Najbardziej elektryzujące melodie z filmów.
No, zwłaszcza, że jakość tego nagrania z YT jest taka, że trzeba sobie wyobrażać jak to brzmi naprawdę :/

Odpowiedz

Everything is so dense, every single image has so many things going on...

Odpowiedz
Po powtórce zorientowałem się, że OGF ma świetną muzę. Poniżej ulubiony kawałek.

I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
ja się zachwycam od 4 miesięcy muzyką Maxa Richtera do Leftovers S1. Generalnie w serialach na ścieżkę dźwiękową nie zwracam większej uwagi, ale ta moją przykuła, że wysłuchałem motyw przewodni, a od dłuższego czasu słucham jej 2-3 razy dziennie, czego nie robiłem od OST Garvity.

I jakoś na tubie bardzo dobra:

Gra Strategiczna Rulers and Empires - http://www.rulersandempires.pl

Odpowiedz

Powtórka "Rzymu" kusi coraz bardziej

Odpowiedz
Czemu wstawiam "intro"? Bo okazuje się, że tego świetnego numeru... Brak na oficjalnym OST. O ile się nie mylę - brak też wariacji z napisów końcowych. Jedynie, gdzie się ukazały to na 2płytowym "rimejku" tej ścieżki dźwiękowej, nagranej przez Praską Filharmonię. Co prawda jest tam napisane, że to 'original/film version' ale wystarczy słychać, że to nie jest wersja z filmu.

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie wiem, czy spełnia kryteria "elektryzujące", ale muzyka Gregsona-Williamsa do animowanego Sinbada to chyba jeden z moich ulubionych przygodowych motywów(w pierwszym filmiku od 1:30)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon