Netflix i inne serwisy VOD
Huh. Właśnie odnowiłem sobie subskrypcję ze względu na "Defenders" (+ kilka zaległości), a tu ku mojemu zaskoczeniu dostałem darmowy miesiąc. Nie za bardzo ogarniam czy to jakaś promocja czy błąd, ale daję znać, może ktoś też skorzysta.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Wyskoczyło ci jakieś info, czy po prostu kasy nie wzięli?
Ja właśnie się zalogowałem na stare konto i dostaję normalny komunikat "Z naszych danych wynika, że masz już wykorzystany bezpłatny okres próbny. Bezpłatny okres próbny jest dostępny tylko dla nowych klientów."

Odpowiedz
Przy okazji - jak serial ma premierę powiedzmy dzisiaj, to o której można się go spodziewać na Netflix Polska?
I don't understand this situation at all.

Odpowiedz
Z tego co wiem to np. dotychczasowe Marvele od Netflixa były dostępne od północy dnia premiery. Więc Defenders powinno być o 24, a na pewno w nocy raczej będzie.

Odpowiedz
(17-08-2017, 01:39)Grievous napisał(a): Huh. Właśnie odnowiłem sobie subskrypcję ze względu na "Defenders" (+ kilka zaległości), a tu ku mojemu zaskoczeniu dostałem darmowy miesiąc. Nie za bardzo ogarniam czy to jakaś promocja czy błąd, ale daję znać, może ktoś też skorzysta.

Mialem podobną sytuację w czerwcu :) po 2 albo 3 miesiącach wróciłem do subskrypcji i spotkała mnie podobna niespodzianka. Jako przykładny polak-cebulak nie drążyłem tematu tylko korzystałem i oglądałem :)
Wikingowie całościowo są serialem lepszym od Gry o tron. 

Odpowiedz
(17-08-2017, 07:28)simek napisał(a): Wyskoczyło ci jakieś info, czy po prostu kasy nie wzięli?
Ja właśnie się zalogowałem na stare konto i dostaję normalny komunikat "Z naszych danych wynika, że masz już wykorzystany bezpłatny okres próbny. Bezpłatny okres próbny jest dostępny tylko dla nowych klientów."

Klikałem to co zwykle przy odnawianiu i gdzieś tam pod drodze (chyba na końcu?) wyskoczyło mi info że rozpocząłem darmowy miesięczny trial :) Sprawdziłem na koncie, kasy nie pobrali, w e-mailu także jest napisane że wybraną ofertą jest "free trial", a kasa zostanie pobrana przy przedłużaniu na kolejny miesiąc.

Ostatni raz subskrybowałem w okolicach premiery "Iron Fist", więc może to jakiś prezent powitalny?

Odpowiedz
Amazon, Apple i Comcast planują serwis, w którym za 30$ będzie można - jednorazowo oczywiście - oglądać nowości kinowe już 30-45 dni po premierze kinowej.

http://www.hollywoodreporter.com/news/hollywood-studios-could-launch-30-movie-rental-service-early-next-year-1031110

Oookeeeej? Nie wiem dla kogo miałaby to być oferta. Jeśli widziałeś film w kinie, to poczekasz na Blu-ray który możesz oglądać do upadłego. Jeśli ominąłeś kino (ludzie, smród żarcia itd.) to raczej i tak zaczekasz, bo nie będziesz płacić kilkukrotności ceny biletu za film który może być słaby.

Na Screen Junkies przebąkiwali coś o początku upadku kin, nie wiem na jakiej podstawie ale niech im będzie :)
TRIGGER WARNING:
Moje posty zawierają opinie

Odpowiedz
Super. Filmy będą się szybciej pojawiały w sklepiku :)

Odpowiedz
No, chyba właśnie na takiej że szybko będą się pojawiały bardzo dobre kopie :)

Najnowszy blockbuster nagrany iPhonem na statywie postawionym przed OLEDem będzie wyglądać milion razy lepiej niż typowa kinowa kiblówa. Oni chyba tego w ogóle nie przemyśleli :)
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Czytam o takich planach już od kilku lat, zmieniają się tylko potencjalne ceny i ilości dni od kinowej premiery, a nic nie doszło jeszcze do skutku. A co do nagrywania, to przecież z tego co kojarzę, to z każdego istniejącego VOD da się systemowo przechwycić obraz, nic nie trzeba nagrywać kamerką, nie wiem czy w ogóle jest możliwa blokada przechwycenia obrazu jeśli chodzi o PC, bo gdyby aplikacja była tylko na TV to pewnie większe szanse.

Odpowiedz
W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja, że Marvele i Disneye znikną z oferty Netfliksa. Tylko w USA, w Polsce pozostaje to bez zmian. Oficjalna informacja z biura prasowego Netfliksa.

Odpowiedz
A jak to się będzie miało do netfliksowych seriali MCU?
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
To produkcje Netfliksa więc zostają na Netfliksie :)

Co do tego co pisze Pelivaron, to nie byłbym taki pewny nawet jeśli to oficjalna informacja. Na początek serwis Disneya startuje w USA i to tam filmy Disneya znikną z katalogu, natomiast z czasem serwis zostanie uruchomiony w kolejnych krajach i jakoś nie wyobrażam sobie żeby wystartował też w Polsce a mimo to dalej te filmy dostępne byłyby na Netfliksie.
TRIGGER WARNING:

Odpowiedz
Tak brzmi oficjalna informacja:

Cytat:Nasze umowy z Walt Disney Company POZA Stanami Zjednoczonymi pozostają bez zmian – komunikat Disneya nie wpływa w żadnym stopniu na dostęp do filmów Disneya w innych krajach, które objęte są oddzielnym umowami.
Oświadczenie Disneya dotyczy wyłącznie rynku amerykańskiego i tylko filmów kinowych. Użytkownicy Netfliksa w USA będą mieli dostęp do filmów Disneya na platformie do końca 2019 roku, wliczając w to wszystkie nowe filmy pokazywane w kinach w roku 2018. W dalszym ciągu współpracujemy z firmą Walt Disney Company na wielu frontach, a nasza relacja z Marvel TV nie ulega zmianie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości