Ankieta: Co przede wszystkim powinno mie
polskie napisy
polskiego lektora
DTS
wypasione opakowanie
du
[Wyniki ankiety]

Nasze kolekcje filmowe
Są takie wyprzedaże w empikach? Rozumiem, że stacjonarnych?
The Phantom Menace - 6/10 | Attack of the Clones - 4/10 | Revenge of the Sith - 8/10 | Star Wars - 10/10 | The Empire Strikes Back - 11/10 | Return of the Jedi - 9/10
The Force Awakens - 10/10

Odpowiedz
Tak. Są -30%, -50%, -70% i -90%. Część promocji jest też dostępna internetowo.
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
Okej, dzisiaj/jutro idę polować :)
The Phantom Menace - 6/10 | Attack of the Clones - 4/10 | Revenge of the Sith - 8/10 | Star Wars - 10/10 | The Empire Strikes Back - 11/10 | Return of the Jedi - 9/10
The Force Awakens - 10/10

Odpowiedz
(28-12-2016, 10:54)Juby napisał(a): Wersję podstawową kupiłem starszemu bratu

A co z młodszym? mi też coś kupiłeś? ...., jeśli nie to Foch ;p

i jeszcze powiem tak:
"It can't be bargained with. It can't be reasoned with. It doesn't feel pity, or remorse, or fear. And it absolutely will not stop... ever, until you are dead!" - Kyle Reese

Baretto - Filmweb

Odpowiedz
Ostatnie zakupy w tym roku:

[Obrazek: rxDdPNo.jpg]

Odpowiedz
Listopad i grudzień:
[Obrazek: 2d7975w.jpg]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Dość dziwny update świąteczny - parówek nie widziałem i nie wpadłbym na pomysł by je kupić (nawet nie wiem, gdzie to na półce postawić), po obejrzeniu stwierdzam, że to film na raz (więc tym bardziej bym nie kupił), podobnie zresztą Chłopców z ferajny, no ale to nie mój prezent. Narnia dla córki (ma dwie poprzednie), też wcześniej nie widziałem, ale okazała się znaczne lepsza od dwójki, wziąłem ją z Easy Riderem którego miałem w planach w promocji w Saturnie więc wyszlo po 25 zeta za film. Creed też pod choinką, z tym, że to już z mojej listy. Do tego kilka soundtracków.

[Obrazek: a46970522477480.jpg]
[Obrazek: 74257e522477478.jpg]
[Obrazek: b1bb58524009640.jpg]
I love the smell of napalm in the morning.

Odpowiedz
[Obrazek: fdop5PF.jpg]

Duch gwałciciel w steelu;)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

http://animalattack.pl/

Odpowiedz
[Obrazek: ek6u2RQ.jpg]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
[Obrazek: a13d80526884306.jpg]

Odpowiedz
Nie miałeś Transformersów na Blu? o.O
Czy wszystkie newsy związane z DC Extended Universe muszą zapowiadać taką ch#*nię?! :(

Filmweb | KOLEKCJA BLU-RAY

Odpowiedz
Miałem 1,3 i 4. Dwójkę "oficjalnie" miałem tylko w wydaniu 2DVD kupionym zaraz po premierze w 2009 roku. Wstrzymywałem się z zakupem blu ze względu na rozszerzoną wersję IMAX na amerykańskim wydaniu, ale ostatnio stwierdziłem że w sumie mi niepotrzebna więc wziąłem w końcu wydanie PL razem z Cienką czerwoną z promo w Saturnie.

Odpowiedz
Styczeń:
[Obrazek: 1zdvifd.jpg]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
[Obrazek: d6Dspzi.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: 86a1ed51d3972449.jpg]
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Ładny ten steel Strange'a. Sporo tego widziałem w Saturnie za 120zł. To dobra cena ogólnie? Czy może da się jakoś w lepszej znaleźć na świecie?
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Cytat:To dobra cena ogólnie?

Nie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości