Netflix, HBO Go, Showmax i inne serwisy VOD
Utworzyłem nowe konto HBO Go bo umknęło mi że w PLAY mam to za 25 zł / m-c, też z pierwszym miesiącem gratis :)

PS. Aplikacja na PS4 tak samo zbugowana i dodatkowo wolniejsza niż na telewizorze!

Odpowiedz
No to nie wiem :o U mnie wszystko ładnie śmiga. Pamiętam, że jak przeniosłem się z apki telewizyjnej na tę z PS4 byłem bardzo zadowolony.
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Ja od kilku dni katuję HBO GO na konsoli i nie mam żadnych problemów. No, dobra, tylko "Moja lista" jest zbugowana, ale to pryszcz.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
U mnie apka i na TV i na konsoli wariuje gdy przeglądam np. kategorię filmy obyczajowe. W pewnym momencie nie da się już przewijać w dół mimo że jest tam jeszcze masa tytułów. Wejście w jakąś pozycję a następnie cofnięcie się owocuje z kolei zniknięciem wszystkich miniatur. Pojawiają się z powrotem wraz z przewijaniem, ale np. ta zaznaczona zawsze jest niewidoczna.

Totalna padaka, gdyby nie apka na telefonie chyba nigdy nie stworzyłbym sobie listy do obejrzenia.

Odpowiedz
Potwierdzam ten problem na PS4 pro. U mnie dzieje się dokładnie to samo przy przeglądaniu list gatunkowych.
srebrnik, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Nov 2014.

Odpowiedz
Ja z kolei nie mogę dobrać się do apki na telefon, bo HBO GO w Anglii jest zakazane. Udało mi się założyć konto na kompie tylko dzięki magii VPN. Konsola po weryfikacji problemów nie sprawia, ale wersji na telefon nie pokazuje mi nawet w sklepie Google. Jak wchodzę po linku to jest tylko informacja, że w moim kraju zawartość jest zablokowana.

EDIT:

Dobra, udało się. Wystarczy ręcznie pobrać plik APK i zainstalować w telefonie. Angole i ich zabezpieczenia :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Natomiast duży minus dla Go za brak opcji pobrania.

Odpowiedz
A propos tych zabezpieczeń regionalnych to słyszeliście że podobno od jutra wchodzi to unijne prawo zakazujące dostawcom treści blokować dostęp użytkownikom gdy są w innym kraju? Teoretycznie Netflix wykupiony polską kartą kredytową powinien działać identycznie nawet gdy zalogujesz się z innego kraju.
Bardzo jestem ciekawy czy ktoś się w ogóle tym przejmuje i serio wszystkie Netflixy, Spotify, HBO GO się na to przygotowały, czy na początku nic się nie zmieni i dopiero po groźbach kar się nad tym zastanowią.

Odpowiedz
Regulacje to jedno, ale obstawiam że firmy mają jeszcze X czasu na dostosowanie platformy do świeżo przyjętej regulacji unijnej, więc może to jeszcze chwilę potrwać.

I jeszcze odnośnie HBO Go - na telewizorach LG apka, jest ale w starej wersji. Da się tylko oglądać jeżeli ma się jednocześnie umowę z jakimś operatorem. Mają zrobić aktualizację, ale nie wiadomo kiedy ;)

Odpowiedz
Zagubieni w kosmosie - kolejna nieoglądalna produkcja Netflixa.

Odpowiedz
https://movieweb.com/netflix-movie-theaters-buy-own/

To byłoby coś :D
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
To jest tak sensowne i oczywiste rozwiązanie, że aż dziwi mnie to, że nie zrobili tego do tej pory.
No chyba, że faktycznie koszta są zaporowe.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości