Nasze kolekcje filmowe
Dlaczego te zdjęcia są takie rozmazane?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
prehistoryczny telefon + niestabilna ręka :)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Te wystające tekturki mnie zabiły! XD szopman level: DVD

Odpowiedz
Trochę nieplanowane, ale kwieceń część 2.
[Obrazek: 34xkef4.jpg]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Cytat:Te wystające tekturki mnie zabiły! XD szopman level: DVD
Haha no bo jakoś tak wole kiedy jest równo :D A tak z ciekawości, w polskim wydaniu też są takie tekturki ?

Ok, były już "szopman level: szopman", "szopman level: DVD" - what's next ? :D czy "DVD" to jest już power-up dla "szopman", czy na odwrót ? :D :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(29-04-2017, 11:47)Grievous napisał(a): Trochę nieplanowane, ale kwieceń część 2.

Kolejny przykład, żeby uważać steel-boxy za NIEPOROZUMIENIE. W ogóle nie rozumiem tej fascynacji. O co chodzi? Gdyby takie okładki, wyglądające jak wycięte z gazet zdjęcia i wsadzone za folię były w normalnych wydaniach - byłyby mieszane z błotem. Tymczasem, nie wiedzieć czemu, steel-box może takowe mieć i nikomu to nie przeszkadza. :)

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Mogłem kupić "Pasażerów" 2D, w zwykłym amarayu + "Siedmiu Wspaniałych", łącznie dając 165 zł, lub "Pasażerów" 2D+3D w steelbooku + "Siedmiu Wspaniałych" ze zniżką, za 150 zł.

Które byś wybrał?
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Z reguły nie podoba mi się to co dają na steelbooki (w porównaniu ze zwykłymi wydaniami), a wtedy ich unikam (steele disneya są z automatu zdyskwalifikowane za te mordy na grzbiecie zamiast tytułu) , zdarzają się wyjątki - Everest, Jurassic World, ale jak mi się steel nie podoba, to zwykle go nie kupię bo był 15 zł tańszy tylko poczekam aż wydanie, które chcę, zejdzie do odpowiedniej ceny (no chyba, że z jakiegoś powodu musiałbym mieć film już/teraz/zaraz)..
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
(30-04-2017, 01:51)Grievous napisał(a): Które byś wybrał?

Ale ja się nie czepiam tej okładki i tego filmu :) Ogólnie tej mody.

Odpowiedz
Jakiej znowu mody?

Odpowiedz
Maj.
[Obrazek: dc4bfc548126608.jpg]

Wydaje mi się, że nic więcej nie dojdzie, no chyba, że ktoś mnie zaskoczy z prezentem na urodziny.
Łotr za 82,49 zł w Empiku, ale tak naprawdę wydałem zero, bo miesiąc temu dostałem w nagrodę empikową kartę o wartości 100zł i z niej poszło. JP z empik.com w promocji za 39,99 zł, reszta z karty podarunkowej + niespełna trzy dychy z portfela. 3D nie planuję, bo nawet nie mam gdzie oglądać, więc w końcu będę musiał się zebrać i opchnąć razem z Avengersami.

Odpowiedz
Ja łotra zakupiłem w steelbooku i mimo, że tak jak The Force Awekens ma inne grzbiety od reszty sagi to nie mgłem nie kupić. Cała saga musi być w metalach.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Rogue One nie jest częścią Sagi :*

Odpowiedz
Dla mnie jest:P
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
https://dvdprime.com/g2/bbs/board.php?bo_table=blu_ray&wr_id=1790004

Nie będę wrzucał własnego wydania, ale dotarło do mnie to piękne wydanie "Batman v. Superman", które można zobaczyć pod linkiem. Nie ukrywam, bardzo na zasadzie zachcianki, bo wydałem na to 270 zł, ale okazało się, że film (wbrew informacji na stronie) nie ma polskich napisów, więc sklep w ramach zadośćuczynienia odesłał mi połowę pieniędzy. Koniec końców kosztowało mnie niewiele więcej niż polski steelbook :).

Odpowiedz
Link nie działa.

Kupiłem R1 w zwykłym pudełku, bo steeli nie lubię, rzadko kiedy mi się podobają. Z tego co kojarzę w całym swoim dotychczasowym życiu kupiłem całe 2. :P

Odpowiedz
[Obrazek: 02-bvs-fullslip-jpg.279009]

Tutaj widać?

Odpowiedz
U mnie link działa.

No ładne wydanie, ale w życiu bym tyle nie dał (miło że chociaż część kasy odzyskałeś) za takie które ma tylko jeden film. Zresztą chyba stetryczałem w tych kwestiach bo już dawno mnie takie kolekcjonerki przestały jarać. No, może gdyby Powrót Batmana dostał super hiper wydanie... :)

Odpowiedz
Uznałem, że strasznie blado wyglądałby zwykły BvS przy steelbookach Batów Burtona, Digipacku z trylogią Nolana, metalboksie z Superman Anthology i bombonierką z Man of Steel :).

Odpowiedz
Burżuj :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości