Najlepsze soundtracki 2013
Pamiętasz :)
A dzisiaj na najlepsze OSTy 2013 wskoczył jeszcze Rush, ale muszę go teraz na sucho przesłuchać.

Odpowiedz
"Rush" to według mnie najlepszy soundtrack 2013 roku. To jak współgra w obrazie i oddaje atmosferę wyścigów - cudo. W sumie to za niego Zimmer powinien dostawać nominacje i nagrody, a nie za te popłuczyny po "Inception" i "The Thin Red Line" zwane "12 Years a Slave".
/www.filmmusic.pl - me recki 
"... w TFA zbudowano las. j***** las!"
Arahan

Odpowiedz
Ale "Rush" mimo iż brzmi rewelacyjnie, to też jest wielką składanką kompozycji z innych filmów. Jak już chcecie nagradzać Zimmera za zeszły rok, to zdecydowanie za "Man of Steel". Nie mówię że ten OST to był jakiś festiwal oryginalności, ale pod tym względem zdecydowanie wygrywa z "Rush", o "12 Years a Slave" nie wspominając.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wczoraj przesłuchałem większość interesujących mnie soundtracków filmowych z 2013 roku.
Moja pierwsza czwórka najlepszych wygląda tak:
1. Oblivion- zdecydowanie najlepszy, pozostawiający swoją konkurencje daleko w tyle.
2. Man Of Steel- jeden z lepszych Zimmerów, z zajebistym motywem przewodnim na czele.
3. Star Trek Into Darkness- nieznacznie gorszy od Zimmera. Giacchino przegrał za brak jakiegoś konkretniejszego motywu przewodniego. Fajnie się jednak tego słucha poza filmem.
4. Pacific Rim- ogólnie dość przeciętny, ale za Toma Morelo i za Pacific Rim Theme należy się wysokie 4 miejsce.
Z mojej strony pragnę wyróżnić też soundtracki słabe, bez jajeczne, nie wpadające w ucho, nie warte zapamiętania, nagroda Złotego Aparatu Słuchowego wędruje do trzech tytułów:
Gravity
Iron Man 3
Hobbit: Desolation of Smaug
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Soundtracki? "Wielki Gatsby" ;)
"Renton - "Choose life, choose Facebook, Twitter, Instagram and hope that someone, somewhere cares."

Odpowiedz
(09-01-2014, 14:32)Lawrence napisał(a): Said but true.

"Powiedziane bez prawdy" :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon