Najlepsze filmowe fryzury/stylówy
Niedawna dyskusja podsunęła mi pomysł na następujący temat:

Wrzucamy najlepsze filmowe i okołofilmowe fryzury/stylówy. Na dobrą sprawę mogą być też muzyczne, bo sam znalazłbym kilka typów.

1. David Lynch
Jego nie trzeba przedstawiać, zwycięzca genetycznej loterii jeśli chodzi o włosy i nie boi się tego pokazywać. Na co dzień kojarzy się z klasycznymi obrazami, w Twin Peaks ma nieco bardziej stonowany fryz, ale na tyle dobry, że chodzę do fryzjera ze zdjęciem starego dziada.
2. Jake Gylenhaal w Prisoners
Jego fryz to jeden z wielu niuansów, które wpływają na całokształt postaci Lokiego.
Ewidentnie wpadła w oko komuś w Naughty Dog
3. Dan Stevens w The Guest
4. Ryan Gosling w Crazy Stupid Love
5. Kurt Russell w każdym cholernym filmie
Z cyklu: klasyka ejtis:

1. Mel Gibson jako Martin Riggs
2. Don Johnson jako Sonny Crockett

Honorowe wyróżnienie:
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Brad Pitt w "Fury". Najlepszy filmowy undercut
Val Kilmer w "Heat". Nie dość, że zajebista postać, to po prostu uwielbiam jak on wygląda w tym filmie
Chris Pine w żadnym filmie nie wyglądał tak dobrze, jak w "Hell or High Water". Wąs!
Największy atut drugiego sezonu TD, czyli Colin Ray Velcoro Farrell
Andrew Garfield w drugim Spider-Manie. Tak, z tym zdjęciem byłem u fryzjera.
Fassbenderowi świetnie w blondzie, odmładza go
Haydenowi w zostaniu świetnym i złowrogim Anakinem bardzo pomogły długa fryzura oraz blizna
Nie wyobrażam sobie Ripley z innym fryzem, ewentualnie jeszcze dłuższe włosy z jedynki, ale żadna łysina
Po obejrzeniu "Number 23" chciałem zapuścić włosy jak Jim Carrey. Na szczęście tak się nie stało.

Odpowiedz
Jeśli chodzi o fryzury, to jakoś nie mam ulubionych.
Ale jeśli mowa o "stylówach", no to te są moje ulubione:

Marty McFly, a dokładniej Nike AirMagi. Pewnego dnia będzie mnie na nie stać, nawet gdybym miał głodować :)
Stylówa Jamesa Deana z "Buntownika bez powodu". Pamiętam, że jak miałem te 18-19 lat to miałem faze na tą stylówke. Nosiłem prawie identyczną bluze, zawsze z rozpiętą jak na zdjęciu z białym t-shirtem i jasnymi jeansami :)
Fabijański w 'Belfrze'. Prosta ale fajna stylówka. Nawet taka 'old schoolowa' lekko wg mnie. Do tego dziaba na dłoni i fajna fura :)
Świeci z Bostonu i te ich współgrające ze sobą tatuaże :) Swego czasu nawet mnie jeden z ich tatuaży zainspirował :D
Cook ze 'Skins'. Podoba mi się ten jego prosty, angielski styl - polówki albo sweterki. W sumie do dzisiaj często ubieram się podobnie jak on (+ też mnie zainspirował w kwestii tatuażu :D ) Ale najlepszą stylówe filmową ever to miał dla mnie Eggsy. Ta polówka i buty (Adidas Wings 2 ! )to są po prostu dla mnie must-buy. Jupa też spoko.
[Obrazek: eggsy-before-spy-outfit-kingsman.jpg]
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon