• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najładniejsze aktorki :)
*Zosia napisał(a):Cate Blanchett
Nie jest typowa laleczka, ale ma to 'cos'. Bardzo chetnie bym wygladala jak ona ;)
Przyznam szczerze, że CB jest dla mnie absolutnie aseksualna. Nie ma w sobie nic ciekawego, wydaje mi się brzydka i okładka tego czasopisma mnie w tym zupełnie utwierdziła. :) Nie wiem jakim cudem ma status takiej piękności, poza tym Galadriela w jej wykonaniu zupełnie nie pasowała mi do moich książkowych wybrażeń (pomijając jej wątpliwą piękność), jak i całe LOTR zresztą, ale to już inna bajka. ;)

Odpowiedz
a idź Ty Szatanie! +++ (<- ze to niby krucyfiksy sa :P )

Odpowiedz
Moim zdaniem wygląda ciekawie, inaczej niż wszystkie piczki z hollywood, do tego ma fajnego stajla. Wystaczy popatrzeć na te wszystkie rozdania nagród, niektóre kobiety specjalnie ubrane są fatalnie, po to tylko, żeby napisała o nich brukowa prasa i zrobił się szum, zanim się zestarzeją. Kate trzyma klasę dawnych gwiazd, daję się podziwiać, ale z pewnym dystansem. Podoba mi się taki typ gwazdorsta. Z drugiej strony możliwe, że gdyby stanęła sobie na przystanku autobusowym, ubrana casual, bez makijżu i świateł, to nikt by się na za nią nie oglądał, bo jej typ urody jest jakiś taki jałowy i bez odpowiedniego podkreślenia ginie w tłumie.
cannibalistic humanoid underground dweller

Odpowiedz
Ona sie nazywa Cate, nie Kate :P

Wg mnie, ona wlansie nie jest 'jalowa' i nie ginie w tlumie. Ma ciekawa urode, nie powiem, ze jakas zniewalajaca, ale ma to cos, co wyroznia ja z tlumu wszystkich hollywoodzkich slicznotek ala Jessica Alba.

Odpowiedz
ja się nazywam kaśka, więc mi się trochę spolszczyło.... :roll:

Owszem, jest orginalna, ale rozumiem, że większości facetów nie kręci. Jest bardziej w kobiece gusta. Na pewno jest inna, ma coś w sobie, no i role, które dostaje podkreślają jej niedostępność i elegancję.

Odpowiedz
Chyba masz racje co do podzialu kobiety/ mezczyzni.
Wszyscy znajomi, o plci meskiej srednio sie nie zachwycaja, a babki podziwiaja ja.

Odpowiedz
Faceci na nią nie lecą, bo np. nie zagra w SinCity. To, że nie nadaje się na rolę tacereczki jest właśnie jej charakterystyczna cechą, która czyni ją piękna dla kobiet.

Odpowiedz
Zbyt wielką pięknością to Cate Blanchett nie jest. Pozatym wydaje mi się, że ważniejsze dla kobiety jest gdy podziwiają ją męszczyźni, a nie inne kobiety (chyba, że jest lesbijką :twisted: ).
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Azgaroth napisał(a):Zbyt wielką pięknością to Cate Blanchett nie jest. Pozatym wydaje mi się, że ważniejsze dla kobiety jest gdy podziwiają ją męszczyźni, a nie inne kobiety (chyba, że jest lesbijką :twisted: ).
czy ja wiem.., wychodząc z założenia, że "facet to świnia" i myśli tylko o jednym, to podziw kobiet wydaję się głębszy, piękniejszy i wg więcej wart.

Odpowiedz
Najlepiej będzie jak wypowie się jakaś kobieta i rozwiąże tą kwestie :lol:
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
*Zosia napisał(a):Chyba masz racje co do podzialu kobiety/ mezczyzni.
Wszyscy znajomi, o plci meskiej srednio sie nie zachwycaja, a babki podziwiaja ja.

No wlasnie, tez tak zauwazylem, ze dziewczyny na tym forum (jeszcze Souleye np. na poprzednim) bardziej sie maja do Blanchett niz faceci. Czy ktos mi powie dlaczego? :)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):(jeszcze Souleye np. na poprzednim)
He, he. :) Souleye to właśnie *Zosia. ;)

Odpowiedz
Ups... Sorki, nie wiedzialem. :)

Odpowiedz
hehe ;)
No ja i Souleye rzeczywiscie mamy podobne gusta :lol:
Ja jestem hetero, a jednak potrafie wzdychac do kobiecej urody. W ogole nie dzialaja na mnie lalkowate pieknosci, typu Alba, ktorych zadanie polega na 'smialym wyginiu ciala' (ave król Julian! :lol: ). Wg mnie, kobieta piekna, to majaca interesujaca urode. A nawet fajnie kiedy ma jakis defekt (np. i Cate, i Nicole maja dziwne, srednio piekne nosy).
Co ciekawe, 2 najwieksze fansajty Cate sa prowadzone przez dziewczyny, a na forum jest chyba 3 chlopakow ;)

Odpowiedz
*Zosia napisał(a):Co ciekawe, 2 najwieksze fansajty Cate sa prowadzone przez dziewczyny, a na forum jest chyba 3 chlopakow ;)

No i wlasnie to mnie ciekawi. Dla mezczyzn (generalizujac) Blanchett nie jest obiektem westchnien, dla kobiet zas, jak mowisz, wrecz przeciwnie.

Swoja droga - jak kobiety oceniaja urode Angeliny Jolie? ;)

Odpowiedz
Nie prawda. Mi tam się Kate podoba- kwestia gustu i nie ma może wyglądu kiejś sexbomby ale ma talent i wygląd. I kolację by z Nią zeżarł i z łóżka nie przegonił 8) i śniadanie podał.

Uroda to rzecz porządana, ale i trochę banalna- w końcu na świecie są miliony ładnych kobiet, ale tylko niektóre są uznawana za wzorce.

To charakterystyczne coś co charakteryzuje Kate można zaobserwować i u Helen Hunt, Juliane Moore i Emily Mortimer- żadne z nich klasyczne piękności, ale zwracają w jakiś sposób uwagę i to się liczy. Każda z w/w pań wydaje mi się o niebo atrakcyjniejsza niż ta silikonowa lalka Pamela Anderson, która wydaje mi się bardziej jak dmuchana lalka niż kobieta. O koszmarku w rodzaju Paris Hilton nie wspomnę.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz
nie mam nic do Cate i też bym jej z łóżka nie przegonił ;) Nie uważam jej natomiast za piękność. Poza tym włosy Nicole ma bardzo ładne (proszę nie bluźnić ;) ) i nie rozumiem co ma rola w Sin City do tego jak kogoś widzą faceci.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
zły napisał(a):Nie prawda. Mi tam się Kate podoba- kwestia gustu i nie ma może wyglądu kiejś sexbomby ale ma talent i wygląd.

Wyjatek od reguly, a nie nieprawda. Oczywiscie ze kwestia gustu, tyle ze, jak mi sie wydaje, wiekszosc facetow nie widzi w Blanchett tej najpiekniejszej. A to o tych najpiekniejszych rozmawiamy (zgodnie z tematem), a nie o najbardziej utalentowanych.

Odpowiedz
Na atrakcyjność kobiety nie składa się tylko i wyłącznie wygląd i tylko i wyłącznie nogi, piersi czy tył(ek). To czy kobieta ma klasę zależy też od wielu czynników przykład potrafię zrozumieć ić Marylin Monroe była symbolem seksu choć uważam iż nie jest kobietą tej klasy co Brigitte Bardot, czy Kalina Jędrusik.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz
Temat jest prosty - najladniejsze aktorki. Zgodnie z nim powinnismy rozmawiac wylacznie o urodzie pan grajacych w filmach.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon