Netflix, HBO Go, Showmax i inne serwisy VOD
Tak brzmi oficjalna informacja:

Cytat:Nasze umowy z Walt Disney Company POZA Stanami Zjednoczonymi pozostają bez zmian – komunikat Disneya nie wpływa w żadnym stopniu na dostęp do filmów Disneya w innych krajach, które objęte są oddzielnym umowami.
Oświadczenie Disneya dotyczy wyłącznie rynku amerykańskiego i tylko filmów kinowych. Użytkownicy Netfliksa w USA będą mieli dostęp do filmów Disneya na platformie do końca 2019 roku, wliczając w to wszystkie nowe filmy pokazywane w kinach w roku 2018. W dalszym ciągu współpracujemy z firmą Walt Disney Company na wielu frontach, a nasza relacja z Marvel TV nie ulega zmianie.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
http://www.slashfilm.com/netflix-penis-drawing/

beka xd

You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
HBO Go wreszcie na ps4!

Odpowiedz
Kupiłem Nesquika (tzn. nie całą firmę, tylko abonament) i jestem rozczarowany bo nie ma Króla Lwa :(

Odpowiedz
Niezły pogrom:

https://upflix.pl/aktualnosci/zobacz/1326/Kolejne+144+filmy+oznaczone+do+usuni%C4%99cia+z+oferty+Netflix+Polska

Odpowiedz
Kończy się licencja to usuwają. Za tydzień pewnie wszystko wróci.

Odpowiedz
Ciekawostka:

W zeszłym roku na festiwalu Sundance Amazon kupił prawa do dystrybucji pięciu filmów, a Netflix dziesięciu.

W tym roku nic nie kupili.

https://www.hollywoodreporter.com/news/netflix-amazon-look-past-sundance-own-blockbusters-1080368

Odpowiedz
Ja nie odnawiam subskrypcji, praktycznie nie korzystam. Ogólnie mało co teraz oglądam, a na Nesquickise nie ma zbyt wiele produkcji, które by mnie interesowały

Odpowiedz
Ja na liście do obejrzenia w tym momencie mam ponad 70 pozycji. Podziwiam jak ktoś mówi że na Netfliksie nie ma co oglądać.

Odpowiedz
Mierzwiak, bo ja, ty i jeszcze połowa forum lubi oglądać filmy w ogóle, interesuje się kinem i chce być na bieżąco ze wszystkim co ważne i ciekawe, ale są też tacy jak Kluski czy Gieferg, którzy mimo tego że oglądają dużo, to o ile dobrze rozumiem, to wcale nie interesuje ich kino jako całość, więc mają gdzieś setki, być może genialnych filmów - lubią na przykład tylko kryminały, westerny i fantasy, a cała reszta nie interesuje. Ja jak najbardziej potrafię zrozumieć takie podejście.

Odpowiedz
Dostałem w Play darmowy, roczny dostęp do Showmax.

To co na pierwszy ogień polecacie, serial Botoks? :)

Odpowiedz
Tyle wygrać...

Odpowiedz
Cytat:To co na pierwszy ogień polecacie, serial Botoks? :)
W sumie, przeczytałbym chętnie Twoją recenzję :D

@simek
Cytat:Mierzwiak, bo ja, ty i jeszcze połowa forum lubi oglądać filmy w ogóle, interesuje się kinem i chce być na bieżąco ze wszystkim co ważne i ciekawe, ale są też tacy (...) którzy mimo tego że oglądają dużo, to o ile dobrze rozumiem, to wcale nie interesuje ich kino jako całość, więc mają gdzieś setki, być może genialnych filmów (...) .
No tacy para-kinomani też się trafiają :D
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Moja opinia o filmie Botoks jest w stosownym temacie, serialu nie tykam bo nie widzę ku temu powodu.

Odpowiedz
Facet to prawdziwa legenda, ciekawy "transfer" Netfliksa ;)

http://www.comingsoon.net/movies/news/920151-disney-animator-glen-keane-to-direct-netflixs-over-the-moon

Odpowiedz
http://deadline.com/2018/02/disney-streaming-service-launch-slate-star-wars-marvel-1202281846/

Nowe informacje. Najważniejsze:
- brak filmów i seriali z R
- one trafiają na Hulu
- początkowo 4-5 filmów oryginalnych
- 5 seriali (budżet 25-35 mln dolarów za 10 odc, te ambitniejsze mogą mieć nawet 100 mln)
- premiera jesienią 2019
- na razie dostęp tylko w USA
- nie wiadomo co z produkcjami Foxa
- nie znana też cena, rok temu Igner mówił, ze nie przekroczy 11 dolców

Odpowiedz
(31-01-2018, 19:37)simek napisał(a): Mierzwiak,  bo ja,  ty i jeszcze połowa forum lubi oglądać filmy w ogóle,  interesuje się kinem i chce być na bieżąco ze wszystkim co ważne i ciekawe, ale są też tacy jak Kluski czy Gieferg,  którzy mimo tego że oglądają dużo,  to o ile dobrze rozumiem, to wcale nie interesuje ich kino jako całość, więc mają gdzieś setki,  być może genialnych filmów -  lubią na przykład tylko kryminały, westerny i fantasy,  a cała reszta nie interesuje.
Dokładnie. Tylko określone gatunki i filmy o tematyce, która interesuje mnie także pozafilmowo + te do których mam sentyment z dawnych czasów, gdy się oglądało wszystko bo nie było nic ciekawszego do roboty. Inne mogę obejrzeć, jak żona poprosi. Dostęp do Netflixa teoretycznie mam, ale nie oglądam bo mi się nie chce (wolę z córką w planszówki pograć :P). Na liście do obejrzenia w tym roku mam poniżej 10 premier kinowych. Pewnie obejrzę kilka więcej, ale nie będą to planowane seanse tylko raczej pod wpływem impulsu.

Choć na upartego w sumie mógłbym sięgnąć po ten ich serial z Momoą.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Cytat:- brak filmów i seriali z R
- one trafiają na Hulu

Zajebisty sposób aby podciąć sobie skrzydła lub wyłudzić podwójnie kasę. Nie wiem jeszcze które.

Cytat:- na razie dostęp tylko w USA

Hello torrent my old friend...

Ciekawe czy międzynarodowo ich content będzie w dystrybucji przez Netflixa? Albo, tak jak zwykle, oleją resztę świata.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Mute już dostępe na Netflixie.

Odpowiedz
I po pierwszych recenzjach zapowiada się na kolejną wtopę Netflixa :/

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości