• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najładniejsze aktorki :)
A o czym mowa? O Meryl Streep, czy Whoopie Goldberg?
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz
Szczerze mowiac nic nie zrozumialem. Moglbys jasniej?

Odpowiedz
Ładna kobieta to nie tylko tyłek i cycki- powinna mieć klasę. Tylko tyle. Wszystkie kobiety (oprócz dwóch ostatnich) na które się powołałem są generalnie ukreślane jako ładne, czy też atrakcyjne, więc nie wiem za bardzo oco biega :wink:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz
Ja tez nie wiem za bardzo o co biega. ;) No bo co ma piernik do wiatraka, czyli klasa do urody? Nie gadamy przeca o kobietach jako takich, ale tylko i wylacznie o ich wygladzie zewnetrznym. To tu m.in. jest wlasnie miejsce dla tych wszystkich aktorek, ktore uwazane sa za plastikowe beztalencia, puste, o sladowych ilosciach inteligencji itd. Ale sa ladne. A jesli aktorka dysponuje i uroda, i talentem, i klasa, itp., to tym lepiej, ale meritum jest uroda. ;)

Odpowiedz
Dla mnie osobiście kobita bez klasy nie może być ładna: casus Pameli :)

Odpowiedz
IMHO, aby stwierdzić czy kobieta ma "klasę", czy nie, czy jest inteligentna czy pusta jak bębenek, to należałoby się z nią spotkać i pogadać. No bo jak inaczej to stwierdzić? Po rolach? Po tym możemy co najwyżej orzec, czy ma talent czy nie. Po wycinkach prasowych? Artykułach? Z reguły są to mało wiarygodne i przekonywujące źródła. Więc o czym my tutaj (tzn. Wy) gadamy? ;)

Odpowiedz
No bez przesady, czasem pare wywiadow moze bezproblemowo wyrobic okreslone zdanie o danym aktorze. Ale powinnismy gadac o urodzie, a urode zobaczyc i ocenic jest latwo. ;)

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):No bez przesady, czasem pare wywiadow moze bezproblemowo wyrobic okreslone zdanie o danym aktorze. Ale powinnismy gadac o urodzie, a urode zobaczyc i ocenic jest latwo. ;)
Wiesz, wywiady też nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem, bo z reguły są tendencyjne i ukierunkowane pod rozmówcę. Poza tym ów rozmówca też może przybrać określoną pozę, innymi słowy grać. Nadal podtrzymuję swoją tezę, że trudno jest określić czyjeś predyspozycje osobowe bez jakiegoś wyraźniejszego kontaktu z tą osobą, choć przyznaję, że istnieją od tego wyjątki (np. Michał Wiśniewski, o którym szumiało dużo i szumi nadal i pewne zdanie można sobie wyrobić). Ale może skończmy ten offtop i rzeczywiście skoncentrujmy się wyłącznie na obrazkach, bo do tego sprowadza się ten temat. :)

Odpowiedz
nie zgodzę się. Nigdy nie poznałem ani dody cośtam, ani paris hilton ani halle berry, ale zdanie o nich mam nienajlepsze. Fakt, że na pewno live to co innego, ale po nie których charakter i debilizm po prostu widać na kilometr.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):nie zgodzę się. Nigdy nie poznałem ani dody cośtam, ani paris hilton ani halle berry, ale zdanie o nich mam nienajlepsze. Fakt, że na pewno live to co innego, ale po nie których charakter i debilizm po prostu widać na kilometr.
To niedobrze, że tak podchodzisz do tego (wg mnie). Poznałem mnóstwo ludzi, którzy z pozoru wyglądali na debili, a dzisiaj pozostają moimi przyjaciółmi. Nauczyłem się nie oceniać po pozorach czy imidżach (zwłaszcza tych kreowanych przez prasę, radio i telewizję). Można kogoś znanego z miediów lubić czy nie lubić (powodów może być 1001), oceniać poziom wykonanej przez niego roboty, ale nie oceniać jego "klasę" czy charakter, a już szczególnie przez pryzmat samego siebie czy otaczającego środowiska. Co innego jeśli kogoś poznam, pogadam, to wtedy mogę podjąć ryzyko pewnej oceny, starając się zachować jakiśtam, choćby minimalny obiektywizm.

Trochę się obawiam, że zjeżdżamy na niewłaściwe tory (bo bocznica to już jest na pewno ;)), więc może dajmy temu spokój.

Odpowiedz
no to przez pryzmat wykonanej roboty te powyższe osoby nie wyglądają zaskakująco dobrze. Poza tym sam przed chwilą stwierdziłeś podobnie o niejakim Wiśniewskim ;)

Odpowiedz
:lol:
To ja na zakonczenie powiem, ze dla mnie Cate jest idealna. Ani chuda, ani gruba, ale brezydka, ani zjawiskowa. Po prostu zwykla kobieta, ktora ma to 'cos'.
A na zakonczenie blysne:
De gustibus non disputandum est :lol:

Odpowiedz
Mefisto napisał(a):Poza tym sam przed chwilą stwierdziłeś podobnie o niejakim Wiśniewskim ;)
Ach, więc jeśli Doda czy Paris są tymi "wyjątkami", to jestem się skłonny zgodzić, ale daleki jestem od stosowania takich kryteriów zbyt często. :)

Odpowiedz
a co powiecie o Elishi Cuthbert,..fajna...i jeszcze Shiri Apleby mniej znana grala w Swimfanie i serialu Roswell
They made me to do it...

Odpowiedz
Lukash napisał(a):a co powiecie o Elishi Cuthbert

oj nie :?
Ja w ogole nie widze piekna z mlodych aktorkach. Dla mnie sztuka jest bycie pieknym w wieku Isabelle Adjani, Monici Bellucci, Emmanuelle Beart (no ta to nie stronila od operacji) czy Isabelli Rossellini.

Odpowiedz
romeck napisał(a):Ach, więc jeśli Doda czy Paris są tymi "wyjątkami", to jestem się skłonny zgodzić, ale daleki jestem od stosowania takich kryteriów zbyt często. :)

oczywiście, że to wyjątki - przecież nie mówię, że oceniam tak każdego. Po prostu niektórych osób nie sposób inaczej.

Odpowiedz
*Zosia napisał(a):oj nie :?
Ja w ogole nie widze piekna z mlodych aktorkach. Dla mnie sztuka jest bycie pieknym w wieku Isabelle Adjani, Monici Bellucci, Emmanuelle Beart (no ta to nie stronila od operacji) czy Isabelli Rossellini.

nigdy nie wiadomo moze w przyszlosci bedzie tez piekna trzeba sie cieszyc z tego co jest obecnie...do starosci jej daleko...
They made me to do it...

Odpowiedz
*Zosia napisał(a):
Lukash napisał(a):a co powiecie o Elishi Cuthbert

oj nie :?

Jak mogłaś nie wspomnieć o Sophii Marceu, czy Virgine Ledoyen ?8)

Odpowiedz
Ktoś tu się zastanwaiał jak wg można mówić tu o klasie i innych rzeczach, skoro to temat przeznaczony od wklejania obrazków. I tu właśnie czai się odpowiedź na pytanie, czemu Cate bardziej podoba się dziewczynom. Wydaję mi sie, że kobiety nie umieją tak przedmiotowo mówić o towarze, jak to robią faceci. Dla przykładu: mogę powiedzieć, ze Berry jest piękna, ale jak widzę jaką idiotkę z siebie robi przed kamerą, to jak jest ubrana, za jakie zabiera się role to nie powiem, że i się podoba. Chłopak w tym momencie najprawdopodobniej zwróciłby uwagę tylko na to, czy jest "niezła dupą" i tyle. Mi się zawsze bardzo podobała Jennifer Connelly, ale największe uwielbienie do niej przyszło po obejrzeniu "Pięknego umysłu", ech...[Obrazek: Jennifer_Connelly_1.jpg]
cannibalistic humanoid underground dweller

Odpowiedz
hmm, widziełem Req for a dream, Bjutiful Majnd i wogółe wiem o ką chodzi, ale to zdjęcie nie jest chyba porywające :lol: - gdybym ją zobaczył pierwszy raz tak jak tera to bym puscił[...]

Dziwny jeeeest ten świat ...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon