New Mutants (2018) reż. Josh Boone
Cytat: to gdy McAvoy zagra ultra-perfekcyjnie w kolejnej, gównianej wersji Dark Phoenix, tym trudniej będzie Ci przeboleć, że takie coś powstało, a on zgodził się w tym zagrać.

No niestety. Lepiej żeby nie zagrał Uśmiech
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Zombie, z tym anulowaniem to był żart.

Odpowiedz
A to "New Mutants" nie miało być w pewnym sensie seaquelem Logana i olać wszystko inne?
Zaznaczam, że X-verse średnio znam i lubie a Logana jeszcze nie widziałem.

Odpowiedz
Rosario Dawson blisko roli w New Mutants. Wychodzi na to, że mniejsze nazwiska nie mają w kontraktach nakazu wierności MCU. Zwłaszcza, że Rosario spędzi tam zapewne więcej czasu niż Josh Brolin.
http://variety.com/2017/film/news/rosario-dawson-x-men-spinoff-new-mutants-1202444339/

Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/x-men/new-mutants-details-revealed-will-be-a-horror-movie-with-no-superhero-costumes-a151392

Ooo, to byłoby coś fajnego i świeżego, ale pewnie pizda z tego wyjdzie :/
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Będą bez kostiumów czyli nago? Oczko

Odpowiedz
Zdjęcia oficjalnie zakończone. Premiera przypominam 13 kwietnia. Jestem ciekaw kiedy dostarcza nam pierwszy trailer, obstawiam listopad-grudzień.

Czekam na potwierdzenie kategorii wiekowej i słóe Boona odnośnie formy całego filmu, bo mam wątpliwości czy jego zapewnienia (i inne doniesienia) ostatecznie się sprawdzą.
Nadal jest to jednak trzeci najbardziej oczekiwany przeze mnie film superhero 2018.

Odpowiedz
Nie wiem czego oczekujesz. Już dawno temu powiedziano, że film będzie w kategorii PG-13.
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Źródło?
Nie kojarzę absolutnie nic o kategorii a dotychczasowe wypowiedzi sugerowały Rke, jedynie DP i Deadpool maja potwierdzone.

Odpowiedz
Dotychczasowe wypowiedzi mówiły, że to będzie horror - swoją drogą, to właśnie przy okazji tych newsów padały stwierdzenia, że celują w PG-13.

Coś w tym dziwnego? W życiu nie oglądałeś PG-13Horrorów, które bardziej operują klimatem, niż krwistą rzezią?

Inspiracje Kingiem / Inspiracje Hughesem / młodociana obsada / główni bohaterowi to mutanci z $upermocami / zło przedstawione w formie demonicznego niedźwiedzia/

Proszę Cię, przecież tutaj niema niczego co by wymagało Rki. To niemalże kopia "Stranger Things" z nieco starszymi bohaterami + każdy z nich ma możliwości 11 Uśmiech
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Jutro ma się pojawić pierwszy teaser Uśmiech
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz
Cóż, muszę przyznać, że takiego kierunku tego projektu to się nie spodziewałem.

Odpowiedz
Horror w uniwersum X-Men? Miałem ten film całkowicie w d. ale teraz jestem zainteresowany. Zawsze coś nowego.

Odpowiedz
Może wyjść kiepski horror nr 3225254, ale Fox najpierw Deadpoolem, potem Loganem, a teraz New Mutans pokazuje, że zwyczajnie można próbować i szukać nowych kierunków. Tym bardziej dziwi mnie czwarta (siódma) część X-Men ze scenarzystą na stołku reżysera.

Odpowiedz
Horrorowe wstawki wyglądają jak dodane na siłę i totalnie tu nie pasują, no ale i tak wygląda to na ciekawe, totalnie inne od dotychczasowych podejście do tematu.

Mniej jump scare'ów, więcej dramatu poproszę.

Odpowiedz
Horror w uniwersum X-Men? Nie byłem za bardzo zainteresowany ale teraz...

Odpowiedz
Ten zwiastun zapowiada na ten moment sztampowy horror dla nastolatków lub totalną bekę w internacie dla młodych mutantów. Bo przecież jakieś mordy wychodzące ze ścian, płonący ludzie w pralkach czy postaci w śmiesznych maskach to mogą być zwykłe mutancko/studenckie żarty. Oczko
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Gdyby się okazało, że horrorowy ton tego trailera to zmyłka i trollowanie fanów, może bym jeszcze obejrzał Uśmiech Ale jakoś na to nie liczę.

Odpowiedz
Kiedy w ogóle toczy się akcja tego filmu? Może to wszystko to wizje tworzone przez Jasona, syna Strykera którego tatuś umieścił w ośrodku by go wyleczyć Uśmiech

Odpowiedz
Horror w świecie X-Men to intrygujący pomysł, ale to wygląda po prostu źle i tanio. Miałem gdzieś ten film, ale teraz jestem nastawiony raczej negatywnie.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon