• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najładniejsze aktorki :)
Macie tak ,że ceniając kogokolwiek [obojętnie czy kobiete czy mężczyzne] patrzycie nie tylko na wygląd "nieruchomy" [tzn zdjęcie], tylko jak dana osoba się porusza, uśmiecha, jaki ma głos itp??? Ja właśnie na takie rzeczy zwracam najwiekszą uwage.

Jeżeli chodzi o Cate to dla mnie nie jest pięknością, powiedziałabym nawet że dosyć przeciętna z niej istota.

Swoją drogą popatrzcie na Monice Belluci: jest piękna, ale sprawia wrażenie wyniosłej i zimnej. I mimo wszystko faceci za nią szaleją. Może mi ktoś to wyjaśnić??

Azgaroth napisał(a):Zbyt wielką pięknością to Cate Blanchett nie jest. Pozatym wydaje mi się, że ważniejsze dla kobiety jest gdy podziwiają ją męszczyźni, a nie inne kobiety (chyba, że jest lesbijką :twisted: ).

Chyba mało znasz kobiety... ;) Wiesz jakie to przyjemne jak kobieta Ci powie, że jesteś ładna, zgrabna itp??? Oczywiscie bez żadnych podtekstów seksualnych.
Take the best orgasm you ever had, multiply it by a thousand and you're still nowhere near it.

Odpowiedz
zły napisał(a):hmm, widziełem Req for a dream, Bjutiful Majnd i wogółe wiem o ką chodzi, ale to zdjęcie nie jest chyba porywające :lol: - gdybym ją zobaczył pierwszy raz tak jak tera to bym puscił[...]

A to ciekawe... :roll:

Connelly bardzo lubie. Piekna i utalentowana. Szkoda, ze z takim opoznieniem weszla w dobre role w glosniejszych filmach, choc poczatki miala w koncu wspaniale (u Leone w wieku 14 lat). Moim zdaniem obecnie jedna z lepszych aktorek, na pewno na rynku amerykanskim.

Odpowiedz
Dla mnie jedną z najpiękniejszych dzisiejszych aktorek jest Naomi Watts - z klasą, inteligentnymi oczami, i jakimś takim - no, wiecie, wdziękiem. A już w "21 gramach" była cudowna. Te podkrążone oczy :twisted: . W ogóle ja to mam jakąś słabość do kobiet 'cierpiących, smutnych, itp., itd', na przykład do Carrie-Anne Moss (to 'depresyjne' spojrzenie, no, może z wyjątkiem "Rewolucji", tam był spojrzenie 'po imprezie') i wspomnianej już Jennifer Connelly (jakby nie patrzeć, w komedii jej nie zobaczysz); no i jakiś czas temu miałem fazę "tylko-Nicole-Kidman", która jako jedyna z wymienionych nadaje się do roli kurtyzany ;)
Martwi Ludzie Poszli Nad Jezioro

Odpowiedz
Dwa słowa, do których nie trzeba niczego dodawać - Grace Kelly.
Jan Himilsbach: Intelektualiści wypierdalać!
Gustaw Holoubek: Nie wiem jak panowie, ale ja wypierdalam.

Odpowiedz
Adi napisał(a):Dwa słowa, do których nie trzeba niczego dodawać - Grace Kelly.

znajoma mojego pradziadka :P

Odpowiedz
Swojego czasu wielką pięknością była Denise Richards. W thrillerze "Dzike żądze" po prostu oczarowała mnie swoją urodą. Ze względu na nią polecam go obejrzeć ;). Minęło 7 lat i nieuchronnir minął jej czas. Gdy patrzę na jej obecne zdjęcia zupełnie nie poznaję tej blondwłosej piękności. Czas straszbnie odcisnął na niej swoje piętno, ale wystarczy poszperać w sieci i odszukać jej zdjęcia z poprzednich lat. Było na co popatrzeć :P.
Obszerne i dobrze napisane Recenzje filmów znajdziesz na Filmowo.net
O filmie na poziomie - Forum filmowe - komentuj i oceniaj filmy!

Odpowiedz
Czy ja wiem - ja bym jej nadal nie odmówił ;)
Poza tym jej uroda zawsze była nad wiek dorosła. Mając 18 lat wyglądała na dobre, choć ostre 25-30, więc normalne, że teraz wygląda jeszcze starzej. Choć to i tak nic w porównaniu z pewną modelką jakiej fotkę widziałem kiedyś w renomowanym piśmie (nazwiska jej nie pamiętam) - kobita miała 18 lat, a wyglądała na zaawansowaną, podchodzącą pod 40 babkę, choć brzydka nie była.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Tak, czy tak ja do grona najładniejszych Denise Richards już raczej bym nie zaliczył. 7, czy 5 lat temu jak najbardziej, ale teraz konkurencja jest zbyt duża. Choćby te dwie panie, które coś ostatnio bardzo wpadły mi w oko :).

Brittany Murphy
[Obrazek: gapad.jpg]

Lindsay Lohan
[Obrazek: lindsaylohan13.jpg]

Ta pani ostatnio wystąpiła w filmie "Garbi: superbryka". Ponoć na potrzeby tej produkcji jej biust został komputerowo zmniejszony, gdyż uznano, że jego ponętne kształty nie są odpowiednie dla młodych widzów ;).
Natomiast dla starszych jak najbardziej :P.

Odpowiedz
tez lubie Brittany Murphy widzialem juz z nia sporo filmow jedyny mankament ze jej role wszytkie sa bardzo podobne:D
They made me to do it...

Odpowiedz
Ja bym się raczej nie o modemowców, ale o adminów i moderatorów martwił.

Odpowiedz
Great Gonzo napisał(a):Ja bym się raczej nie o modemowców, ale o adminów i moderatorów martwił.
Ależ dlaczego, żadne ze zdjęć nie przekroczyło granicy dobrego smaku (w zasadzie to wprost przeciwnie :wink: ). Bardzo miło się na to patrzyło, tylko pochwalić za podzielenie się takimi fajnymi zdjeciami. Pozwolisz freak_outXP że niektóre podkradnę na potrzeby innego forum :wink:
Aha, drugie od końca mi sie nie wyświetla.

Odpowiedz
freak_outXP napisał(a):
Tyler Durden napisał(a):Acha, drugie od końca mi sie nie wyświetla.
"Aha" się pisze przez samo h! Jakież było moje zdziwienie gdy się dowiedziałem (tzn. w końcu sprawdziłem). Ileż ja wcześniej byków narobiłem! :)

Odpowiedz
Nie, żeby treść tych zdjęć mi nie odpowiadała :wink:
Po prostu myślałem, że Władzy mogą się ich rozmiary nie spodobać.

Odpowiedz
Po raz pierwszy na tym topicu.
Swoj glos oddaje na - Włoski temperamencik, czyli Monice Bellucci.
I have a plan. Heh.
Mein Fuhrer, I can walk!!!

Odpowiedz
Dr_Strangelove napisał(a):Swoj glos oddaje na - Włoski temperamencik, czyli Monice Bellucci.
ja też, jeżli wg mam tu prawo głosu...
cannibalistic humanoid underground dweller

Odpowiedz
Coś dla fanów Brittany Murphy :P.

[Obrazek: normaldt04085ni.jpg]

A to dla tych, którzy kolekcjonują autografy :P.

[Obrazek: autograph021ul.jpg]

Odpowiedz
Ech nie wiem. Znaczy nie mówie, że Murphy jest brzydka, ale to jest jakby archetyp blond l*******ga.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz
Ładne aktorki to to, co lubię najbardziej. Film może być największą szmirą, ale i tak obejrze go do końca, jeśli tylko pojawi się w nim któraś z następujących piękności.

1. Jessica Alba
[Obrazek: alba1xv.th.jpg]

2. Scarlett Johansson
[Obrazek: scarlett4tj.th.jpg]

3. Elisha Cuthbert
[Obrazek: elisha8na.th.jpg]

4. Charlize Theron
[Obrazek: charlize2aj.th.jpg]

5. Katie Holmes
[Obrazek: katie1an.th.jpg]

6. Kari Wuhrer
[Obrazek: kari9gb.th.jpg]

Ślinotoku dostaje już od patrzenia na same zdjęcia :) [obrazki są klikalne - tak w razie czego :)

Odpowiedz
Katie Holmes i Elisha Cuthbert jakos do mnie nie przemawiaja. Kim jest Kari Wuhrer?

Odpowiedz
Jakuzzi napisał(a):Katie Holmes i Elisha Cuthbert jakos do mnie nie przemawiaja. Kim jest Kari Wuhrer?
http://www.filmweb.pl/Person?id=4109
Nawet Tobie trzeba pokazywać jak sie szuka o kimś informacji w necie ? :wink:
Ja tę panią najmilej zapamiętałem z filmu "Atak pająków" w którym grała policjantkę, dosyć apetyczną wizualnie trzeba dodać :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon