Netflix, HBO Go, Showmax i inne serwisy VOD
Korzysta ktoś z free flix? Działa to?

Odpowiedz
Od dwóch tygodni wypróbowuje Netflixa i już teraz jestem pewny tak na 90%, że nie przedłużę subskrypcji, bo zwyczajnie polska wersja serwisu nie zasługuje, żeby za nią płacić. Bardzo ubogi katalog, przynajmniej dla kogoś, kto filmy już jakiś czas ogląda, seriale, jak juz jakieś są, to przeważnie b-klasowy szrot i odrzuty z ramówek, albo takie, które siłą rzeczy już oglądałem (a i to wcale nie te topowe). Oryginalne produkcje to już w ogóle śmiech na sali - indie dramaciki, komedie z Sandlerem i nieudane dramaty. Nawet jeśli miałbym brać tylko podstawowy pakiet za 3 dyszki, to i tak się to mocno nie opłaca. Odradzam, jeśli ktoś się zastanawia. Jedyne plusy to dość wygodny layout i player, przystosowany do binge-watching'u. Dajcie znać, jak już ogarną katalog, i będzie w nim coś więcej, niż filmy z TOP 500 filmwebu. Czyli pewnie nigdy.

Odpowiedz
Mam subskrypcję od samego początku i cały czas mam co oglądać :) Mało tego, moja lista pozycji do obejrzenia wcale nie maleje.

Odpowiedz
No to się ciesz. :) Ja wczoraj z dziewczyną ponad godzinę grzebałem w katalogu, w dosłownie każdej kategorii i mogłem rozdzielić pojawiające się w nim tytuły w 80% przypadkach na "widziałem", w 15% na "przecież to gniot, szkoda czasu", i 5% na "pierwsze słyszę, reżyser chyba dopłacał, żeby to się tutaj znalazło". Jedyną wartą uwagi produkcją, którą obejrzałem na Netflixie było "Trzynaście powodów" no i powtórzyłem sobie "Collateral" Manna, bo akurat nie mam na półce i wg mnie głównie do tego nadaje się w tej chwili Netflix - do powtórek filmów, które (prawie) każdy już widział. Chociaż zakładam, że jak ktoś filmy ogląda od święta, to znakomicie spełnia swoją rolę domowej wypożyczalni.

Nie wiem, może jestem wybredny, albo widziałem już tych filmów za dużo. :D

Odpowiedz
Ja podpisuję się pod słowami Mierzwiaka.
Jeżeli chodzi o filmy (ale te wyprodukowane przez Netflixa bywają naprawdę spoko), to może faktycznie nie ma rewelacji, jeżeli ktoś jest na bieżąco z nowościami, ale seriali jest od groma i ciągle dochodzą nowe. Teraz zacząłem np. Bloodline i chyba będę zadowolony :)

Odpowiedz
Ja za to jestem w Team Nawrocki. Miałe Netflixa przez 3 miesiące. Zrezygnowałem. Kupiłem za 18 zł kabel dzięki któremu mogę podpiąć laptopa do hdmi i korzystam z innych źródeł. Rozważam co najwyżej wykupienie Shomaxu, ale nie wiem czy mają aplikację na PS3. Mają?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Showmax niech się pocałuje ze swoim 720p :P

Odpowiedz
Połowa ceny netflixa i większa baza. Przeżyje :*

Odpowiedz
Znajomi mnie ostatnio ciągle namawiają, ale nie chcę Netflixa bo wtedy będę musiał oglądać z żoną te wszystkie seriale, które mam w dupie, a tak to zawsze się jakoś wywinę, że nie ma skąd wziąć itp. :P

Cytat: Kupiłem za 18 zł kabel dzięki któremu mogę podpiąć laptopa do hdmi

jakaś przejściówka? Chciałem właśnie sprawdzić jak podłączyć starego lapka, ale nie ma wyjścia HDMI.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
HDMI - Firewire, bo mam 5 letniego maca już

Odpowiedz
Właśnie wykupiłem pakiet i jestem zadowolony. Jasne, nie jest to baza wszystkiego na świecie, ale jest mnóstwo rzeczy, które dodałem do listy do obejrzenia. No i Corn, poza III, V, Into Darkness i Beyond tam są wszystkie filmy i seriale z Treka. Powinieneś być zachwycony :).

Odpowiedz
Treki oglądam odświętnie. Co za dużo to nie zdrowo. Poza tym filmy z serii, które mi się podobały już dawno mam na dvd :P

Odpowiedz
Miałem na próbę jak wyszło Stranger Things, teraz wziąłem w 4 osoby, czyli wychodzi 13 zł miesięcznie :)
nie żałuję. Biblioteka stale się powiększa, jakoś świetna, za 13 zł to jak za darmo.
Avengers: Infinity War - 10/10  <3

Odpowiedz
Też płacę 13 zł :).

Za to wczoraj niemiła niespodzianka - "Raport mniejszości" mi się ciął na konsoli. Nie wiem, o co chodzi - wina konkretnego filmu, Netflixa, internetu, konsoli? Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło, a od miesiąca korzystam dość regularnie.

Odpowiedz
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/showmax-za-darmo-dla-abonentow-play-pirat-to-po-prostu-zle-obsluzony-klient

Jeśli macie telefon w Playu, to sieć przygotowała promocję - roczny dostęp do ShowMax. Wziąłem (bo czemu nie?) i pierwsze przemyślenia - baza może i jest większa (nie wiem), ale dużo mniej atrakcyjna od tej Netfliksa + dodawanie filmów/seriali do ulubionych na przeglądarce to katorga. Ale jest serialowe "Fargo" (kinowe zresztą też), "Deadwood", "Ucho Prezesa" i kilka filmów, których brakuje u konkurencji, więc chętnie przez ten rok poużywam.

Jest aplikacja na PS3?

Odpowiedz
ShowMax, serio? :/

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Do Sucharów z tym :P

Odpowiedz
To jakiś wyjątek czy ogólnie śmieszkują w opisach na tym showmaxie?
.

Odpowiedz
opis Star Trek Into Darkness napisał(a):Film obok którego żaden fan science fiction nie może przejść obojętnie. Kosmici agresywni jak tłum pseudokibiców i pojedynki statków kosmicznych, o których śnią naukowcy z NASA. Benedict Cumberbatch w tym filmie udowadnia, że do roli czarnych charakterów pasuje równie dobrze – jak popcorn do seansu w kinie.

Ale większość jest chyba normalne. Tak czy siak - żenada.
ShowMax NIE MA aplikacji na PS3. Wstydziliby się od ludzi pieniądze brać za tę swoją działalność :).

Odpowiedz
Nie rozumiem przede wszystkim jak płatny serwis atreamingowy w 2017 roku może oferować (show)max 720p. To ich u mnie dyskwalifikuje do tego stopnia, że nawet z darmowego okresu próbnego nie skorzystałem. Denna kampania reklamowa też nie pomogła :P

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości