Najnowszy dramat ''Chłopiec na Wózku''
Bucho, ja oczywiście nikomu nie zabraniam niczego - ot, przewiduję efekt końcowy tylko :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
A mnie sie podoba. Jest czarnobiałe.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(19-03-2015, 19:54)Hitch napisał(a): Bucho, ja oczywiście nikomu nie zabraniam niczego - ot, przewiduję efekt końcowy tylko :)

Wiem, wiem. Pisze tylko o tych tygrysach, zeby kolega wiedzial, ze jestes ostry, acz sprawiedliwy (wsrod narodow, trolo lolo), bo patrzac na jego tworczosc, to raczej delikatny i emocjonalny chlopak :)
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Ja bym nakręcił horror o gościu na wózku, który musi się wydostać z zamkniętego domu. Bez żadnych potworów - jebnąłbym taką scenę ostrożnego zjeżdżania po stromych schodach, że z nerwów jaja by się wam spociły.

Odpowiedz
Maj nyga (ok)

Kolea zalozyl nowy (kolejny) temat i sie zawinal na inne fora, promowac kult czarnobialych smutasow. Myslalem, ze nowi nie moga zakladac tematow?
I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz
Masz Bucho, jakby Ci go brakowalo: https://www.facebook.com/groups/507906082624277/permalink/797059203708962/

Trzeba miec fejsa i chyba byc w grupie, zeby zobaczyc post, wiec wkleje chociaz opis fabuły:

"Film ukazuje losy 25 letniego Dawida (w roli głównej Paweł Chojna), którego życie nie oszczędziło (urodził się sparaliżowany). Pewnego dnia, jego ojciec postanawia wynająć opiekunkę, która zajmie się chłopakiem. Zatrudnia panią Agnieszkę (Ewa Warchoł), której powierza opiekę nad chłopakiem. Z czasem kobieta zaczyna się znęcać nad chłopakiem. Któregoś dnia Dawida odwiedza pielęgniarka (Iza Kęsicka), która zauważa u chłopaka rany na ciele. Gdy Dawid trafia do szpitala tam w końcu otrzymuje profesjonalną pomoc. Poznaje również Marka (Piotr Zwolski), który to zaprzyjaźnia się z nim. Gdy na jaw wychodzi, że Agnieszka stosowała przemoc na niepełnosprawnym Dawidzie, ojciec chłopaka wyrzuca ją z domu i znajduję nowego opiekuna - Kacpra (Jakub Sporek). Kacper musi pomóc odbudować w chłopaku zaufanie i sens życia, oraz otworzyć go na świat. Postanawia go zabrać w pewną wycieczkę po Polsce, aby pokazać mu, jakie życie jest piękne. Dawid i Kacper stają się niezwykle bliskimi przyjaciółmi."

Odpowiedz
W ogole pan rezyser chce byc auteur, a do tego gra glowna role. koles wyglada na 30+, gra 25. latka, a w tytule jest "chlopiec" - seems legit <ok>

[Obrazek: hqdefault.jpg]

Odpowiedz
"Mężczyzna na wózku" i taka fabuła? Pliss, musiał się ratować :P
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
(20-03-2015, 12:48)Bucho napisał(a): W ogole pan rezyser chce byc auteur, a do tego gra glowna role. koles wyglada na 30+, gra 25. latka, a w tytule jest "chlopiec" - seems legit <ok>

Za to w opisie slowo 'chlopiec' zastapione jest slowem 'chlopak' i pojawia sie z miliard razy.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Jak moge miec zaufanie do tworcy, ktory nawet nie sili sie na wymyslenie sensownego tytulu?

(19-03-2015, 08:47)matematyk4 napisał(a): Film jest non-profit.

Film, czy udzial w filmie? :)

(19-03-2015, 08:47)matematyk4 napisał(a):

Obejrzalem calosc, bo wczoraj wytrzymalem do wyscigu na plazy :) Stary, leze, motyw z figura Santy Marii z Gwadelupy....ehhh.....naprawde, kurva, naprawde? Tylko dlatego, ze w Ida byla czarno-biala i miala obieranie dziemniaka przy figurkach matki boskiej, to Ty tez to musiales wcisnac, bo to jest fajne, artystyczne i w sam raz na Oscara?

Zazwyczaj jestem milych kolesiem, ale powiem Tobie, stary, nie trac czasu, na bank spoko z Ciebie koles, na feju masz spoko zdjecia i pewnie jestes fajny kolega, ale rodzaj kina, ktory chcesz tworzyc, sposob postrzeganiia ludzi, emocjonalna nagosc, tego sie naprawde nie da ogladac. Scena przy figurze matki boskiej jest absolutnie kurva zla, gdyby pod filmikiem wisialo nazwisko Rutowicz, albo Sojka, to bym pomyslal, ze chlopaki kreca parodie polskiego kina. To co krecisz, to kwintesencja wszystkiego co w polskim kinie najgorsze. Obierasz dziemniaka.

PS. Hitch juz o tym wspomnial, koles ma paraliz, a miejscami wykrecasz mu glowke, jak bys gral postac w wersji fulll-retard.

Odpowiedz
a to dzieło już wyszło?
ja widziałem tylko, że jest trailer, który mocno zachęca:

swoją drogą, poprzedni film tego reżysera ma ponad do kroćset fur beczek! trzy miliony odtworzeń (dla ciebie wszystko)

Odpowiedz
No i fajnie, jak znalazl sobie widownie to spoko, ma dla kogo kręcic. :) A w tym zwiastunie jest nawet pare fajnych ujec. Gdyby nie dźwięk to może mógłbym się skupic na tym, o czym jest film. (A ja coś wiem o chuowym dźwięku w filmach. :))

Odpowiedz
Nie podlizuj sie, nie ogrzewaj sie w ciepelku sukcesu!

Odpowiedz
Crov napisał(a):No i fajnie, jak znalazl sobie widownie to spoko, ma dla kogo kręcic. :)

3 miliony odtworzeń, bo trzy osoby go obejrzały po milion razy. Ten film powinien mieć tytuł "Polska czarno-biała chujnia na wózku". Obejrzałem 15 sekund zwiastuna i idę się zabić.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości