Ankieta: Co przede wszystkim powinno mie
polskie napisy
polskiego lektora
DTS
wypasione opakowanie
du
[Wyniki ankiety]

Nasze kolekcje filmowe
Cytat: Digibooku z trylogią Nolana,

Digibooku?
I love the smell of napalm in the morning.

FILMOŻERCY - wydania Blu-ray & DVD - promocje/dyskusje/recenzje

Odpowiedz
Digipacku. Poprawiam :)
 It's too bad she won't live! But then again, who does?

Odpowiedz
W temacie steelbooków - przedwczoraj wyrwałem w Saturnie Exodus (3xBD) za 39 zł. Jasne, film jest jaki jest, ale za drugim razem oglądało mi się to zaskakująco przyjemnie. Jednak abstrahując od jakości filmu, samo wydanie świetne. Już sam making of trwa prawie 3h i pokrywa chyba absolutnie każdy aspekt produkcji. Nieznacznie ustępuje chyba dodatkom z LoTR i Hobbitów. To oczywiście nie koniec, bo zostaje masa innych materiałów, ale jeszcze się przez nie nie przebiłem.

Odpowiedz
Czy to wydanie Obcego, które jest w kioskach/salonikach prasowych za 29 zł za BluRay to dobre wydanie? Warto je kupić?

Odpowiedz
(18-05-2017, 15:08)Sulej napisał(a): Czy to wydanie Obcego, które jest w kioskach/salonikach prasowych za 29 zł za BluRay to dobre wydanie? Warto je kupić?

Takie samo jak każde inne.

Odpowiedz
(18-05-2017, 15:08)Sulej napisał(a): Czy to wydanie Obcego, które jest w kioskach/salonikach prasowych za 29 zł za BluRay to dobre wydanie? Warto je kupić?

Jeśli masz na myśli, czy to pełne i niewybrakowane wydanie, to odpowiedź brzmi tak. Zawiera dwie wersje filmu i dodatki. Więcej tutaj:

http://forum.film.org.pl/Thread-Nasze-kolekcje-obcopredatorowe--825?page=5

Odpowiedz
Z tymi "dodatkami" to trochę poszalałeś. Dokumenty o powstawaniu filmów są w wydaniach zbiorczych. Tutaj masz tylko płytę z obiema wersjami filmu oraz komentarzami.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Miałem na myśli dodatki, które są standardowo na jednopłytowym wydaniu sklepowym. Siłą rzeczy nie wiadomo czego nie da rady upchnąć na jeden krążek, ale też mimo wszystko nie jest źle.

Odpowiedz
Wołyń i Legenda

Odpowiedz
----majowa aktualizacja---
[Obrazek: 5926b1550194645.jpg]

Rogue One i Strange wyszly mi praktycznie jako gratisy do odkurzacza w MM :P

Odpowiedz
Maj:

[Obrazek: 9d6d43550549058.jpg] 

Aliens z kolekcji pewnie wezmę na początku czerwca, więc już się nie załapie na ten miesiąc.

Odpowiedz
[Obrazek: IMG_7517.jpg]
[Obrazek: IMG_7520.jpg]

Odpowiedz
[Obrazek: 72fqdtu.jpg]

Odpowiedz
Maj. Jakoś tak mnie naszło na powtórkę przed nowymi "Transformers". 1 i 2 to upgrade, bo na DVD już miałem, ale patrzeć się na to już nie da. Trójkę kupiłem na BD już w 2011, no i wreszcie dokupiłem czwartą część :P
[Obrazek: 2427msg.png]

Odpowiedz
Transformers rozumiem bo tam jest chociaż na co popatrzeć, ale AC? SERIO? :)

Odpowiedz
AC to muszą chyba siłą dawać gratis, żeby ktoś to posiadał :-D
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Może zgarnął w jakiejś saturnowej promce "- 50% za drugi film" :D. Ceny dziarsko trzymają się na tym samym poziomie.

Odpowiedz
Miałem poczekać na jakąś większą promocję, ale właśnie zakończyłem powtórkę całej serii przed nową odsłoną ("Assassin's Creed: Origins"), więc byłem w nastroju, a jako że i tak coś zamawiałem w empiku i miałem jakiś kod zniżkowy to dorzuciłem do koszyka. No i cytując siebie:

Cytat:dla mnie, jako fana serii, było to udane filmidło. Asasyni poasasynowali, Templariusze coś pospiskowali, jest animus, są przodkowie, trochę pretensjonalnego bełkotu, nieco fanservice. Wg mnie wpisuje się to w serię, jako sympatyczny dodatek. Nic wielkiego, nic okropnego.

Chociaż powtórka na Blu była mniej udana, to dalej nie ogląda mi się tego jakoś specjalnie tragicznie. Plus skoro kupiłem i przeszedłem dwa razy taki kloc jak "Assassin's Creed: Liberation HD" to ten film to jest małe piwo przy tym ;)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości