New Mutants (2018) reż. Josh Boone
Dla mnie jest jakaś nuta absurdu w myśli o horrorze w świecie kinowych X-menów. Przecież większość z mutantów sama w sobie jest postacią z horroru.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Zwiastun wygląda jak zwykła zajawka kolejnego horroru-straszaka, który mogą wcisnąć do "Maratonu Grozy". W dodatku gdybym nie wiedział, czego jest to zwiastun to myślałbym, że jest to kolejny serial.

Odpowiedz
Wygląda na generyczny horror dla nastolatków. Dlatego jeśli obejrzę ten film to tylko dlatego, że to X-Meni oraz że występuje tu nieprzeciętnie utalentowana Anya Taylor Joy
http://www.filmweb.pl/user/DeenWelt
Najlepszy film 2017: A Ghost Story
Najlepszy film 2016: Zwierzęta Nocy
Najlepszy film 2015: Lobster

Odpowiedz
Po BR i Dunkierce nie skreśle żadnego filmu z powodu słabego trailera.
Nadal jestem bardzo ciekaw projektu.

Odpowiedz
Gorsze od ostatniego paździerza Singera nie może być.
"Let's talk about this plan of yours. I think it's good, except it sucks. So let me do the plan, and that way, it might be really good."

IMDB rating

Odpowiedz
Na razie wszystko wskazuje na to, że może.
Film roku 2017 - Blade Runner 2049
Dno roku 2017 - SW: The Last Jedi

Odpowiedz
Dla mnie spoko. Tzn. nieco inaczej sobie wyobrażałem kolorystykę - finalna, choć pewnie będzie nieco inna, to jednak w podobnych klimatach - ale przypomniałem sobie tą kolorową rzygowinę, którą ostatnią wypluł Gunn i stwierdziłem: "nie, może zostać szaro-bury filtr" Uśmiech

Intryguje mnie też minimalizm historii, bo wygląda na to, że większość filmu spędzimy w jednej, bardzo przyziemnej, lokacji. Miła odmiana od napchanego CGI Apokalypszyn Emmericha Singera.

No i..

[Obrazek: DMCHCavWkAApNuP.jpg:large]

Thomasin >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> SansaStark
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
Boone już gada o całej trylogii horrorów z czego każdy byłby horrorem innym od reszty.
Co jak co, ale czekałem na jego konkretne wypowiedzi o filmie bo energii i zapału chłopakowi nigdy nie można było odmówić. Oby tylko swoje fanowskie jaranie przekuł w przynajmniej porządny film.

Mówcie co chcecie, ale X-verse to obecnie najciekawsze i najbardziej urozmaicone uniwersum komiksowe.

Odpowiedz
Niby w jaki sposób?

Ok, "Deadpool" był inny, ale ogólnie to cała seria sprowadza się do "dobrzy mutanci vs źli mutanci vs uprzedzeni ludzie". Różnica polega głównie w rozstrzale jakościowym.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Mamy serie typowych X-Menow (które moim zdaniem i tak sa bardziej urozmaicone od MCU, szczegolnie te starsze), mamy Deadpoola, mamy Logana który też jest w rzeczywistosci inną bajką kompletnie, bedziemy mieli New Mutants czyli znowu cos innego, X-Force ktore z tego co czytałem bedzie misz maszem i (może!) Gambita ktory (może!) będzie też inny pod pewnymi wzgledami.

A w MCU każdy film taki sam i na jedno kopyto. Ragnarok i GotG wyróżniaja sie tylko stylistycznie i może troche Winter Soldier.

Odpowiedz
A co takiego innego jest w tym "New Mutants"? Okazjonalny jump scare?

Są młodzi mutanci eksplorujący swoje moce.
Jest zła organizacja, która będzie chciała wytępić mutantów/przerobić ich na broń.
Będą "źli" mutanci, z którymi ci dobrzy będą walczyć. Oczywiście staną się drużyną... ba... rodziną!

Nie. Nigdy tego nie widziałem w tym uniwersum.

Cytat: mamy Logana który też jest w rzeczywistości inną bajką kompletnie

Więcej bluzgów i krwi, ale koniec końców same shit.

Cytat: X-Force ktore z tego co czytałem bedzie misz maszem i (może!) Gambita ktory (może!) będzie też inny pod pewnymi wzgledami.

Urozmaicone /= może będzie kiedyś urozmaicone.

Odpowiedz
Cytat:A co takiego innego jest w tym "New Mutants"? Okazjonalny jump scare?

Są młodzi mutanci eksplorujący swoje moce.
Jest zła organizacja, która będzie chciała wytępić mutantów/przerobić ich na broń.
Będą "źli" mutanci, z którymi ci dobrzy będą walczyć. Oczywiście staną się drużyną... ba... rodziną! 

Nie. Nigdy tego nie widziałem w tym uniwersum. 
Czy powstał już jakiś tego typu horror superhero? Nie, czyli New Mutants rzeczywiście pokazuje coś nowego. Tu nie chodzi o to czy film jest nowatorski na tle kinematografii tylko czy jest oryginalny w swoim gatunku, a temu nie da się zaprzeczyć. Te motywy, które wymieniłeś nie są nowe w uniwersum jak i ogólnie w filmach, więc nie rozumiem czepiania się. Chciałbyś fabuły niespotykanej nigdzie indziej? Przykro mi, ale na to już nie ma szans. Fox zaczął eksperymentować ze swoimi filmami i łączyć gatunki, więc powinniśmy się cieszyć. Zawsze to odrobina świeżości w świecie blockbusterów.
Cytat:Więcej bluzgów i krwi, ale koniec końców same shit.

Wcale nie same shit. Podaj podobny film z gatunku superhero. To że wykorzystuje typowe schematy i wątki (jak każdy film) nie oznacza, że nie odróżnia się od innych produkcji o superbohaterach.

Odpowiedz
Cytat:Chciałbyś fabuły niespotykanej nigdzie indziej?

Tyle że ja nie wyskoczyłem z bólem dupy o wtórność fabularną, ponieważ mam to gdzieś, a doczepiłem się do tezy jakoby Fox robił coś urozmaiconego. Robią to samo co zwykle, tylko przyprawiają czymś innym. Tak jak MCU czy DC.

Cytat:Czy powstał już jakiś tego typu horror superhero?

Ale co rozumiesz przez "tego typu"? Bo filmów superhero które wykorzystują elementy horroru to jednak kilka powstało - "Constantine", "Blade" a nawet pierwszy "Hellboy". Z tych które próbowały, ale wypieprzyły się o beton, to "Ghost Rider" czy "Spawn".

Bo co w "New Mutants", oprócz montażu pod horrorową modłę, wygląda jak coś innego? Podobnie mógłbym zmontować chociażby "First Class". To już pierwszy teaser "Fant4stick" prezentował się ciekawiej, gdyż wyglądał jak zrzynka z "Interstellar", a nie poprzednia seria.

Cytat:Wcale nie same shit. Podaj podobny film z gatunku superhero.

Znowu. Co rozumiesz przez podobny? Bo zależnie jak na to spojrzeć, to "X-Men Origins: Wolverine", poza oczywistą przepaścią jakościową, to w swoich założeniach, nie jest aż tak inny film.

Odpowiedz
Premiera przesunięta o 10 miesięcy - na 22 lutego 2019.

Odpowiedz
Nie dałoby rady od razu anulować? Oczko

Odpowiedz
LOL Duży uśmiech
Ostatnia rzecz jakiej sie spodziewałem, serio Język

Odpowiedz
Obstawiam - film nie doczeka się kinowej premiery i zadebiutuje ekskluzywnie na streamingowym serwisie Disneya.

Odpowiedz
Cytat:it's to "avoid an overlap with X-Men movies in certain overseas marketplace, where Mutants and Deadpool 2 would have been in theaters at the same time."

Cytat:The Wrap's sources, meanwhile, reckon it's because the movie, which has been heavily marketed as a horror, simply isn't scary enough.

Matko, Gieferg, nikt Cię do kina wołami na to zaciągać nie będzie, więc dałbyś sobie spokój, z pisaniem takich głupot =/
zombie001, proud to be a member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
"MAD MAX: FURY ROAD" - MotY 2015
"SŁUŻĄCA" - MotY 2016
"GHOST STORY" - MotY 2017 

Odpowiedz
https://emojipedia.org/winking-face/

Odpowiedz
Za to Deadpool 2 szybciej bo 18 maja Duży uśmiech
You betrayed me! You're not good. You, you're just a chicken. Chip-chip-chip-chip-cheep-cheep. - Johnny

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon