Ankieta: Co przede wszystkim powinno mie
polskie napisy
polskiego lektora
DTS
wypasione opakowanie
du
[Wyniki ankiety]

Nasze kolekcje filmowe
No dobra, przyznajcie że ten temat przeistacza się w przechwalanki dużych chłopców, kto ma lepszą łopatkę ;).
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
Przecie od początku tak miało być. :)

...a ja się do tej pory nie pochwaliłem jeszcze...

Odpowiedz
moze lepiej sie juz nie chwal :) Ja tam nic nie mówie mam wprawdzie mam spora kolekcje ale połowa to dvixy i cóz z tego film ma taka samą treść na DVD i na dvix
"Cztery ściany cztery kąty, a w tej pustce ty sam...piąty"

Odpowiedz
romeck napisał(a):...a ja się do tej pory nie pochwaliłem jeszcze...

A wątek o pudełkach to co? Powietrze? :)

Odpowiedz
Ktoś napisał(a):moze lepiej sie juz nie chwal :) Ja tam nic nie mówie mam wprawdzie mam spora kolekcje ale połowa to dvixy i cóz z tego film ma taka samą treść na DVD i na dvix

Divixami to się już naprawdę nie ma co chwalić. temat dotyczy tylko i wyłącznie DVD. A róznica między posiadaniem oryginalnego DVD a DiviXa jest zasadnicza i nie sądzę, żeby była potrzeba ją wyjasniać.

Odpowiedz
Och nie to ja sie chyba emigruje na Syberie bo nie mam samych DVD. Sprostowując niczym sie nie chwale ale ok.
Zreszta oprocz faktu ze DVD jest oryginalne i ma dodatkowe bajery tak ZASADNICZO to sie chyba nie różni od dvixa.

Odpowiedz
Radość z posiadania oto kolosalna różnica :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
Ktoś napisał(a):Zreszta oprocz faktu ze DVD jest oryginalne i ma dodatkowe bajery tak ZASADNICZO to sie chyba nie różni od dvixa.
Jeśli nie widzisz różnicy w obrazie to polecam udać się do okulisty.

Odpowiedz
Ktoś >>>

A myślisz, że ja mam same DVD?
Inna sprawa, że wszystko stopniowo i regularnie wymieniam na oryginały.

Cytat:Zreszta oprocz faktu ze DVD jest oryginalne i ma dodatkowe bajery tak ZASADNICZO to sie chyba nie różni od dvixa.

:shock:
o święta melitele, jak można takie rzeczy wygadywać?
No chyba, że oglądasz te divixy tylko na kompie, na monitorze 17" i to z daleka. Spróbuj sobie puścić DiviXa na 25" telewizorze (a nawet 21 wystarczy, ja taki mam i tą różnicę widzę bardzo wyraźnie, nawet w przypadku tzw dobrej jakości divixów) to się przekonasz na czym polega ZASADNICZA różnica jakościowa.

Odpowiedz
Już nie wspominając o takich pierdołach jak aspekty prawne. :P
"I rode a tank, held a general's rank, when the blitzkrieg raged, and the bodies stank."

Odpowiedz
Takie tam pierdooooły. :lol:

Odpowiedz
Akaki napisał(a):Już nie wspominając o takich pierdołach jak aspekty prawne. :P

Dokładnie ;P rozbroiło mnie to :).

Odpowiedz
Oki to obiecuje udać sie do okulisty i po drodze wpaść na komisariat i w więzieniu przemyśle swoją postawe

Odpowiedz
Witam(to moj pierwszy post wiec prosze sie nie smiac ;)) moja kolekcja prezentuje sie nastepujaco
http://www.dvdaficionado.com/dvds.html?cat=1&id=szymonpoland

Odpowiedz
Gieferg napisał(a):No chyba, że oglądasz te divixy tylko na kompie, na monitorze 17" i to z daleka. Spróbuj sobie puścić DiviXa na 25" telewizorze (a nawet 21 wystarczy, ja taki mam i tą różnicę widzę bardzo wyraźnie, nawet w przypadku tzw dobrej jakości divixów) to się przekonasz na czym polega ZASADNICZA różnica jakościowa.
Ja bym powiedział, że jest dokładnie odwrotnie - no chyba, że ty masz jakiś TV Full HD

Odpowiedz
Chłopie, już pal licho to, że ze wzrokiem masz coś nie tak (kolejny przypadek?), ale chociaż pomyśl logicznie. ;) Przecież w ogólności obraz DivX to skompresowany obraz DVD, więc Ty jeszcze sugerujesz, że jest nawet lepszy? :D

Odpowiedz
Nie o to chodzi. Na monitorze bardziej widać niedoskonałości divxa niż na telewizorze, a nie odwrotnie.

Odpowiedz
To akurat prawda. Jeśli o to chodziło, to w porządku.

Odpowiedz
Cytat:Ja bym powiedział, że jest dokładnie odwrotnie - no chyba, że ty masz jakiś TV Full HD

cóż, DiviX wygląda dobrze na monitorze, jeśli nie przyglądasz się z bliska. mam całkiem zwykły, mający z 6-7 albo więcej lat telewizor 21 cali i na nim divixy wyglądają GORZEJ a w niektórych przypadkach O WIELE GORZEJ niż na kompie, u kumpla na telewizorze 29 cali ta różnica jest już makabryczna.

Cytat:Nie o to chodzi. Na monitorze bardziej widać niedoskonałości divxa niż na telewizorze, a nie odwrotnie
Nie o to chodzi, chodzi o sam rozmiar ekranu. tez mi się kiedyś wydawało że na tv będzie wyglądało lepiej, ale guzik prawda. Nie przypominam sobie żebym widział choć jednego divixa, który by się lepiej prezentował na TV niż na kompie.

Odpowiedz
Zasadniczo, na moich 32 calach LCD, DivXy i XviDy prezentują się znakomicie. Dużo lepiej niż na moich 17 calach LCD przy kompie. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości