Netflix, HBO Go, Showmax i inne serwisy VOD
Ciekawostka jest taka, że na starej apce i starej wersji strony HBO Go nie bylo tej ramki w napisach. I faktycznie - obecnie jest ona dosyć irytująca ;/
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Dopiero teraz doczytałem o tym obramowaniu napisów.

Na czym oglądacie? U mnie i na TV i na telefonie (screen poniżej) napisy wyglądają tak:

[Obrazek: fWHMwby.png]

Odpowiedz
Seriale to na laptopie. Musiałbym w sumie sprawdzić na apce HBO Go na PS4, bo szczerze powiedziawszy od kiedy zobaczyłem tę ramkę na ekranie na laptopie to uznałem, że tak już musi być i pewnie na tv będzie to samo.

[Obrazek: 0unGwA5.jpg]
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
U mnie na Windows 8 przez Chrome jest ramka :(
Jakość obrazu też nie powala. Mam obecnie słaby internet, więc nie mogę obiektywnie narzekać, ale jakoś Netflix potrafi ładnie śmigać. Na HBO nie ma żadnych magicznych przycisków do wymuszenia zmiany jakości?

Odpowiedz
HBO Go ma kiepską jakość, gorszy jest tylko Showmax.

Odpowiedz
O, Latający Cyrk od dziś na Netlfixie. Na razie pierwszy sezon. 

Odpowiedz
Beksiński czy Gałązka-Salamon?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Chyba nie skorzystali z żadnego z tych tłumaczeń, bo jako autor napisów na końcu odcinka widnieje jakiś Marcin Łakomy.

Odpowiedz
HBO GO używam dopiero od trzech miesięcy ale wkurza mnie, że często działa do dupy i wiesza się. Netflix śmiga, YT śmiga więc to nie jest problem netu. No i UI to jakaś komedia, szczególnie jak człowiek jest przyzwyczajony to Netflixa.

Odpowiedz
I tak najsłabszy od względem odczuć z użytkowania jest Amazon Prime - przynajmniej w wersji przeznaczonej na PlayStation. Na komputerze daje rade
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
HBO GO działa po prostu chujowo, zapłaciłem im za jeden miesiąc, ale już zrezygnowałem, chociaż do oglądania mam jeszcze mnóstwo. Jak się ogarną z jakością i napisami to chętnie wrócę, póki co lecę piracić i ściągam ich produkcje w uczciwym 1080p z ładnymi napisami.

Odpowiedz
Ha, ha, niezły fejk:

https://naekranie.pl/aktualnosci/nie-wolno-na-siebie-patrzec-dluzej-niz-5-sekund-zasady-netflixa-przeciw-molestowaniu-3262711

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości