Najbardziej elektryzujące melodie z filmów.
Czy wiecie moze co to za utwor 0:40-1:05? Nigdzie nie moge znalezc na ten temat informacji a wiem ze slyszalam juz to w kilku filmach. Blagam o pomoc!!!

Link:

Odpowiedz
Ta melodyjka na początku morduje

Odpowiedz

Soundtrack zdecydowanie jeden z lepszych, jakie dane mi było słyszeć. Przede wszystkim ze względu na obecność Dexys Midnight Runners, New Order (Joy Division bez Curtisa), Sonic Youth, The Smiths, czy chociażby Bowiego. Słucham praktycznie cały czas od obejrzenia filmu, to będzie jakiś tydzień/dwa.
Chaczeridi, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Apr 2013.

Odpowiedz
Sam nie wiedziałem, czy wklejać to tu, czy w temacie o muzyce powalającej klimatem, ale oto najlepsze obok Main Theme fragmenty muzyki do T2:

Odpowiedz

Odpowiedz
Widmo elektryzującej melodii z filmów.

Odpowiedz

Odpowiedz
Może nie najbardziej ale ciągle fajne.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Że jeszcze nikt nie wrzucił...

Odpowiedz
Absolutnie fantastyczne!

Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

chyba niedoceniany jest ten ost (i film :P)

Odpowiedz
Jakoś chyba nikt nie wspomniał tu nigdy, że w Doctorze Who jest zajebiaszcza muzyka:
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
Pewnie już było, ale warto przypominać - Battlestar Galactica. Najlepszy serialowy soundtrack evah, i jedna z najlepszych ilustracji muzycznych w ogóle.

Bear McCreary to geniusz. Tyle.

Odpowiedz

Odpowiedz

Odpowiedz
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Muzyka z Polowania na Króliki - melodia zaczyna się od 2:30
Ogólnie użyto jej jeszcze w ostatnim odcinku 1 sezonu Walking Dead ale tam to był z mojej strony duży meh.

Ostatnio oglądałem Motyla i motyw przewodni (szczególnie w tej aranżacji - towarzyszący finałowej scenie) jest fenomenalny:

Muzyka towarzysząca scenom snu w Requiem for a dream - zrobiła na mnie większe wrażenie niż ten kompletnie przejedzony główny motyw:

Hipnotyzujący utwór:

Najlepszy utwór Preisnera:

Motyw przewodni z Goodbye Lenin:

Słynna scena w Dawno temu w Ameryce z jednym z najsłynniejszych utworów Morricone:

Najlepszy utwór Mansella:

Do tego jeszcze melodia towarzysząca pierwszemu spotkaniu Emmy z Adele (w Życiu Adeli), a potem ostatniej scenie filmu. Tylko tego się nie da nigdzie znaleźć.

Możnaby jeszcze długo dodawać, ale nie chcę przeciążyć posta. :P
You can't reason someone out of a position, they didn't reason themselves into.

Odpowiedz
Albo linki wygasły, albo (w co trudno mi uwierzyć) nikt jeszcze nie wrzucił:

Black Hawk Down, Hans Zimmer - Main Theme (Gortoz a ran - J'attends)

----------------------------------------------------------------------

Ta muza zawsze mi się podobała (od 3:50 ciary na plecach)

The Time Machine, Klaus Badelt - Godspeed

Nawet nie wiem, w którym momencie filmu leci ta melodia, ale dla mnie jest zajefajna:

Enemy of the State, Trevor Rabin, Steve Jablonsky & Harry Gregson-Williams - Main Theme

A i byłbym zapomniał Moulin Rouge - Bolero. Super sprawa tego słuchać. To jak ten utwór się rozwija. Na początku pojedyńcze dżwięki fortepianu, ale im dalej w las, tym lokomotywa zaczyna się rozpędzać. Dalej to już jazda bez trzymanki:

Odpowiedz
Zgadnijcie skąd se przypomniałem o tym ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon