jak się głosowało, więc trochę poopowiadam.

Po pierwsze - rok 2010 nie powala. Wiele moich nominacji było "z braku laku". Mimo to bawiłem się wyśmienicie, jadąc po bandzie i nominując obsadę Kick-Assa w kategoriach aktorskich, czy Kevina Spacey za Moon. Miejsca było tak dużo, że z niezdecydowania niektórych mogłem wrzucić i jako pierwszo- i jako drugoplanowych. Znów pod wzgldem kobiecych ról jest kiepsko.

Wśród animacji, proponuję pocieraczom Toy Story 3 przypomnieć sobie, że był jeszcze fantastyczny Fantastyczny pan Lis. Wśród zdjęć znalazłem miejsce dla epickich Sówek Zacka Snydera, a co...

Scenariuszowo i reżysersko rozbieżność tylko w przypadku Moon i Social Network - pierwszemu odmówiłem scenariusza, drugiemu reżyserii.

Głosowanie na najlepszą sekwencję przypomniało mi jak wielkim rozczarowaniem było Starcie Tytanów, gdzie nawet ten nieszczęsny Kraken nie był wart siedzenia w kinie.

Na razie nie mam pojęcia co zrobić z plakatami, nie wiem czy mam siłę przebijać się przez te dziesiątki plakatów z całego roku... Raczej nic mi się nie wbiło w czaszkę... Może coś z Wolfmana się dobierze...

Klub Sióstr startuje rok za wcześnie. Ciężko będzie coś wybrać ~tydzień po Black Swan.

W sumie za całokształt akurat można by dać Leslie Nielsenowi... Nevermind. Jak przemyślę siostrzane i plakaty to wyślę i głosy.

Odpowiedz
Wawrzyniec_85 napisał(a):Mefisto pewnie myśli o "Kick Ass" :smile:

A to niby czemu? Bardziej myślałem tu o fantastycznym Wall Street oraz o bajkach.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Craven napisał(a):Kevina Spacey za Moon.

się chłop nagrał - nie ma co :lol: nominuj jeszcze Kayę Scodelario i w ogóle wymieciesz :lol:

Odpowiedz
Wawrzyniec_85 napisał(a):Mefisto pewnie myśli o "Kick Ass" :smile: Ja aby nie robić zamętu ograniczę się wyłącznie do samych ścieżek dźwiękowych (score'ów). Zresztą mam swoich faworytów i akurat ta kategoria nie będzie dla mnie najmniejszym problemem :wink:

Zdradzisz? Bo u mnie krąży Incepcja, Jak wytresować smoka, Book Of Eli.

Mefisto napisał(a):
Craven napisał(a):Kevina Spacey za Moon.

się chłop nagrał - nie ma co :lol: nominuj jeszcze Kayę Scodelario i w ogóle wymieciesz :lol:

Pfff... od kiedy to za czas ekranowy nominujemy? Dla fakt, że to jego głos słyszymy a nie kogoś innego miał znaczenie w ty minimalistycznym obrazku. Wiesz, że Hopkinsa w Milczeniu Owiec jest ~16 minut? :)

Odpowiedz
Craven napisał(a):Dla fakt, że to jego głos słyszymy a nie kogoś innego miał znaczenie w ty minimalistycznym obrazku.

OSCARA mu w ogóle! :lol:

Odpowiedz
Ale nie będziesz mi kopał w drzwi? :) Bo widzę, że strasznie to przeżywasz.

BTW. Komu się wysyła te siostrzane dynksy?

Odpowiedz
Craven napisał(a):Raczej nic mi się nie wbiło w czaszkę...

Ze wszystkich plakatów chyba Amerykanin najbardziej utknął mi w pamięci.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Craven napisał(a):
Wawrzyniec_85 napisał(a):Mefisto pewnie myśli o "Kick Ass" :smile: Ja aby nie robić zamętu ograniczę się wyłącznie do samych ścieżek dźwiękowych (score'ów). Zresztą mam swoich faworytów i akurat ta kategoria nie będzie dla mnie najmniejszym problemem :wink:

Zdradzisz? Bo u mnie krąży Incepcja, Jak wytresować smoka, Book Of Eli.

Oczywiście "Inception", "How To Train Your Dragon", Daybreakers", "Daft Punkk" ale też "The Social Network", "The Last Airbender", "Alice in Wonderland" - jest z czego wybierać :smile:
"The main thing is to protect these characters, make sure that they still continue to live in the way you created them..." - Kathleen Kennedy

Odpowiedz
omg no tak Tron to przecież jeszcze 2010 ^_^
Last Airbender ma rewelacyjny OST z gry Micka Gordona, baaardzo polecam.

Odpowiedz
Craven tu o Moon, a czy on miał polską premierę?

Odpowiedz
W Rzeszowie na dalekim wschodzie nie miał :sad:

Odpowiedz
Miał w jakiś małych obesranych kinach w kilku miastach afaik. (3 września 2010 - za Filmwebem)

Odpowiedz
Craven napisał(a):Ale nie będziesz mi kopał w drzwi? :) Bo widzę, że strasznie to przeżywasz

Nie przeżywam, ale ja bym Ci tego zwyczajnie nie uznał, bo na podobnej zasadzie można nominować same intra gier z zeszłego roku albo dubbing z bajek. Weź się ogarnij.

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Weź się ogarnij.

Raczej coraz bardziej przeżywasz. A porównania z dupy tylko dlatego, że go nie widać, nie znaczy, że nie gra. Ale nie płakusiaj, to i tak nie przejdzie więc nie bój żaby.

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Ze wszystkich plakatów chyba Amerykanin najbardziej utknął mi w pamięci.
Nie wszystkie miały premierę PL, ale może coś ci się przypomni: http://plakaty.blox.pl/2010/12/Plakaty-2010.html

Odpowiedz
Cytat:Wśród animacji, proponuję pocieraczom Toy Story 3 przypomnieć sobie, że był jeszcze fantastyczny Fantastyczny pan Lis.

Który, powiedzmy sobie szczerzy jest taki malutki przy Toy Story. TS3 to swoją drogą świetny przykład na to, że jeden z najważniejszych blockbusterów sezonu może być równocześnie pretendentem do miana najlepszego filmu roku.

Odpowiedz
a komu wysyłamy hot nominacje?

Odpowiedz
Mnie!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon