Nasze kolekcje filmowe
Umieść obrazek na http://www.imageshack.us a następnie bezpośredni adres obrazka (ostatni z tych które Ci się wyświetlą po załadowaniu na imageshack) wpisz w pole "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu" w swoim profilu.

Odpowiedz
hannibal :arrow: niezła kolekcja (jednak brakuje w niej obcego i batmana ;P ) mam pytanie odnośnie Komando - coś mi się obiło o uszy że w Polsce jest wydanie ocenzurowane (brakuje róznych drobnych brutalnych scen jak obcinanie ręki, kawałka głowy, łamanie karku itp.) wiadomo ci coś o tym?

Odpowiedz
Moja kolekcja oryginalnych DVD wyglada tak:

Stawka wieksza niz zycie 9 DVD
Czterej pancerni i pies 7 DVD
Sami swoi 3DVD
Karol 2DVD
Terminator 2 2DVD
Terminator 2 3DVD
King Kong 2DVD
Saw 2DVD
Saw 2 2DVD
ID4 2DVD
Blade Trinity 2DVD
Batman Begins 2DVD
Dom latajacych sztyletow 2DVD
AVP 2 DVD
Piraci z karaibow 2DVD
Pamiec absolutna 2DVD
Van Helsing 2DVD
DaVinci Kod 2DVD
Teksanska masakra pila mechaniczna 2DVD
LOTR Druzyna pierscienia 4DVD
LOTR Dwie wieze 4DVD
LOTR powrot Krola 4DVD
Resident Evil
Hellboy
Hellraiser
Hellraiser 2
Predator 2DVD
Predator 2 2DVD
Alien
Aliens 2DVD
Terminator 2DVD
Doom
Robocop
Event Horizont
Armageddon 2DVD
I, robot 2DVD
Fight Club 2DVD
Scorpion King
X-men
Hero
Titanic 2DVD
Spiderman
The Rock 2DVD
Enemy at the gates
Kingdom of heaven
Commando
The good, the bad and the ugly 2DVD
Conan barbarian 2DVD
Fast and furious
Pluton
Mlody Frankenstein
Lion heart
Butterfly Effect
Enter the dragon 2DVD
Superman Returns 2DVD
Kiler
Ice Age
Shrek
Shrek 2
Gdzie jest Nemo 2DVD
Szeregowiec Dolot
Home alone 2
"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk, agh burzum-ishi krimpatul"

Odpowiedz
Mierzwiak dzieki za info :D
Gieferg, co do obcego i batmana to rzeczywisce by sie przydaly, kiedys z pewnoscia sie zaopatrze, obcych akurat ma moj kuzyn ktory mieszka zaraz obok a filmy to zazwyczaj ogladamy razem, wiec z oszczednosci narazie sobie daruje.
a co do Komando, to rzeczywiscie w polsce jest ocenzurowany,
ja swoje wydanie kupiłem w anglii i niestety tez jest ocenzurowane, to jest dokladnie takie samo wydanie jak w polsce, brakuje m.in. skrecenia karku w samolocie i scen w szopie
wg mnei jest to totalny debilizm, bo gdy komando leci w TV zaraz po dobranocce to leci w pełnej wersji,
najlepsze jest to ze z boku pudelka i tak jest informacja ze film jest od 18 lat.
cos takiego jak cenzura powinno sie ocenzurowac !

Odpowiedz
Ja co prawda, nie kupuję zbyt często dvd (mam odtwarzac który czyta divx, xvid itd), a już wogóle dvd NIE z gazety to u mnie śwęto. :)
Kupuję raczej filmy z dobrymy efektami dźwiękowymi i koncerty. Na inne DVD szkoda mi pieniędzy, jak różnicy między oryginałem a divxem nie słychać.

Kolekcja Metaliki:
Live Shit: Bingle & Purge: Seatle '89
Live Shit: Bingle & Purge: San Diego '92
Cunning Stunts '96
S&M '99
Classic Albums: Making Of The Black Album
Some Kind Of Monster
The Videos 1989-2004

Inne Koncerty:
Red Hot Chili Peppers - Live At Slane Castle - POLECAM!
U2 - VERTIGO 2005 - LIVE FROM CHICAGO
Guns & Roses - The Videos
Bob Marley and the Wailers - Live at the Rainbow
Iron Madien - The Early Days

Filmy:
Matrix Box 10DVD
Terminator 2 QDVD
Total Recall QDVD
60 Sekund
Swordfish
Rat Race

Reszta DVD z gazet

Jakie wydania możecie polecić, które mają dobrą ścieżkę dźwiękową (DTS lub dobre 5.1), a i sam film nie jest najgorszy?

Odpowiedz
Tapion napisał(a):Jakie wydania możecie polecić, które mają dobrą ścieżkę dźwiękową (DTS lub dobre 5.1), a i sam film nie jest najgorszy?
Naturalnie "Władca Pierścieni" (5.1 EX) i "Batman Początek" (5.1) - dźwięk wymiata.

A tak poza tym to nowe "Gwiezdne Wojny" (5.1 EX), chociaż tutaj polecam sam dźwięk, bo akurat odbiór tych filmów jest tak różny że nie odważę się polecić żadnego (a tak po cichutku to EII i EIII)

Odpowiedz
Cytat:a co do Komando, to rzeczywiscie w polsce jest ocenzurowany,
a potem się dziwią, że ludzie wolą sobie ściągnąc film z netu :?

Cytat:Na inne DVD szkoda mi pieniędzy, jak różnicy między oryginałem a divxem nie słychać.
ale widać, czasem nawet bardzo, a ja na przykład filmy bardziej oglądam niż tylko słucham :) co ciekawe zdarza się, że różnica jest na korzyść Divixa... ostatnio kupiłem w PlayDVD kruka 2, wczęsniej miałem Divixa ale jako że dążę do tego by mieć filmy legalnie to kupiłem, co się okazuje? DivX którego miałem wygląda dużo lepiej niż to lipne DVD z nieanamorficznym, nieostrym obrazem :shock:

Odpowiedz
Moja kolekcja też jest spora, przekroczyło już 350 tytółw i ciągle rośnie. Przeważnie sa to same oryginały z wyjątkiem kolekcji Clinta Eastwooda, która ukazywała się z jakimś magazynem, ale jest w plastykowych pudełkach.

Ważniejsze to:
Lord of the Rings S.E (trylogia)
Star Wars (box 4 dvd)
Alien Quadrilogy
Kolekcja Braci Marx (6 dvd)
Batman Anthology
Matrix Ultimate (10 dvd)
Titanic (4 dvd)
Gladiator (3 dvd)
Back to the Future -box
Jurassic Park - box
Kolekcja Mumii ( 4 dvd)
Szeregowiec Ryan (2 dvd)
Die Hard S.E
Die Hard 2 S.E
Speed S.E (2 dvd)
Indiana Jones - Box (4 dvd)
Fight Club (2 dvd)
Milczenie owiec (2 dvd)
Pluton (2 dvd) - świetne wydanie
Terminator S.E( 2 dvd)

Mam jeszcze pytanie do Sana(y) :
Seven S.E - czy jest to wydanie wyglądające jak dziennik prowadzony przez Johna Doe z filmu. Szukałem go kiedyś - bezskutecznie, ale może słabo się starałem.

Odpowiedz
Super Green - Masz kolekcje Braci MArx RESPECT czlowieku :D:D ja mam filmy na VHS i to nie wszystkie ;/

Odpowiedz
Super Green napisał(a):Mam jeszcze pytanie do Sana(y) :
Seven S.E - czy jest to wydanie wyglądające jak dziennik prowadzony przez Johna Doe z filmu. Szukałem go kiedyś - bezskutecznie, ale może słabo się starałem.

Tak, to jest właśnie to wydanie; a szukałeś bezskutecznie z bardzo trywialnego powodu - w Polsce to wydanie oczywiście jest niedostępne (brawa dla wydawcy :?)
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
mam identyczne wydanie seven :) musiałem przegrać je na double leyer, bo moje kino domowe nie przyjmuje regionu 1 (można przeprogramować odtwarzacz, wiem, ale do tego potrzeba super tajnego pilota za 30 fuli)

co do aspektów technicznych wydania powiem krótko: najlepszy DTS, jaki dane mi było słyszeć. Bije na głowę T1 i T2.

Odpowiedz
A ja nie mam mega dopieszczonych wydań 27xDVD z naklejkami i planem lekcji... To znaczy że nie jestem el0? ;)
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
Stań przed lustrem i zadaj to pytanie kolesiowi, którego zobaczysz po drugiej stronie. Jeśli powie: "Nie jesteś el0", oznacza to, że nie jesteś el0. Jeśli zaś powie: "Jesteś el0", oznacza to, że jesteś el0.

Odpowiedz
są ludzie, którzy zbierają mega-bajeranckie wydania DVD tylko po to, aby zaszpanować i być "elo" - oczywiście szanujemy ich :twisted:
najlepsze, co można zrobić z dobrą radą, to podać ją dalej

Odpowiedz
Ja jestem ELO :D

Odpowiedz
MOLQ napisał(a):Super Green - Masz kolekcje Braci MArx RESPECT czlowieku :D:D ja mam filmy na VHS i to nie wszystkie ;/

Mam kolekcję (6 dvd) oraz osobno zakupione "Małpi interes" i "Orzechy kokosowe" (niestety obraz nie zremasterowany jak w przypadku kolekcji) ale i tak brakuje mi IMO najlepszego filmu braci "Kaczej zupy". Nie wie ktoś czy wydali to w naszym cudownym kraju ? Bo na razie pozostaje mi ostro już sfatygowana wersja na VHS.

Odpowiedz
za duzo tego aby wymieniac niedługo bede pakował i układał alfabetycznie wszystkie filmy do szafki to zrobie fotke :)
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Do kolekcji doszedł zestaw szesciu filmów z Godzilla. Wydanie moglo byc lepsze ;/. Wszystkie filmy w jednym pudełku, nie czytelne epakowanie i do tego (przynajmniej w pierwszym, bo reszty jeszcze nie widzialem) zólte napisy.

Odpowiedz
1. Alien Quadrilogy 9DVD
2. Rocky Collection 6DVD
3. Die Hard Trilogy 6DVD + Książeczka i klatka z filmu
4. Batman Begins 2DVD - Kolekcjonerskie Opakowanie + Komiks
5. Predator SE 2DVD Wydanie Angielskie w unikatowej wycofanej juz dawno Tekturce
6. Lista Schindlera Wydanie Kolekcjonerskie (płyta CD ,album, 2 DVD ,klatka z filmu)
7. Pluton 2DVD - Wydanie kolekcjonerskie ( Ekskluzywne opakowanie , Fotki i mini plakat )
8. Scarface 2DVD – wydanie z tekturką
9. Terminator SE 2DVD- Tekturka
10. Bez Przebaczenia 2DVD - tekturka

Narazie głównie to mi przychodzi do głowy
Logan 7/10
Trainspotting 2  9/10
Dunkirk 9/10
War of the Planet of the Apes 10/10

Moje Blu <<<

Odpowiedz
Jedyną rzeczą jakiej Ci zazdroszczę jest tekturka do "Scarface'a". :D Bo jak ja kupowałem to jej nie było i dopiero później się dowiedziałem, że takowa powinna być. :|

Natomiast jeśli chodzi o kolekcję Rocky'ego, to też taką chcę, ale uzupełnioną o szóstkę. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości