Najbardziej elektryzujące melodie z filmów.
Uwielbiam to wykonanie, ciary ...

Renton - "And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?"

Odpowiedz
Komeda, Niewinni czarodzieje i w tle brama, którą przechodziłam setki razy.
Calcat iacentem vulgus

Odpowiedz

To jest PRZEPIĘKNE.

Odpowiedz
"We lived on farms, then we lived in cities, and now we're going to live on the internet!"

Told you I'm never going back...
filmweb

Odpowiedz

ostatnio oglądałem polski film jowita - mistrz muzyka

Odpowiedz
Filmu nie widziałem, ale ten kawałek chodzi za mną od wczoraj

Everything is so dense, every single image has so many things going on...

Odpowiedz
Fantastyczny ten kawałek z Long Friday

Cały wieczór wczoraj siedziałem i gryzłem się z czym mi się to kojarzy. No nie dawało mi to spokoju. I w końcu dzisiaj rano udało się.... ufff

Może głupie pytanie, ale czemu nie mam edytora przy tworzeniu posta tylko dwie linie emotikonów?

Odpowiedz
Ciary na całym ciele. W USA byłem na jakichś występach chórków w 2013 i był ten kawałek grany i "śpiewany" na żywo. Moje uszy i dusza doznały orgazmu.

The Terminator - 10/10
Terminator 2: Judgment Day - 10/10
Terminator 3: Rise of the Machines - 6/10
Terminator Salvation - 5/10
Terminator Genisys - 8/10

Odpowiedz
Muzyka Satanowskiego z "Magnata" Filipa Bajona
Film też jak najbardziej polecam, choć sama chętniej oglądam świetną wersję telewizyjną "Biała wizytówka"

Raven True

Odpowiedz
To jedna z tych ścieżek, które wielkim głosem domagają się wydania na płycie... Na otarcie łez jest suita na składance "Satanalia".

Odpowiedz
No, zwłaszcza, że jakość tego nagrania z YT jest taka, że trzeba sobie wyobrażać jak to brzmi naprawdę :/

Odpowiedz

Odpowiedz
Po powtórce zorientowałem się, że OGF ma świetną muzę. Poniżej ulubiony kawałek.

I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
ja się zachwycam od 4 miesięcy muzyką Maxa Richtera do Leftovers S1. Generalnie w serialach na ścieżkę dźwiękową nie zwracam większej uwagi, ale ta moją przykuła, że wysłuchałem motyw przewodni, a od dłuższego czasu słucham jej 2-3 razy dziennie, czego nie robiłem od OST Garvity.

I jakoś na tubie bardzo dobra:

Gra Strategiczna Rulers and Empires - http://www.rulersandempires.pl

Odpowiedz

Powtórka "Rzymu" kusi coraz bardziej

Odpowiedz
Czemu wstawiam "intro"? Bo okazuje się, że tego świetnego numeru... Brak na oficjalnym OST. O ile się nie mylę - brak też wariacji z napisów końcowych. Jedynie, gdzie się ukazały to na 2płytowym "rimejku" tej ścieżki dźwiękowej, nagranej przez Praską Filharmonię. Co prawda jest tam napisane, że to 'original/film version' ale wystarczy słychać, że to nie jest wersja z filmu.

Odpowiedz
Nie wiem, czy spełnia kryteria "elektryzujące", ale muzyka Gregsona-Williamsa do animowanego Sinbada to chyba jeden z moich ulubionych przygodowych motywów(w pierwszym filmiku od 1:30)

Odpowiedz
Ta suita to czysta poezja. 

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon