Nasze kolekcje filmowe
[Obrazek: CorneliusAtRestGif.gif]

;)

Odpowiedz
Phil co to za opakowanie w ogóle jest?

Tylko klasyczne filmy mają wersję PL, prawda?

Odpowiedz
Wybacz jakość. Kartonowy boks, w którym mieszczą się cztery, dwustronne slimy. Z jednej strony okładka np. "Rise...", z drugiej "Dawn...", w środku dwie płyty i specyfikacja na wewnętrznej okładce.

Oryginalna seria ma polskie napisy i lektora. Reszta nie, ale filmu Burtona nigdzie nie dostaniesz na BD z polskimi napisami, a "Rise..." mam już po polsku. Problematyczny pozostaje tylko "Dawn...", ale w razie potrzeby po prostu dokupię :).

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Tak myślałem że zapakowali to w jakiś fikuśny sposób :)

Ja - przypomniałeś mi ttm dzisiejszym postem że wciąż nie kupiłem oryginalnej serii do czego od dawna się przymierzałem - zdecydowałem się na to wydanie: https://m.zavvi.com/blu-ray/planet-of-the-apes-evolution-collection/10565201.html

Tutaj każdy film jest w osobnym slimie co ułatwi mi pozbycie się niechcianej wersji Burtona (którą najpierw powtórzę sobie po raz pierwszy od 16 lat!) i Rise które już posiadam w wydaniu PL.

Odpowiedz
Nie widziałem filmu Burtona z 5 lat, ale zapamiętałem go jako fajną rzecz. Na pewno lepszą od "Podziemi" czy "Bitwy", więc nie ma czego się pozbywać ;).

Odpowiedz
[Obrazek: IMG_8145.jpg]
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
[Obrazek: kMIJ8TQ.jpg]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
Mam ochotę zebrać całe MCU w steelbookach i pierwsze kroki już mam za sobą

[Obrazek: 931a8faecfbec7fe696a782b98962c6e.jpg]
.

Odpowiedz
Lipiec (i maj, bo T2 kupiłem już ze dwa miechy temu, ale zapomniałem wstawić):

[Obrazek: 8c4c1f563454663.jpg]

Odpowiedz
Zdarzyło wam się kupić raz jeszcze coś co już mieliście ale sprzedaliście?

Pozbywając się jakiś tam czas temu kilku filmów bez których, jak mi się wydawało, dam radę żyć sprzedałem pakiecik Zabójczej broni (nie bijcie :( ) no i nie daję rady. Kupiłem znowu. Plus całej sytuacji jest taki, że wtedy sprzedałwm za więcej niż kupiłem, a teraz kupiłem za jeszcze mniej niż wtedy: porażające 8.99 funta XD

Odpowiedz
Cytat:Zdarzyło wam się kupić raz jeszcze coś co już mieliście ale sprzedaliście?

Thorgale. Po dziesięciu latach. Może coś z muzyki by się znalazło, z filmów nie.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
[Obrazek: YVirs1j.jpg]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
Postanowiłem zakupić trochę filmów na BD i w związku z tym szybkie pytanie, bo nie mogę się doszukać, a może akurat ktoś będzie wiedzieć: czy istnieje wydanie Króla Lwa, w którym znajdziemy oryginalną wersję filmu z 1994 roku? Bez piosenki Zazu i, w kwestii dubbingu, z pierwszym wykonaniem Circle of life, w tłumaczeniu Łobodzińskiego.

Odpowiedz
W wersji BD nie ma piosenki Zazu. Ale nie mam najmniejszego pojęcia jak ma się sprawa z dubbingiem.

Od razu też ostrzegam, że polskie wydanie jest wykastrowane z niektórych dodatków, o czym niestety dowiedziałem się post factum.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Update z ostatnich czterech miesięcy:
[Obrazek: 0a10dae65403b99dmed.jpg]
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Czerwiec, lipiec i sierpień.

Kilka nowości, parę zaległości oraz jeden upgrade.

[Obrazek: fc454d575012033.jpg]

Odpowiedz
Kładzenie obok siebie pudełka i tekturki: WHYYYYY???!!!! :)

Odpowiedz
Bo było w tekturce więc wyciągnąłem. Nie zastanawiałem się nad tym specjalnie :)

Odpowiedz
Ja zawsze zastanawiam się po cholerę kupujesz dwa wydania i dopiero po chwili mi się przypomina że to nie są dwa wydania tylko tekturkowe trolololo ;)

Odpowiedz
[Obrazek: EALXJoq.jpg]

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości