Netflix, HBO Go, Showmax i inne serwisy VOD
W Hiszpanii jest od pazdziernika ubieglego roku i w ofercie jest ok. 10% tego co jest w USA i to zmniej wiecej te same pieniadze. Poza tym katalog jest bardziej ubogi w porównaniu do UK czy Francji.

Sent from my Motorola Moto G2
"Rząd nie jest dla nas rozwiązaniem, jest dla nas problemem." Ronald Reagan

Odpowiedz
(10-01-2016, 10:12)simek napisał(a): Smartflix - wybór rzeczywiście cudowny, to byłaby najlepsza oferta VOD ever. Byłaby, gdyby były napisy, a nie ma, nie chodzi bynajmniej o polskie, tylko chociażby angielskie - mnóstwo filmów i seriali jest z Netflixa duńskiego, niemieckiego, francuskiego, a tam dają napisy tylko ichniejsze. Np. Fargo drugi sezon, nie oglądałem, to pomyślałem, że zrobię to na Netflixie, a tu dupa, bo nie ma żadnych napisów oprócz duńskich.

Ściągnij sobie wtyczkę do Chrome'a o nazwie Super Netflix i załadujesz własne napisy do czego tylko chcesz. Wcześniej tylko musisz przekonwertować je na netflixowy format (np. tutaj www.subflicks.com)
"I'm in a world of shit... yes. But I am alive. And I am not afraid"

Odpowiedz
http://antyweb.pl/chcecie-dzielic-sie-kontem-netflixa-ceo-firmy-nie-ma-z-tym-problemu/

No i gitara :)
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
http://naekranie.pl/aktualnosci/koniec-obchodzenia-blokad-regionalnych-netflix-zablokuje-dostep-769452

NARA..
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Pfff... nawet rozważałem subskrypcję (na spółkę z bratem), ale z myślą o amerykańskiej bazie, a nie jakiejś upośledzonej wersji. Kombinować jak koń pod górę, nie zamierzam, więc pozostaję przy moim aktualnym sklepiku...
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Rozumiem że nawet jak zrezygnuję z subskrypcji, zawsze będę mógł do niej w dowolnym momencie wrócić?

Odpowiedz
Subskrypcję możesz anulować i wracać do niej w dowolnym momencie (po takim powrocie pamięta nawet historię oglądanych przez Ciebie filmów). Co do wprowadzenia nowych systemów restrykcji - rozumiem działania Netfliksa wynikające z nacisków koncernów i posiadaczy licencji, ale z drugiej strony, jeśli w danej lokacji oferuje się 1/4 - czy nawet mniej - w stosunku do tego, co mają w USA, to niech (do jasnej ciasnej!), skoro nie mogą ominąć problemu licencji, zejdą z cen w tych krajach. Niech użytkownicy w Polsce płacą 1/5 abonamentu... Dziwne to cholernie, kiedy oferuje się komuś, w ramach "niby" tej samej usługi, dużo mniej za tą samą cenę. Tyle w temacie.
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Wytłumaczy mi ktoś jak Netflix zobaczy kto jedzie przez proxy? Nie jest tak, że jak jestem pod innym IP to jestem po innym IP i żeby poznać to prawdziwe, to trzeba albo mieć info od kogoś kto mi przekierował to IP, albo się sporo gimnastykować? Myślałem, że póki nie ściga mnie CIA to nikt nie wie jakie mam prawdziwe IP.

Odpowiedz
Więc żyłeś w błędzie. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Polski Netflix ma swój osobny temat więc zmieniłem nazwię tego, a skoro tak to korzystacie z jakichś innych serwisów tego typu?

Ostatnio zainteresowałem się Mubi (jest apka na PS4) - serwis atrakcyjny cenowo (19,99 zł miesięcznie lub 149,99 za cały rok, czyli 12,50 zł / miesiąc i tę drugą opcję wykupiłem) i z ciekawą ofertą trochę bardziej ambitnego, często mniej znanego kina, z jednym haczykiem: zawsze jest tu dostępnych tylko 30 filmów, przy czym codziennie jeden znika a inny się pojawia, czyli każdy dodany film jest do obejrzenia w ciągu 30 dni.

Jeśli ktoś koniecznie potrzebuje polskich napisów to niestety filmy takie są tu w duuużej mniejszości, ale są, np. w tym momencie 7 tytułów ma napisy PL. Plus rewelacyjna jakość obrazu, taka sama jak na Netfliksie o ile nawet nie lepsza.

Czasami zdarza mi się też rzucić okiem na Player.pl, ale TVN oferuje KOSZMARNĄ jakość obrazu - przepalone biele i scrushowane czernie, do tego potworna pikseloza.

Odpowiedz
Mubi wykupiłem na miesiąc, żeby obejrzeć Junun P.T Andersona i wybór filmów to był dla mnie jakiś kosmos, jakkolwiek kojarzyłem może co dziesiąty, nie skusiłem się na obejrzenie żadnego - ta lista dała mi do zrozumienia, że zupełnie nie znam światowego kina ;) a w ciemno oglądać nie lubię.

Odpowiedz
Ja dzisiaj zaliczyłem słynną "Siódmą pieczęć" Bergmana, i już zacieram rączki na "Mojego sąsiada Totoro" :)

Odpowiedz
Właśnie zerknąłem co tam obecnie na Mubi jest dostępne i jest o niebo lepiej niż w październiku.

Odpowiedz
Mierzwiaka chyba kosmici porwali i w zamian przesłali jakiego fana europejskiego pierdololo;)

MUBI to świetna sprawa, jakiś czas temu obejrzałem tam kilka filmów. Zamierzam kupić abonament, ale w tej chwili mało mam czasu na oglądanie, a mnóstwo innych możliwości wykupionych i nie ma sensu kupować nic nowego. Nie ma sensu też ukrywać, że czekam aż normą będą polskie napisy, a zaczynają się pojawiać. Podobnie na Netflixie.

Simek, tam po prostu zasadą jest promocja mniej znanego kina. Czasem dają coś bardziej znanego jak "Siódma pieczęć", ale ten film już przecież niemal każdy widział. Teraz widzę, że dorzucili "Dzisiejsze czasy" Chaplina, "Pancernik Potiomkin" i "Metropolis". Koniecznie!:) Na pewno warto też oglądać filmy Agnes Vardy i Resnaisa. Ciekawsze są zazwyczaj niedostępne nigdzie indziej rarytasy i na takie filmy czeka większość użytkowników. Nie zawsze są to bardzo dobre pozycje, ale za 20 zeta na pewno warto.

Odpowiedz
(01-03-2016, 11:48)krysiron napisał(a): Nie ma sensu też ukrywać, że czekam aż normą będą polskie napisy, a zaczynają się pojawiać. Podobnie na Netflixie.

A do biblioteki z filmami Netflix już pododawał napisy? Bo na razie zrezygnowałem, ale jeśli sporo po aktualizowali to bym w sumie wrócił do subskrypcji.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Głównie do filmów animowanych i seriali, tu masz aktualizowaną na bieżąco listę:

http://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-wszystkich-dostepnych-tytulow/?l=pl

Odpowiedz
R.I.P. Smartflix. 2016 - 2016 :(
"...matka rodzi człowieka, matka go karmi. Potem karmi go ziemia i ziemia go przenika, za każdym razem zostawiając szczyptę pyłu, aż w końcu człowiek nie jest już dzieckiem matki, lecz ziemi."

R.S. Bakker - "Mrok, który nas poprzedza"

https://thetwilightarea.wordpress.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"

Odpowiedz
Nie wiem czy śledzicie newsy, ale ostatnio masa filmów dostała lektory i dubbingi, plus powoli pojawiają się polskie napisy, min. Dwie Wieże, V jak Vendetta czy serial Making the Murderer. No i drugi sezon Daredevila zadebiutował od razu z napisami i lektorem, super.

Odpowiedz
Netflix zapowiedział, że "wszystkie nowe swoje produkcje będzie nam oferował w polskiej wersji językowej, przynajmniej z polskimi napisami". Więcej tutaj
http://www.nflix.pl

Odpowiedz
Postanowiłem sobie nadrobić trochę polskich klasyków, zastanowiłem się jak to zrobić i możliwości, żeby oglądać te filmy w przyzwoitej jakości (czyli po rekonstrukcji cyfrowej, bo na YT to znajdziemy właściwie wszystko, ale w gównianej jakości) są dwie, no, dwie i pół: VOD.pl, piracenie ripów HDTV, a to pół opcji to kupno na DVD/BD, ale wydali tego tyle co kot napłakał, więc dużo nie pooglądamy.
VOD.pl to całkiem przyzwoity serwis, ja wziąłem miesiąc próbny za darmo, potem 2 dychy, a wybór polskości naprawdę całkiem niezły, dla kilkunastu tytułów jest to jedyne miejsce gdzie można zobaczyć zrekonstruowane wersje. Polecam blog na którym znajdziemy aktualizowaną listę wszystkich zrekonstruowanych polskich filmów ze wskazaniem miejsc gdzie je można zobaczyć: http://rekonstrukcje.blog.pl/2014/02/06/lista-filmow-po-rekonstrukcji/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości