Nasze kolekcje filmowe
Sorry, zapomniałem ci odpisać. Mam to samo wydanie, bez oddzielnych amarayów. ;)

Odpowiedz
Po 12 latach od pierwszego kupionego DVD (jednopłytowy Predator 2)...

Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Fenomenalna jest ta okładka Tańczącego z wilkami :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Wrzesień-styczeń.

[Obrazek: d4fe5b716622213.jpg]
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Styczeń:
[Obrazek: f8edf6719492333.jpg]

Odpowiedz
Aa co z Twoim steelem Thora? Nie chcesz się go czasem pozbyć? :)
.

Odpowiedz
Właśnie się pozbyłem.
Ufundował zwykłego Thora, Aliena i FF8, a i tak tanio go puściłem ze względu na stan nie-idealny. W przeciwnym wypadku pewnie i Pearl Jam by ufundował.

Odpowiedz
Szkoda że nie wiedziałem, bo poluję sam i bym kupił :) Zdradzisz za ile go puściłeś? Niektóre steele MCU osiągają naprawdę dziwne ceny.
.

Odpowiedz
Wiem, sprawdzałem eBay zanim sprzedałem, nówki w folii widywałem tam wystawione po 300-600 (chore jak dla mnie), ale mój egzemplarz nówką nie był, a do tego miał dwa drobne wgniecenia i niewielkie zadrapanie. Puściłem go za "symboliczne" 100 zł + nowe wydanie w amarayu (czyli kupującego wyniosło to 150 zeta i wycieczkę do MM). Ja bym za to tyle nie dał :P

W ogóle nie podobał mi się ten steel, a miałem go tylko dlatego, że jak kupowałem ten film to była najtańsza opcja (dałem za niego 7 dych na allegro).

Odpowiedz
Jak to jest, że wszyscy jadą po nowym Alienie, a potem co drugi kupuje go na DVD/BR?

Odpowiedz
To wciąż Alien. Seria, która ma u mnie specjalne przywileje.
Nawet ocenione na 1/10 AVP-R mam na półce, co prawda tylko DVD, którego prawdopodobnie więcej w całości nie obejrzę, ale jest.

Do niedawna podobnie było z Terminatorem, ale Genisys przegiął pałę i go nie kupiłem ani nie obejrzałem drugi raz.

Odpowiedz
To nie Alien. Na szczęście.

Odpowiedz
(18-01-2018, 13:28)Gieferg napisał(a): To wciąż Alien. Seria, która ma u mnie specjalne przywileje.
Nawet ocenione na 1/10 AVP-R mam na półce, co prawda tylko DVD, którego prawdopodobnie więcej w całości nie obejrzę, ale jest.

Do niedawna podobnie było z Terminatorem, ale Genisys przegiął pałę i go nie kupiłem ani nie obejrzałem drugi raz.

Ok, a będziesz to jeszcze kiedykolwiek oglądał? Bo ja na Covenanta zerknę jak na Polsacie będzie leciał. Może.

Odpowiedz
Oczywiście. Nawet najmarniejszy alien ma większe szanse na powtórny seans niż wszelkie oskarowe arcydzieła nie należące do interesujących mnie gatunków na pierwszy seans. Zresztą, odsyłam do tematu o filmie.

Odpowiedz
Dawno nic nie wrzucałem, więc zakupy z ostatnich miesięcy:
https://imgur.com/a/V2VKo
https://imgur.com/a/StaOx
https://imgur.com/a/EjuoD
Oprócz tego zamówione jeszcze wydanie The Thing od Arrow i koniec za zakupami, aż do premiery The Last Jedi.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
 [Obrazek: a74710787877193.jpg]

Odpowiedz
Wreszcie najlepszy horror wszech czasów w mojej kolekcji:
https://imgur.com/jBh3Bvh
Kolekcja kompletna:)
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Marzec-Kwecień:
[Obrazek: ecb9e7819657743.jpg]

Odpowiedz
Po ch... ci Wonder Woman? :)

Odpowiedz
Po 1 - Córka lubi bohaterkę i od jakiegoś czasu dopytywała kiedy będzie mogła zobaczyć film. Jak się okazuje seans z nią (właśnie napisy lecą) też był znacznie bardziej udany od poprzednich (pomimo dubbingu). Entuzjazm się udziela.

Po 2 - jednak lubię mieć kompletne serie i robię w tym względzie wyjątek tylko dla filmów wybitnie chujowych (jak Suicide Squad czy Terminator Genisys). WW to przehajpowany średniak, ale w żadnym wypadku nie gówniany film.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości