• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Neill Blomkamp
Ziew ziewający. Blomkampowi przydałby się urlop, a może i emerytura.

Odpowiedz
Bo wypracował sobie wlasny styl, z którego, jak widac, nie zamierza rezygnowac?

Odpowiedz
Styl to miał Sergio Leone.
To tutaj, to mecząca maniera :D
Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

Odpowiedz
@nawrocki

Czy widziałeś żebym wysyłał na emeryturę Manna, Finchera, Tarantino albo Camerona?

Styl to jedno, a monotematyczne NUDZIARSTWO to dwie różne rzeczy. Mam wrażenie że facet nie tyle skończył się na D9, co nawet nie zaczął. Po prostu pary starczyło mu na ten jeden film w którym zawarł wszystkie dobre pomysły jakie miał i tyle. Wyjątkowo nieciekawy przypadek.

Odpowiedz
A ja mam raczej wrażenie, ze facet odnalazł swoją niszę i konsekwentnie sie jej trzyma. Żaden to grzech, jesli czegos brakuje rezyserom wspolczesnych b-klasowych akcyjniaków (a takim kims jest dla mnie Blomkamp) to wlasnie wyrażnego podpisu, autorskiej klamry, a fetysze Blomkampa tym własnie są.

No ale mi, w przeciwieństwie do Was, każdy jego film się podobał, wiec chyba nie ma za bardzo o czym dyskutować.

Odpowiedz
Zgadzam się z nawrockim, to znaczy z Blomkampa już żadna nadzieja dla kina sci-fi, ale niech sobie kręci te strzelanki w identycznych ciuszkach, czemu nie, są całkiem przyjemne, nawet jeśli głupawe.

Odpowiedz
Był jeszcze ten krótki film z Halo - ciekaw jestem jakby to wyszło gdyby zrobili z tego pełny metraż.

What a bunch of a-holes.
---
KARTUNSY.PL - kreskówki, bajki, animacja 
W wolnych chwilach -  copywriting

Odpowiedz
http://www.denofgeek.com/uk/movies/chappie/49924/looking-back-at-chappie-with-director-neill-blomkamp

Wywiad z Blomkampem, głównie o artystycznej porażce jaką był Chappie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości