Najlepsze, zmarnowane okazje na full frontal
Chyba nie trzeba wyjaśniać? Te chwile gdy operator kamery, lub montażysta zawiódł w swojej roli.

# Jeanne Tripplehorn / Wodny świat

# Lara Pulver / Sherlock

https://youtu.be/z1hcFQzeq_Q?list=PLAjjLkrgUrEvc_leP5QKD3ZsGn79prKcu

Odpowiedz
Każda łóżkowa scena z Bondowskiej serii: panie są tam niczego sobie, ale nigdy nie prezentują się z najlepszej strony.

Odpowiedz
Bezsensowny temat. Porozmawiajmy o tym czego nie było. Może po prostu wyliczanka kogo byście chcieli zobaczyć nago? WTF?
Najlepsze filmy 2017: 1. Blade Runner 2049   2. Thor: Ragnarok  3. Sztuka kochania

http://filmozercy.com/

Odpowiedz
Cytat:operator kamery, lub montażysta zawiódł w swojej roli

A co oni mają wspólnego z kategorią wiekową lub kontraktem aktorki, gdzie jest zapewniona, że nie będzie musiała świecić cyckami?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
(23-02-2017, 18:44)Hitch napisał(a):
Cytat:operator kamery, lub montażysta zawiódł w swojej roli

A co oni mają wspólnego z kategorią wiekową lub kontraktem aktorki, gdzie jest zapewniona, że nie będzie musiała świecić cyckami?

To żartobliwe ujęcie tematu :) Oczywiście chodzi o sceny, które swoją budową same sugerują wiadomy finisz, ale zamiast go dostarczyć, tylko prowokują. 

Odpowiedz
No to w disnejowskiej "Małej syrence" operator zawalił na całej linii.

Odpowiedz
(23-02-2017, 19:14)al_jarid napisał(a): No to w disnejowskiej "Małej syrence" operator zawalił na całej linii.

Nieudana złośliwość. Intencja wątku jest oczywista, podałem dwa przykłady, nie są to przypadki osób chodzących w bikini, albo staniku, tylko sytuacje gdzie specjalnie trzeba kadrować obraz aby uniknąć golizny, którą się już zasugerowało. 

Odpowiedz
No ale przecież w "Małej syrence" w scenie następującej po przemianie Arielki w człowieka tak właśnie trzeba było kadrować, coby się rodziny z dziećmi nie zgorszyły :D
Nie chciałem być bynajmniej złośliwy (a jeśli już, to nie jakoś mega) - żart miał polegać na tym, że film jest rysunkowy, a ja tu o operatorze kamery... A dobra, już się zamykam.

PS. Ale Gieferg ma chyba trochę racji, że dyskusja o tym, czego w danym filmie nie było, to dość dziwny pomysł. Równie dobrze można założyć temat "Najlepsze zmarnowane okazje do pokazania krwawej jatki" i pisać o tych wszystkich bezkrwawych bitkach w filmach PG-13. Stopień golizny też przecież zależy głównie od ratingu, w jaki mierzą twórcy (oczywiście to nie znaczy, że wyłącznie).

Odpowiedz
To ja polecę dla odmiany aktorem :)

[Obrazek: 93c80f49a724bc2d04ccd11d7adec73d.gif]

Jamie Dornan w 50 Shades of Grey, okazja na full frontal zmarnowana z dwóch powodów:
- Dornan nie ma nic do ukrycia co pokazał (hihi) w jednej (?) ze swoich sesji zdjęciowych
- to film o seksie for fuck's sake!

Odpowiedz
Zdecydowanie:

# Christina Hendricks / Firefly

[Obrazek: giphy.gif]

W Firefly była wyjątkowo słodka.

Odpowiedz
E tam, nie obejrzałbym się za nią na ulicy. Gdzie jej tam do reszty damskiej obsady? Taka Morena Baccarin czy (zwłaszcza!) Jewel Staite zjadają tę całą Hendricks na śniadanie. Ale tak, oczywiście wiem, że gusta są różne i akurat na tym forum ta pani ma całkiem spore grono wielbicieli.

Odpowiedz
No cała ta Hendricks poza cyckami to żadnym specjalnym kąskiem nie jest ale że (zwłaszcza!) Jewel Staite to jakaś super dupa. Że lepsza od Baccarin? No fucking way. Umyj oczy czy coś. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Umyłem. Bez zmian :(

Kto co lubi, człowieku, kto co lubi. Mi tam Staite podoba się bardziej i tyle - myślę, że to kwestia tego, że ona po prostu wygląda, jak by to powiedzieć, sympatyczniej. Może jakbym zobaczył na zdjęciu, to Baccarin byłaby i ładniejsza, ale tak to Staite ma więcej uroku.

Odpowiedz
Ale akurat Hendricks odegrała w Firefly świetną rolę, która, umówmy się, skupiała się na jednym i wyszło jej to znakomicie.

Odpowiedz
No właśnie a propo dyskusji z wątku Rome. Niby GoT bez żadnych zahamowań, ale skoro tak, to po co takie kadrowanie ja się pytam:

# Emilia Clarke / Gra o Tron

[Obrazek: 38c00375f5ac193cc4d8998dbd7ac18d.gif]

# Natalie Dormer

[Obrazek: ND01.gif]

# Carice van Houten

[Obrazek: Carice-van-Houten-Nude-02_anim.gif]

# Nathalie Emmanuel

[Obrazek: tumblr_n6jmezyRBo1rk74v1o1_400.gif]

# Rosabell Laurenti Sellers

[Obrazek: tumblr_novxblllfv1rlb6iho5_250.gif]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon